Forum Dragon Ball Nao

» Towarzystwo

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jestem ciekawy jak dobieracie sobie znajomych, kolegów i w końcu przyjaciół. Czy macie jakieś zasady, którymi się kierujecie, tzn. odrzucacie kogoś na wstępie, analizujecie jak się zachowuje, interesuje Was jego reputacja, poglądy? Czy może wszystkich ze startu przyjmujecie w gronie osób, z którymi się zadajecie? Czy Wasz kolega musi spełniać jakieś specjalne wymagania czy raczej mógłby nim być każdy?

Może, żeby nie ograniczać tematu, możemy się też wypowiedzieć jaką rolę w naszym życiu odgrywa towarzystwo, z którym się utożsamiamy?

Zapraszam do dyskusji.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ciekawy temat, kiedyś wydaję mi się, że zakładałem coś podobnego ale mniejsza z tym

Na wstępie powiem, że nie szufladkuję ludzi i nie skazuję ich z góry na przegraną pozycję. Każdy człowiek ma u mnie czystą kartę, z uwagi na to, że nie raz w życiu ci co byli uznawali za największych *członów*, dawali mi pomocną dłoń. Kolegów i koleżanek mam masę, przyjaciela (męskiego) 1 i dużo przyjaciółek . Czym się kieruję? Szczerością i poczuciem humoru. Cenię bardzo ludzi prawdomównych i otwartych, gdyż sam staram się taki być, nawet jeżeli prawda będzie boleć. A poczucie humoru? Nie ma nic gorszego niż smutni ludzie... nie da się wśród takich egzystować. Ja jestem z natury osobą, która ma pokręcone poczucie humoru i do tego lubię mieć odpały. Jeżeli ktoś jest równie popieprzony jak ja, to z pewnością zyska w moich oczach wiele.

Co mi daję towarzystwo? Czuję się potrzebny, bo na ogół to ja się oddaję ludziom, a nie na odwrót. Taki układ mi odpowiada, choć nie ukrywam, że na swoich przyjaciół mogłem zawsze liczyć.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Także staram się być otwarty dla innych ludzi i nie przypisywać im z góry żadnych negatywnych cech. Jednakże, jeśli dostaje jakąś pewną lub bardzo prawdopodobną informacje o kimś, to nie olewam jej i patrzę na daną osobę przez pryzmat tego co zrobiła. Ty chyba też tak robisz. bo wątpię, żebyś chciał wszystkich testować na własnej skórze?

Staram się nie zadawać ze złymi ludźmi, co dobrze mi wychodzi. Oceniam człowieka patrząc na jego całokształt, a nie te cechy, które dotyczą tylko mnie. Czyli np. jak ktoś zdradza swoją dziewczynę, ma u mnie na tyle silnego minusa, że nie gadam z taką osobą, chociaż kolegą może i byłby dobrym.

Nie lubię ludzi fałszywych, zresztą nikt chyba oficjalnie nie mówi, że ich lubi, choć są osoby, które lubią takich ludzi.

Focus napisał(a):
A poczucie humoru? Nie ma nic gorszego niż smutni ludzie... nie da się wśród takich egzystować. Ja jestem z natury osobą, która ma pokręcone poczucie humoru i do tego lubię mieć odpały.
Mam właściwie tak samo, jednak, kiedy jestem wśród grupy nieznajomych lub kobiet, których dobrze nie znam, to przygasam i nie stać mnie na 'przypały'. Co do poczucia humoru, to myślę, że kiepsko z nim u mnie, jednak ogólnie jestem człowiekiem, z którego można się pośmiać.


Dzięki moim ogólnie mówiąc znajomym, mam szanse się udoskonalać, powymieniać poglądy, pośmiać się, pokłócić, miło spędzić czas.

Wstydzę się dziewczyn i nieznajomych w grupie

Na dzień dzisiejszy mam około 6 kolegów, z którymi utrzymuje stały, dobry kontakt, w tym jednego przyjaciela. Nie mam przyjaciółki

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jestem zdania że ludzie zbyt otwarci powinni się czasem przymknąć. Towarzystwo mam takie, które znosi mój gburowaty charakter i tępo picia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A czymże ja się kieruję w doborze znajomych? Szczerością (ale tzw. białe kłamstwa toleruję)- nie znoszę ludzi którzy kłamią jak z nut. Tolerancją- byle nie wyśmiewali kogoś, kto np. słucha innej muzyki,lubi inne seriale niż większość/etc. Unikam raczej osób które nie umieją przyznać się do winy i wszystko zwalają na kogoś/coś.No i oczywiście ważniactwo- nie znoszę takich osób, po prostu aż nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę takie osoby. Jak nie mają tych cech, to raczej się z nimi nie polubię. Raczej na starcie staram się nikogo nie skreślać, lecz bywa i tak, że to robię.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czym się różni białe kłamstwo od kłamania z nut? Pytam serio, bo nie spotkałem się z tym pierwszym określeniem.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mateusz napisał(a):
Czym się różni białe kłamstwo od kłamania z nut? Pytam serio, bo nie spotkałem się z tym pierwszym określeniem.
Jak np. ktoś kłamie w sytuacjach, gdzie jest ono usprawiedliwione(że czasami nie powinno się mówić prawdy).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ok, rozumiem, a czy mogłabyś powiedzieć jakie to dla Ciebie sytuacje?

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Co do towarzystwa to nie mam specjalnych wymogów no chyba, że jest jakimś fanatykiem czegoś co nie lubię, trawię i przepadam.
Takeru Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Takeru
Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 19
Skąd: Nowy Targ
Ja nie posiadam jakiś zasad w doborze przyjaciół po prostu poznaje kogoś nowego i albo złapiemy kontakt albo nie ;p
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
koniec koncow wszyscy zostaja moimi przydupasami, wiec staram sie dobierac tych najbardziej uzytecznych

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mateusz napisał(a):
Ok, rozumiem, a czy mogłabyś powiedzieć jakie to dla Ciebie sytuacje?
Np. jak sąsiedzi pokazują swojego np. noworodka i z tekstem:Jaki śliczny dzidziuś,nieprawdaż?(to raczej nie zaprzeczę, nawet jak mi się on nie podoba)
Albo jak np. jestem w gości i gospodarz pyta mnie czy mi jedzenie podane przez niego smakowało(nie wypadałoby mi powiedzieć, że nie jak się np. bardzo starał).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jestem osobą, która jest otwarta na ludzi i generalnie w nich wierzy. Lubię zawierać nowe znajomości, bo wychodzę z założenia, że od każdego mogę się czegoś nauczyć. Staram się nikogo z początku nie skreślać.

Lubię ludzi otwartych i z poczuciem humoru oraz takich, którzy są w stanie mnie w jakiś sposób zaciekawić.

Obecnie obracam się w barwnym towarzystwie, w którym mogę sobie pozwolić na wiele. Można poważnie pogadać, można się pobawić, można się upić w trupa i generalnie przyjemnie spędzić czas.

Ostatnio mam okazję poznawać osoby związane w jakiś sposób z muzyką i to mi odpowiada, bo lubię muzykę Zwykle bywa u mnie tak, że nowa znajomość z człowiekiem to nowa znajomość z jakimś wykonawcą czy zespołem. To bardzo fajne

Na moje szczęście ostatnio nie zdarza mi się poznawać osób, które w jakiś sposób by mnie zraziły do siebie. Zresztą jestem bardzo wyrozumiała i przyjmuję szczere opinie bez fochów

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru napisał(a):
Jestem osobą, która jest otwarta na ludzi i generalnie w nich wierzy. Lubię zawierać nowe znajomości, bo wychodzę z założenia, że od każdego mogę się czegoś nauczyć. Staram się nikogo z początku nie skreślać.
Łezka w oku mi się zakręciła ze szczęscia
Laru napisał(a):
Lubię ludzi otwartych i z poczuciem humoru oraz takich, którzy są w stanie mnie w jakiś sposób zaciekawić.
Ja też
Laru napisał(a):
Obecnie obracam się w barwnym towarzystwie, w którym mogę sobie pozwolić na wiele. Można poważnie pogadać, można się pobawić, można się upić w trupa i generalnie przyjemnie spędzić czas.
Nic dodać nic ująć, fajna sprawa i oryginalne towarzystwo nadają sens życia w zamkniętej społeczności.
Laru napisał(a):
Ostatnio mam okazję poznawać osoby związane w jakiś sposób z muzyką i to mi odpowiada, bo lubię muzykę Zwykle bywa u mnie tak, że nowa znajomość z człowiekiem to nowa znajomość z jakimś wykonawcą czy zespołem. To bardzo fajne
O tak to najlepsze towarzystwo w szczególności jak sami amatorzy. Ja nie prowokuje co do amatorstwa... jedynie co z muzyki potrafię to grać na nerwach i gwizdać ;p
Laru napisał(a):
Na moje szczęście ostatnio nie zdarza mi się poznawać osób, które w jakiś sposób by mnie zraziły do siebie. Zresztą jestem bardzo wyrozumiała i przyjmuję szczere opinie bez fochów
To się nazywa mieć szcęście do dobrego towrazrzystwa.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Obracam się w środowisku osób prawicowych. Nie dlatego że chcę wśród nich się obracać. Po prostu lewakom nie mówię już 2x raz cześć. Z wyjątkiem Madao i jeszcze jeden osoby.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Towarzystwo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook