Forum Dragon Ball Nao

» Wasza kondycja fizyczna

Strony: 1, 2  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Osobiście ja mam ją raczej słabiutką, bo szybko się w sporcie męczę(nawet po krótkim dystansie biegów dostaję zadyszki), za wyjątkiem pływania,spacerów czy tańczenia.
A jak z tym jest u was?
Mateusz napisał(a):
Czy nie możesz po ludzku zapisać tematu? Tzn. zaczynając z wielkiej litery?
Mogę, ale coś mi się po prostu w tamtym momencie shift zablokował.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 12.04.2012, 16:25
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czy nie możesz po ludzku zapisać tematu? Tzn. zaczynając z wielkiej litery?

Mam kondycję chyba jak typowy nastolatek.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Byczusia napisał(a):
Osobiście ja mam ją raczej słabiutką,
jw

Ze wzgledu na stan zrowia przez cale liceum bylem zwolniony z WF-u, a na komisji wojskowej dostalem kategorie E. Co tu jeszcze dodawac.? Leszcz.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hayato napisał(a):
komisji wojskowej dostalem kategorie E
Uważam, że moja kondycja jest dobra, natomiast na komisji wojskowej dostałem i mam A ale niestety jeśli chodzi o służbe zawodową mam N (niezdolny) ponieważ mam paragraf mówiący o zaburzeniu osobowości nieznacznie wpływającej na zmianę czy ustroju. Cuż widocznie jestem bardzo kreatywny dla wojska ale myślę, że to się zmieni.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Godan napisał(a):
mam paragraf mówiący o zaburzeniu osobowości
To wiele wyjaśnia

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mam kondycję chyba jak typowy nastolatek.
A co to znaczy? Czy typowy nastolatek to taki, który cały dzień siedzi przed komputerem i dostaje zadyszki jak wejdzie po schodach na piętro, czy może taki, który gra w szkolnej drużynie piłki nożnej, chce dostać stypendium sportowe i umawia się z cheerleaderkami?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Mart napisał(a):
Mam kondycję chyba jak typowy nastolatek.
Czy typowy nastolatek to taki, który cały dzień siedzi przed komputerem i dostaje zadyszki jak wejdzie po schodach na piętro - nie

czy może taki, który gra w szkolnej drużynie piłki nożnej, chce dostać stypendium sportowe i umawia się z cheerleaderkami? - ol yeaaaa
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oj Mart, czepiasz się tak tylko napisałem, żeby na temat coś było.

Mieszkam na 4. piętrze i zadyszki nie dostaję, lubię biegać czy to podczas gry w kosza, czy w piłce nożnej, ogólnie lubię ruch. Gdy chodziłem na boks, dawałem radę po paru treningach wykonać rozgrzewkę bez oszukiwania. Osoby nowe oczywiście nie dają rady, a zazwyczaj ktoś, kto na boks się wybiera lubi sport i ma w miarę dobrą kondycję. Wniosek taki, że jestem czy też byłem nad przeciętniakiem.

Jak na swoją wagę jestem chyba dość silny. Zdarza się jednak czasem, że przy dłuższym wysiłku kłuje mnie w sercu i okolicach. Dlatego na razie odpuściłem boks (długo nie pochodziłem, bo chyba maks 2 miesiące, 3 razy w tygodniu), jestem zarejestrowany na czerwiec do kardiologa, ale znając życie, to wyśle mnie do Rzeszowa.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 12.04.2012, 22:49
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja mam taką jak 23 letni pijaczek, który regularnie gra w kosza i robi to dobrze. I mówiąc dobrze mam na myśli, że gram dobrze, a nie że umiem kozłować i rzucać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Ja mam taką jak 23 letni pijaczek, który regularnie gra w kosza i robi to dobrze. I mówiąc dobrze mam na myśli, że gram dobrze, a nie że umiem kozłować i rzucać.
Rozumiem, że dobrze to znaczy, że masz wyjątkowe zdolności co do gry w kosza ?!
takie jak szybkość zwinność przewidywalność umiejętność w panowaniu nad piłką. Poza tym ofensywa i defensyw, atak i obrona to pozycje gry tobie nie obce. Wnioskując jesteś nie odkrytym talentem koszykarskim ?!?!
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Godan napisał(a):
Rozumiem, że dobrze to znaczy, że masz wyjątkowe zdolności co do gry w kosza ?!
takie jak szybkość zwinność przewidywalność umiejętność w panowaniu nad piłką. Poza tym ofensywa i defensyw, atak i obrona to pozycje gry tobie nie obce. Wnioskując jesteś nie odkrytym talentem koszykarskim ?!?!
Tak samo jak Ty mr olympia.

Kondycję mam trochę ponad przeciętną i tyle.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja jeżdżę codziennie do pracy na rowerze 15 km w jedną stronę. Do pracy w 30 minut, z pracy 40. Jak to świadczy o mojej kondycji?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Endzik napisał(a):
Ja jeżdżę codziennie do pracy na rowerze 15 km w jedną stronę. Do pracy w 30 minut, z pracy 40. Jak to świadczy o mojej kondycji?
Rowe raczej się nie liczy ale szybko i tak uważam pedałujesz XD ja czydzieści minut piechotą wykonam 4 km idąc dość szybko.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dużo jeżdżę rowerem. W tamtym sezonie przejechałem prawie 7500km. W tym sezonie już blisko 2000km. Jeżdżę sporo. W sumie regularnie. W tygodniu w pracy po ok 15-20. W weekendy średnio 60-80 czasem zdarza się powyżej 100. Nie dostaję zadyszki.

Latem jeżdżę nad wodę i trochę pływam, trochę kajakiem trochę o własnych mięśniach. Ale to niezbyt regularnie. Na basen nie lubię, bo za drogo i nie widzę przyjemności pływania w wannie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kondycja fizyczna? A co to takiego?? xD

Niestety, nie ma się czym chwalić, ale biednie z tym u mnie. Gdy jeszcze miałam za co, chodziłam na basen. Teraz pozostają mi tylko dłuuugie wieczorne spacery z mp4, ewentualnie odprowadzanie znajomych po imprezach ;p

Od dłuższego czasu planuję albo biegać, albo coś ćwiczyć. Serio, mój brzuch zaczyna reagować na tescowe chipsy i zakrapiane imprezy...

Tak więc pora się ogarnąć.

Kondycji prawie nie mam, bo prawie się nie ruszam. Wf na uczelni miałam rok temu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru napisał(a):
Kondycja fizyczna? A co to takiego?? xD
To pojęcie zdolności do wysiłku propocjalnego do oddychania a owdrotnie propocjonalnego do sapania (zmęczenia) XD
Laru napisał(a):
Niestety, nie ma się czym chwalić, ale biednie z tym u mnie. Gdy jeszcze miałam za co, chodziłam na basen. Teraz pozostają mi tylko dłuuugie wieczorne spacery z mp4, ewentualnie odprowadzanie znajomych po imprezach ;p
Bez komentarza... takich osób Polska ma dostatek na szczęście medycyna ma się w Polsce dobrze
Laru napisał(a):
Tak więc pora się ogarnąć.
Ogarnąć ?!? Ale co ? A... chyba już domyślam się o co chodzi XD
Kondycji prawie nie mam, bo prawie się nie ruszam. Wf na uczelni miałam rok temu.
Kondycję ma się raczej zawsze tylko czy dobrą lub kiepską.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Endzik napisał(a):
Ja jeżdżę codziennie do pracy na rowerze 15 km w jedną stronę. Do pracy w 30 minut, z pracy 40. Jak to świadczy o mojej kondycji?
Że w robocie robisz to, co do ciebie należy. Dajesz się wyzyskiwać złym kapitalistom tak, że aż ci ciężko do domu wrócić po tej harówie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja jeżdżę codziennie do pracy na rowerze 15 km w jedną stronę. Do pracy w 30 minut, z pracy 40. Jak to świadczy o mojej kondycji?
Świadczy to o tym, że nie chcesz się spóźnić do pracy :p

Dziś biegałam i raz jeszcze stwierdzam, że z moją kondycją cienko. Zapuściłam się

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Laru napisał(a):
Zapuściłam się
A co włosy pod pachami urosły? ;p

Nie narzekam na swoją kondycję, od dzieciaka uwielbiałem sport i do dzisiaj kocham wysiłek fizyczny. O zdrowie należy dbać

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
... o stawy też.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Wasza kondycja fizyczna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook