Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wczoraj był ważny dzień w historii zespołu a także ogólnie dla całej japońskiej muzyki, albowiem tęcze dali koncert w słynnym Madison Square Garden w Nowym Jorku! i to w centralnej hali, gdzie za kilka dni wystąpi tam chociażby Madonna. Wcześniej mogli tego dokonać X JAPAN, ale jak wiadomo koncert nie doszedł do skutku. Zespołowi gratulujemy, chodź przed tym występem nie obyło się bez zgrzytów takich, jak jakieś ogłoszenie o poszukiwaniu statystów do pierwszych rzędów...

L'Arc~en~Ciel WORLD TOUR 2012@Madison Square Garden
01. いばらの涙 (Ibara No Namida)
02. CHASE -English version-
03. GOOD LUCK MY WAY
-hyde MC-
04. HONEY
05. DRINK IT DOWN
06. REVELATION
07. 叙情詩 (Jojoushi)
-ken MC-
08. X X X -English version-
09. fate
10. forbidden lover
11. MY HEART DRAWS A DREAM
-ken MC-
12. Caress of Venus
13. Driver's High
14. STAY AWAY
15. READY STEADY GO
-encore-
16. あなた (Anata)
17. winter fall
18. Blurry Eyes -tetsuya MC-
-hyde MC-
19. 虹 (Niji)

Spodziewałem się angielskich wersji "CHASE" i "X X X" ale gdybym oglądał to na żywo to poczułbym się zawiedzony, że nie grają oryginalnego, nowego "japońskiego" albumu.

wideo: http://www.youtube.com/watch?v=IRlRuOjFf18

Teraz 2 tygodnie przerwy, a po świętach Europa ; )

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kasiulak Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 3
Skąd: no, Toruń
A ja tak ogólnie chciałam wszystkich przywitać. Jak chyba (niestety) widać jestem tu nowa, a że i tak od jakiegoś czasu tu zaglądam postanowiłam się zarejestrować, żeby ewentualnie móc się wypowiedzieć. Powód zależy od interpretacji. Ta korzystna jest taka, że próbuję znaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach. Niekorzystna, że moi znajomi mają już dość słuchania wywodów o czymś, o czym nawet nie widzą czym jest i przyszłam teraz tutaj truć Laruku słucham od jakichś 3-4 lat.
Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Miło mi cie poznać Kasiulak, 3-4 lata to sporo, mam nadzieje, że będziesz się tu dobrze czuć i będziesz prowadzić ciekawe dyskusje ^^

Odpowiadając na post Hayato z tematu o VAMPSach "Co będzie z L'arc en Ciel?" hyde dał odpowiedź w wywiadzie dla Forbes:
http://www.youtube.com/watch?v=HqgVKd2ddnM

Po światowej trasie wracają do solowych projektów, więc prawdopodobnie nie będzie już żadnych większych koncertów (w tym roku), mam nadzieje, że przerwa nie będzie trwała tyle co poprzednio i chociaż za rok będą jakieś koncerty.

Ciekawe newsy są odnośnie tetsuyi, gdyż w nadchodzącym miesiącu premierę będzie miała jego biografia "Tetsugoku. (Philosophy) Vol. 2" a także lider-sama napisał piosenkę dla PIKO zatytułowaną "Emiirro Refrain" która ukaże się jako singiel tego wykonawcy 25 kwietnia.

P.S z hyde'a jest niezły kozak, większość piosenek VAMPS jest po angielsku a haido w profejsonalnym wywiadzie nie jest w stanie powiedzieć chociaż jednego zdania w tym języku

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kasiulak Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 3
Skąd: no, Toruń
Dziękuję
Też mnie już od dłuższego czasu dziwi ten jego angielski... Trudno uwierzyć, że przy takich tekstach piosenek nie potrafi się przywitać i powiedzieć gdzie i kiedy będzie grać bez kartki xD
A jako fanka L'arc czuję się szczerze mówiąc troszeczkę zawiedziona. Już nawet pomijając fakt, że nic nie dociera do naszego kraju. Do tej pory myślałam, że chciałabym żeby wydali cokolwiek, ale po wyjściu najnowszego albumu... cóż... No po prostu szkoda, bo najwyraźniej nie ma już opcji żeby się razem zebrali i posiedzieli nad nowym, zupełnie nowym albumem? Przynajmniej jak widać, nie w najbliższym czasie.
Stać ich po prostu na duuużo więcej
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesłuchałem wreszcie "Butterfly" Laruku i pora sie na jego temat wypowiedzieć. Niestety, nie obędzie się bez krytyki z mojej strony. Jak dla mnie album stanowczo zbyt popowy nawet jak na Larców, bardzo mała liczba nowych piosenek, które na dodatek jakoś szczególnie mnie nie porywają. Wydawnictwo ratują single wydane w poprzednich latach, gdyż te najnowsze zupełnie do mnie nie trafiają. Zdecydowanie najsłabszy album w dyskografi Laruku i po 5 latach od wydania "Kiss'a", dodatkowo na 20-stolecie zespołu spodziewałem się czegoś lepszego po zespole tej klasy co Laruku. Niestety chłopaki wykpili się tanim kosztem, tak więc jestem bardzo rozczarowany. Dodatkowo niedługo znowu zamierzają wrócić do solowych projektów i Laruku znowu będzie "leżeć odłogiem".Wiem,że moja krytyka jest bolesna zwłaszcza dla Laru i Katza,ale w tym wypadku niestety chłopaki w pełni sobie na nią zasłużyli. W końcu od wydania poprzednego albumu mineło sporo czasu...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Za nami pierwszy koncert zespołu w Londynie i 1 z 2 na naszym kontynencie. Arena była nieco mniejsza aniżeli MSG, ale nie znaczy, że atmosfera była duzo skromniejsza

L'Arc~en~Ciel WORLD TOUR 2012 @IndigO2 set list:
1 Ibara no Namida
2 CHASE -English version-
3 GOOD LUCK MY WAY
4 HONEY
5 DRINK IT DOWN
6 REVELATION
7 Hitomi no Juunin
8 XXX -English version-
9 DAYBREAK'S BELL
10 forbidden lover
11 MY HEART DRAWS A DREAM
12 SEVENTH HEAVEN
13 Driver's High
14 STAY AWAY
15 READY STEADY GO

Encore
16 Anata
17 winter fall
18 Link
19 Niji

Wideo: http://www.youtube.com/watch?v=5cYfMxh3COA

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ostatni Europejski akcent tej trasy za nami, wczoraj chłopaki dali koncert w stolicy japońskiej muzyki na naszym kontynencie - Paryżu

L'Arc~en~Ciel WORLD TOUR 2012 @ Le Zenith
01. Ibara No Namida
02. CHASE -English version-
03. GOOD LUCK MY WAY
-MC hyde-
04. HONEY
05. DRINK IT DOWN
06. REVELATION
07. Jojoushi (a capella)
08. X X X -English version-
09. fate
10. forbidden lover
11. MY HEART DRAWS A DREAM
-MC ken-
12. SEVENTH HEAVEN
13. Driver's High
14. STAY AWAY
15. READY STEADY GO
-encore-
16. Anata
17. winter fall
18. Blurry Eyes -MC tetsuya-
-MC hyde-
19. Niji

foto: http://www.coyotemag.fr/concert-larc-en-ciel ... es-photos/

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Trochę biedne te set listy. Spodziewałam się większej ilości utworów. Ale i tak mi szkoda, że nie byłam

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
takie biedne nie są, co jakiś czas są różnicę ; pzobacz sobie zeszłoroczne setki X JAPAN od czerwca do listopada to samo ; p

Szykują się 2 ciekawe wydawnictwa. 13 czerwca zespół (a właściwie Ki/oon) wyda album "L'Arc~en~Ciel TRIBUTE", na której znajdą się covery nagrane przez..... zachodnich artystów! póki co nie ma żadnych innych szczegóły wiadomo, że piosenki nagrają:
Boyz II Men
Clementine
Daniel Powter
Eric Martin, John 5 (Gtr)
Maxi Priest
Orianthi
TLC
Vince Neil
ZEBRAHEAD

i inni, muszę przyznać, że będe z zaciekawieniem oczekiwał tego wydawnictwa

Tego samego dnia, ukaże się też "LIVE TWENITY" DVD z utworami zarejestrowanymi z różnych znanych nam live'vów, zawierający także nie publikowane materiały i off-shoty ; p

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie wiem czy wiecie, bo chyba nie mówiłem ale od 7 do 29 kwietnia w LIQUIDROOM Ebisu odbywają się różne koncerty w ramach 20-lecia ki/oon records. Dzisiaj był koncert specjalny zatytułowany "L'Arc~en~Ciel PREMIUM NIGHT" na którym koncert dali Laruku. Był to pierwszy od 7 lat koncert zespołu w klubie : ) Koncert był transmitowany na USTREAM, dla osób które otrzymały zaproszenie z loterii kodu, który można było znaleźć wewnątrz BUTTERFLY, więc mam nadzieje, że ktoś szybko wrzuci ^^

Setlista:
1. CHASE - English version -
2. GOOD LUCK MY WAY
3. Caress of Venus
4. XXX - English version -
5. shade of season
6. DRINK IT DOWN
7. wild flower
8. ibara no namida
9. DAYBREAK’S BELL
10. NEXUS 4
11. SEVENTH HEAVEN
12. Driver’s High
13. REVELATION
14. Shout at the Devil
15. mirai sekai
16. Link
17. READY STEADY GO

Screencap: http://img442.imageshack.us/img442/3174/777l ... lation.jpg

Wreszcie hyde bez tych dredów

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Znane są już informacje dotyczące obu wydawnictw, o których napisałem wyżej

Tracklista L'Arc~en~Ciel - TRIBUTE:
01. Vince Neil / Blurry Eyes
02. Orianthi / NEO UNIVERSE
03. TLC / RAINBOW(chyba przerobiona wersja Niji)
04. Eric Martin, JOHN 5 / HONEY
05. ZEBRAHEAD / READY STEADY GO
06. BOYZ II MEN / snow drop
07. Maxi Priest / Vivid Colors
08. Michael Monroe / HEAVEN'S DRIVE
09. Daniel Powter / STAY AWAY
10. Clementine / flower

<Bonus>
11. POLYSICS / SEVENTH HEAVEN
12. SID / Shout at the Devil
13. Hemenway / Caress of Venus
14. TOTALFAT / Driver's High

Setlista LIVE TWENITY:
01. Niji(1997 REINCARNATION, Dec.23,1997 東京ドーム)
02. kasou(Tour'98 ハートに火をつけろ!, Oct.21,1998 国立代々木競技場 第一体育館)
03. Caress of Venus(1999 GRAND CROSS TOUR, Aug.22,1999 東京ビッグサイト 駐車場特設ステージ)
04. NEO UNIVERSE(RESET>>LIVE*000, Dec.31,1999-Jan.1,2000 東京ビッグサイト 東展示棟)
05. HONEY(CLUB CIRCUIT 2000 REALIVE, Oct.27,2000 Zepp Osaka)
06. HEAVEN'S DRIVE(TOUR 2000 REAL, Dec.6,2000 東京ドーム)
07. Driver's High(Shibuya Seven days 2003, Jul.6,2003 国立代々木競技場 第一体育館)
08. REVELATION(SMILE TOUR 2004, Jun.12,2004 大阪城ホール)
09. READY STEADY GO(LIVE IN U.S.A., Jul.31,2004 1st Mariner Arena)
10. TRUST(AWAKE TOUR 2005, Aug.31,2005 国立代々木競技場 第一体育館)
11. Jojoushi(ASIALIVE 2005, Sep.25,2005 東京ドーム)
12. the Fourth Avenue Cafe(15th L'Anniversary LIVE, Nov.26,2006 東京ドーム)
13. Natsu no Yuutsu[time to say good-bye] (Are you ready? 2007 またハートに火をつけろ!, Aug.26,2007 富士急ハイランド コニファーフォレスト)
14. Killing Me(Are you ready? 2007 またハートに火をつけろ!, Aug.30,2007 沖縄コンベンションセンター劇場)
15. MY HEART DRAWS A DREAM(TOUR 2007~2008 THEATER OF KISS, Feb.10,2008 国立代々木競技場第一体育館)
16. Anata(TOUR 2008 L'7 ~Trans ASIA via PARIS~, May.9,2008 LE ZENITH)
17. forbidden lover(TOUR 2008 L'7 ~Trans ASIA via PARIS~, Jun.1,2008 東京ドーム)
18. Blurry Eyes(20th L'Anniversary LIVE, May.28,2011 味の素スタジアム)
19. GOOD LUCK MY WAY(20th L'Anniversary LIVE, May.29,2011 味の素スタジアム)
20. X X X(20th L'Anniversary TOUR, Dec.4,2011 京セラドーム大阪)

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Powoli dobiega końca światowa trasa zespołu, pozostały jeszcze koncerty w Honolulu. W ten weekend odbyły się 2 koncerty na Stadionie Olimpijskim w Tokio. Set listy z tego i poprzednich japońskich koncertów można znaleźć tutaj:
http://www.setlist.fm/search?query=artist:%2 ... E+FINAL%29

Fajnie, że podczas tej części trasy zagrali "metropolis" i "C'est La Vie" dobre utwory, który nie były grane od dawien dawna

I co teraz? a no to, że została zapowiedziana.... kolejna światowa trasa xD chociaż nie ma na razie żadnych konkretnych szczegółów wiadomo, że od 1 czerwca na specjalnej stronie rusza głosowanie, gdzie fani będą mogli głosować do jakich krajów zespół miałby się udać ;p

http://www.larc-en-ciel.com/next.html

Polacy, głosujmy xD

I prezent dla was:
World tour 2012 pamphlet http://www.mediafire.com/?3p741y29qb9i828 nie zwracajcie uwagi, na napis jakarta, bo został zapewnie podczas tego koncertu nabyty, ale jest taki sam dla całej trasy

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Światowa trasa 2012 przeszła do historii, wczoraj i przedwczoraj nad ranem odbyły się ostatnie koncerty grupy prawdopodobnie w tym roku, bo już za tydzień hyde i K.A.Z znowu ruszają na podboje jako VAMPS i w trasie będą aż do października.

Koncerty, zwłaszcza ten pierwszy dla ogółu obfitował w emocje radości ale także smutku, ale zacznijmy od tych pogodnych. Burmistrz Honolulu Peter Carlisle w pewnym momencie pojawił się na scenie i uhonorował zespół pamiątkowym dyplomem zacieśniania więzi pomiędzy Hawajami a Japonią i ogólnie podziękował zespołowi za te 20 lat oraz za to, że na finał tej trasy obrali właśnie Hawaje, i dzień 31 maja oficjalnie w Honolulu od teraz będzie dniem L'arc~en~Ciel

http://www.youtube.com/watch?feature=player_ ... dbCXvhI3KU

Co do tych smutnych informacji, to w noc poprzedzający występ w wyniku ataku serca zmarł jeden z członków ekipy technicznej Laruku, dlatego też też do planowo 20 piosenek w set liście zespół na sam koniec zagrał "Bye Bye" gdyż ta osoba podobno bardzo lubiła ten utwór, no i podczas tej piosenki hyde i tetsuya grali ze łzami w oczach

http://www.youtube.com/watch?v=UX42YF9n9rw zwłaszcza przed i zaraz po solówce hyde'owi nieźle się głos złamał.

No nic, na odpoczynek zespół z pewnością zasłużył, bo przez 3 miesiące zagrali w 10 krajach, ale mam nadzieje, że nie będzie to zbyt długi urlop i że w przyszłym roku znów zechcą zagrać parę koncertów.

Przypominam, że od wczoraj na stronie podanej przeze mnie w poprzednim poście ruszyło głosowanie na państwa/miasta do jakich zespół miałby się udać podczas kolejnej światowej trasy, dlatego też głosujmy na nasz kraj !

A na koniec mały zwiastun nadchodzącego albumu "L'Arc~en~Ciel TRIBUTE"
http://www.youtube.com/watch?v=_vmf5F6yRkE&feature=relmfu

Musze przyznać, że całkiem nieźle wyszło to wokaliście Motley Crue, hyde pewnie będzie się cieszyć w końcu bardzo lubi ten zespół

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
V.A - L'Arc~en~Ciel Tribute
Link: http://depositfiles.com/files/65zfj6tdl

Nawet nawet to wyszło, fajnie się słucha "HONEY" "STAY AWAY" i "HEAVEN'S DRIVE", chociaż nie wiem czy z tekstem trochę nie za bardzo przekombinowali i gdzieniegdzie brakuje rytmiki ; p Najlepiej wyszło "Blurry esyes" u Neilla

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
podziękował zespołowi za te 20 lat oraz za to, że na finał tej trasy obrali właśnie Hawaje, i dzień 31 maja oficjalnie w Honolulu od teraz będzie dniem L'arc~en~Ciel
Jak fajnie


Katz napisał(a):
Co do tych smutnych informacji, to w noc poprzedzający występ w wyniku ataku serca zmarł jeden z członków ekipy technicznej Laruku, dlatego też też do planowo 20 piosenek w set liście zespół na sam koniec zagrał "Bye Bye" gdyż ta osoba podobno bardzo lubiła ten utwór, no i podczas tej piosenki hyde i tetsuya grali ze łzami w oczach
Przykra sprawa. Ich techniczni mają pecha. To już drugi w ciągu dość krótkiego czasu.


Katz napisał(a):
V.A - L'Arc~en~Ciel Tribute
Link: http://depositfiles.com/files/65zfj6tdl
Dziękuję :3

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kasiulak Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 3
Skąd: no, Toruń
Również bardzo dziękuję za linka Taka miła przerwa w sesji xD

Mnie z kolei ujęły nowe wersje Flower i Niji, chociaż co do tego drugiego muszę powiedzieć, że strasznie brakuje mi przejścia, w którym hyde mówi ale to takie osobiste odczucie, bo przez ten właśnie fragment do reszty zakochałam się w języku japońskim
Blurry Eyes faktycznie wyszło fajnie

Tłumaczenia mnie nie rażą, są utrzymane w podobnym klimacie. Rytmicznie jest ok może po prostu przyzwyczaiłeś się do oryginalnych wersji i z tego powodu te brzmią dziwnie z resztą ten problem pojawia się zawsze przy tłumaczeniach piosenek - uczepić się poprawności w warstwie tekstowej czy rytmicznej
Za to muzycznie mi się nie podoba. Jak na płytę, na której każdy kawałek jest wykonywany przez kogoś innego, jest zbyt jednolicie. Tylko kilka kawałków odstaje od ogólnej tendencji.
Nie podoba mi się też układ kawałków determinowany językiem. Zdecydowanie bym to wymieszała.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
4 lipca premierę będzie mieć tribute album poświęcony BUCK-TICKowi "PARADE II-RESPECTIVE TRACKS OF BUCK-TICK". Jeden z kawałków "SEXUAL xxxxx" nagrał acid android:
http://www.youtube.com/watch?v=P521egwCg9U

Ostatnio kawałek w oryginale chodzi mi po głowie zważywszy na zajebisty tekst refrenu w tłumaczeniu:

Zaspokój mnie
Aha
Stosunek płciowy

XD

W lipcowym magazynie "WHAT'S IN?" są zajebiste foty hyde'a, jak ktos chce to polecam, zwłaszcza fankom ; p
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.42 ... 026&type=1

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
BUCK-TICK". Jeden z kawałków "SEXUAL xxxxx" nagrał acid android:
http://www.youtube.com/watch?v=P521egwCg9U
Dobry kawałek, lubię go


Katz napisał(a):
Zaspokój mnie
Aha
Stosunek płciowy
Atsushi to nie typ człowieka, który owija w bawełnę


Katz napisał(a):
W lipcowym magazynie "WHAT'S IN?" są zajebiste foty hyde'a, jak ktos chce to polecam, zwłaszcza fankom ; p
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.42 ... 026&type=1
Faktycznie dobra sesja, ale mogliby mu zostawić kilka zmarszczek, to by lepiej wyglądał

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
U Laruku na razie cisza, członkowie (zwłaszcza hyde) głęboko skupili się na działalności solowej. Na wrzesień zaplanowano wydanie dwóch photobooków LIVE 2 i LIFE 2 czemu są numerki w tych tytułach? ano gdyż te pokaźnych rozmiarów książecki, zostały wydane już w roku 1999 i zawierały kolekcję fotek z Light My Fire Tour. Te natomiast dotyczyć będą tegorocznej światowej trasy LIVE 2 skupi się na ujęciach scenicznych i tym co z nią związane, a LIFE 2 zawierać będzie zdjęcia muzyków ogólnie podczas tej trasy w oficjalnym lub też mniej oficjalnym charakterze itp. Dokładna data to 25 września.

Lider zespołu, tetsuya wyda 3 października czyli w swoje urodziny nowe DVD LIVE SELECTIONS 2010-2012, na którym znajdą się materiały z koncertów finałowych dwóch ostatnich tras muzyka, czyli FIRST TOUR 2010 Roulette wo mawase! i COME ON! FEEL THE LIGHT! odpowiednio z koncertów w Shibuya AX i C.C Lemon Hall. Dodatkowo bedzie też materiał z tegorocznego wystepu Tetsiaka podczas jednego z serii koncertów na 20-lecie Ki/oon Records w LIQUIDROOM Ebisu. No wreszcie beda porządne ujęcia live, a nie jak poprzednio gdzie w połowach piosenek pokazywano jak TETSUYA wcina ramen.

Dodatkowo Tet-chan zapowiedział dwa koncerty w Shibuya Koukaidou 2 i 3 października pod nazwą TETSUYA LIVE 2012 "THANK YOU", heh dziwna nazwa, jakby miał się żegnać ze sceną

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
yukihiro założył nowy zespół - geek sleep sheep. Oprócz niego w zespole grać będą; wokalista i gitarzysta Kazuhiro Momo z MO'SOME TONEBENDER oraz basista i wokalista 345 z Ling tosite sigure.

Na razie nie ma konkretnych szczegółów, wiadomo tylko, że pierwszy koncert zespołu odbędzie się 5 listopada w klubie Umeda CLUB QUATTRO.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook