Forum Dragon Ball Nao

» Fun club Blizzarda!

Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Ja jestem fanem blizzarda nie mam [ ort! ] żadnych zastrzeżeń do gier które wyszły spod skrzydeł blizzarda! Podam przykład tych gier
Diablo 1/2 jest świetnym RPGkiem który mimo swoich lat trzyma sie na liście najbardziej lubianych gier. Mówie tu o Diablo 2:lord of destruction (pan zniszczenia). Diablo 1 poszło juz dawno w zapomnienie ale też przeszłem tą gre i twierdze ze ma klimat
Warcraft 2/3 tej strategi nie ominie żaden fan strategi! (czyli także jak ) Pewnie niewielu osón grało w Warcraft 2 ale ja mówie ze pomimo słabej na dzisiejsze czasy grafiki też ma sporo fanów! niestety niegrałem w Warcfta 1... po prostu [ ort! ] niemiałem nigdy okazji zobaczyc go na oczy...
Starcraft też jest strategią. Mniejszosc graczy ją pamięta... według mnie jest świetną strategią przewyższającą nawet warcrafta 3 przeszłem ją wiele razy a także przeczytałem książke na ,,faktach" starcrafta
Word of Warcraft jest kolejnym dziełem Blizzarda niestety ma jeden wielki minus... otóż [ ort! ] jak pewnie więkrzosc osób wie trzeba płacic abonamęt ...

Jeżeli znacie jakiejś inne gry z Blizzarda to podajcie a także można napisac co sie myśli na temat danej gry i na przykład pochwalic sie osiągnieciami. Ja na przykład [ ort! ] miałem kiedyś postac (w Diablo 2) niepamietam jaka profesja ale miała poziom ponad 90 teraz gram od jakiś 3 dni i mam Amazonke na 24 lvlu
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Też się zgodzę, że lubię wszystkie gry blizzarda.
Nie można Diablo nazwać klasyskiem rpga, bo było by to kłamstwo. To jesteś typ hack and slasha, jednak pomimo banalnej fabuły to gra się przyjemnie. Głównie ze względu na spore możliwości rozwoju bohatera .
Co do Warcrafta, bardzo chętnie gram w drugą część, mam ją od dawna, ale warto do niej wracać. Ciekawa grafika.
A starcraft pomimo swoich lat jest nadal świeży i popularny. I sądzę, że nawet za kilkanaście lat nie znajdzie się następcy tego super rtsa.
W WoWa grać nie mogę, nie ma funduszy, ale słyszałem i widziałem wiele dobrego o tej grze .
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ja też się pod to podpisuję. Blizzard jest firma która w przeciwnośc do np. EA SPORTS wypuszcza same hity! Dla nich najważniejsza jest jakość a nie ilość, i dlatego też na kazdy tytuł trzeba czekać tak dlugo. Nie wypuścili oni nigdy gry zlej, a nawet dobrej! każda to HIT i to się ceni!

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Nie wypuścili oni nigdy gry zlej, a nawet dobrej! każda to HIT i to się ceni!
Zgadzam sie w 100% z Variu! A także zapomniałeś powiedziec ze ich gry (dotychczas) cechują sie niskimi wymaganiami sprzętowymi! i wejdą prawie na każdy sprzęt (chyba ze ktoś chowa w piwnicy jakiś zabytek komputera zajmujący ściane z wyświetlaczem 2 kolorowym to raczej niepujdzie )
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No koledzy i ja muszę z radością przyznać wam racje, grałem w pare gier wydane przez firme Blizzard:
- Diablo i Diablo 2 + dodatek
- Warcraft 2 i Warcraft 3 + dodatek
- Starcraft + dodatek
- WoW

Każda z tych gier mnie powalała, grafiką, fabułą, niskimi wymaganiami oraz grywalnością. Często myślałem, że te gry nie pójdą na moim kompie, jednak jak zwykle tkwie w błędzie.

Jest to jedna z lepszych firm produkująca gry komputerowe, podoba mi się takżę Lucas Arts(ostatnio wydaje niezłe hity).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Według mne iistnieją jeszcze inne cechy o którcyh nei wsponieliśmy:

-Bardzo dobry KOD gry. Jest on zazwyczaj prosty, co yumożliwia jego latwe modyfikowanie. Nie wymusza to wypuszczania co chwila nowych patchy(tak jak np. w przypadku Black and white 2 którego po zakupie nie da się przejśc bez patcha!!!)

-Jedne z najlepszych(a według mnei anwet najlepsze) intra i filmy do gier. Ich poziom jest na tak wysokim poziomio, ze po prostu czapki z głów. Najlepszym przykładem według mne isą filmy z Warcraft 3 oraz Diablo II

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
A mozecie mi powiedziec (to też należy do mojego temaciku) co wiecie o Diablo 3 bo ja dopiero co sie dowiedziałem! podobno ma byc dobra fabuła jak coś wiecie na ten temat to prosze zaspokujcie moją ciekawosc na temat tej gry!!
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Większość informacji w internecie o Diablo 3 to bujdy. Blizzard ma inne rzeczy na głowie. Np. Starcraft: ghost na konsolę. Więc w najbliższej przyszłości nie ma się co łudzić, że produkcja nad D3 ruszy. Może kiedyś ruszy, ale za parę lat.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Hmmm... moze masz racje ale widziałem w necie okładke Diablo 3 i wygląda efektywnie.. (nie wiem [ ort! ] ile w tym prawdy) a na przykład z kąd wzieła sie fabuła do Diablo 3?? ta o tym ze akcja rozgrywa sie w niebie które próbuje podbic piekło...?? z kąd ten wymysł?? zobacz zresztą artykuł na www.wp.pl
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Też widziałem na wp tą zapowiedź Diablo 3 a z gier blizzarda grałem w:
Diablo 2 + dodatek
Starcraft + dodatek
Warcraft 2 i 3
O wszystkich grach spod skrzydeł blizzarda moge powiedzieć jedno: BAJER

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja własnie przechodze Diablo 2: Lord of Destruction i bardzo goraco polecam ta gre!!! Jest po prostu zajefajna

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Starcraft: ghost na konsolę
no tu mnie czlowiek zagioles buhehe juz dawno jest ^^ a co do diablo 3 niemogge sie doczekac

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Diablo 3??? Dobrze czytam??? Wiecie cos wiecej o Diablo 3??? Prosze powiedzcie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Blizzard ma smykałke do robienia super gier (Diablo, Starcraft, Warcraft, WOW) ja sam osobiście grałem w Diablo 2 oraz w Warcrafta 2 i 3 niestety nie gralem w jedynke
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
iablo 3??? Dobrze czytam??? Wiecie cos wiecej o Diablo 3??? Prosze powiedzcie
www.pocotokomu.fora.pl jest tam artukul na ten temat

pulkarecordzz.phorum.pl
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tak jestem wielkim fanem Blizzarda! Uważam, że ta firma jest cudowna i robi cudowne gry! W WoWa gram od dawna, Warcraft 3 i Diablo 2 przeszedłem kilka razy. Jestem wielkim fanem!
Twórcy Diablo itp. czyli Blizzard nagrali własną piosenkę!
http://www.youtube.com/watch?v=OGk7Du0SKW8
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fun club Blizzarda!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook