Forum Dragon Ball Nao

» Pozytywne sentencje w Dragon Ball

Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Chciałbym wiedzieć, czy znaleźliście w DB jakieś sentencje (czyt. myśli) które pomogły wam, lub zmieniły coś w waszym życiu.
Dla mnie była taka jedna, gdy Roshi tłumaczył Goku i Krillinowi że nie wolno się poddawać w dążeniu do celu.
Jakie jest wasze zdanie???

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mi spodobał się tekst Vegety. Powiedział:
- Kiedy chce się obronić to co się kocha, znajduje się w sobie ogromną siłę.
Mocne

Videl do ChiChi i Bulmy w zaświatach:
- Jest taka sił, która może połączyć dwoje ludzi na zawsze.
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.950
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Genialny Żółw:Aby być szczęśliwym trzeba bardzo intensywnie trenować.

DRAGON BALL!!!!!
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
Jak się czyta to aż się ciepło robi na duszy..... ja tam niestety nie pamietam żadnej.... (a szkoda ) Ale z tych wymienionych to pierwsze dwa czyli sentencje przypomniane przez SonGohanaSSJ (obecnie Paxel ) i VidelOtaku najbardzie mnie się podobają. I odpowiadajac na pytanie SonGohanaSSJ zdecydowanie mogą pomóc, może nie pamiętam tak dokładnie jednej naj...(sentencji) ale nastawienie, upór w dążeniu do celu i wytrwałość bohaterów DB zawsze podziwiam i jak nie daje sobie rady zawsze znajdę przykład osoby z DB którą moge w danym momencie [ ort! ] naśladować może niektórym wyda się to smieszne no ale cóż (sorrki że odbiegłam od tematu ale coś mnie naszło ) Pozdro
SSJ3Goku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SSJ3Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.629
Posty: 9
Skąd: Pingwinówek;)
Son Goku:Kiedy ktoś kogoś gorąco kocha, nigdy tak do końca się nie umiera(z PL tłumaczeniem, więc dlatego zdanie jest cokolwiek nieskładne ). To również mocny text...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak, mi zaszyły sie w sercu dwa teksty..

"Choćbyś nie wiem jak długo trenował, zawsze znajdzie sie ktoś silniejszy od Ciebie, kto zmusi Cię do jeszcze większego wysiłku" - Genialny Żółw

"Z niejednego pieca chleb razem jedliśmy" - Majin Vegeta do Goku
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Tak... Mocne te teksty... Ja niestety nic nie pamiętam.... A wielka szkoda... Ale ten film, ma w sobie pouczenie... Mimo wielu takich dziwnych, śmiesznych, a niektórych nawet brutalnych scen, to puenta jest... Podziwiam Akirę, że takie coś stworzył. Gdziesz do groma umieć tak rysować... - nie na temat... Wybaczcie...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Moja sentencja będzie jak najbardziej pozytywna:
Genialny Żółw: "Dzięki sztukom walki nie tylko rozwijają się ciało i duch, ale także poczucie humoru, a co za tym idzie możemy całą parą żyć radosne życie śmiejąc się do rozpuku!
Z tymże! Jeśli ktoś nieusprawiedliwioną napaścią nam tudzież dobrym ludziom zagrozi, należy mu zdrowo dać w mordę!"

To ma dopiero kopa!
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mi się bardzo podobał trekst Vegety,gdzie powiedział do Songa(nie pamiętam dokładnie): Jesteś moim najlepszym i jedynym przyjacielem jakiego miałem.Trzymaj się.
Albo Genialny Żółw do Tenshina na 22 Turnieju : Zrobiłem to dla moich uczniów. Młodzi są często zarozumiali.Chciałem im pokazać, że nie są najsilniejsi(sorry jeżeli są jakieś błędy, ale ja czasem nie pamiętam dokładnie tekstów)

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie to był cały monolog Vegety w trakcie kiedy zmęczony po walce ze złym Bu odpoczywał bo Goku nie pozwolił mu walczyć i jak oglądał z ziemi całą walkę to wygłosił piękny monolog

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jak dla mnie to był cały monolog Vegety w trakcie kiedy zmęczony po walce ze złym Bu odpoczywał bo Goku nie pozwolił mu walczyć i jak oglądał z ziemi całą walkę to wygłosił piękny monolog
i kolejny monolog Vegety w GT był ciekawy
ale ten to najlepszy przykład
dodam jeszcze że wszystkie poświęcenia Goku, Vegety, itd. są też pozytywną sentencją
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mi w pamięci pozostały dwie sentencje :
Gdy Genialny Żółw powiedział: "Choćbyś nie wiem jak długo trenował, zawsze znajdzie sie ktoś silniejszy od Ciebie, kto zmusi Cię do jeszcze większego wysiłku" , pokazuje przez to że trzeba dążyć do doskonałości, nie wywyższać się , ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto jest lepszy od nas
Gdy Genialny Żółw powiedział do Songa że musi liczyć się z konsekwencjami swoich czynów
Ps. Monologi Vegety także były niezłe

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pozytywne sentencje w Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook