Forum Dragon Ball Nao

» Jak zwiększyć frekwencję na forum

Strony:   1, 2, 3
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Niech Joe zostanie adminem. Skoro tak mówią liczby. Statystki nie kłamią.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jak widać wystarczył Len i jego brat i sytuacja na forum się trochę poprawiła, sb ruszył, odkopali stare tematy, można poczuć tą starą "dobrą" atmosferę.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dark napisał(a):
można poczuć tą starą "dobrą" atmosferę.
To chyba nie byłeś przy starej, dobrej atmosferze, sprzed ponad 2 lat , blisko trzech ... == ..'
OD blisko roku wazoństwo się rozlało po wszelkich zakamarkach forum, kiedyś może się to zmieni, prawda, Darku ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przede wszystkim nie piszemy - to chyba jasne. Toteż żeby było tu żwawiej, trzeba pisać. Choć odnoszę wrażenie, że ja coś napiszę, to i tak przejdzie bez większego echa, ale ok.

Oceniam, że jakieś 95% wejść na forum odbyło się przez stronkę. Z tych 95 jakieś kolejne 95 przez DB, reszta pewnie przez Slumpa i Gakure, które sukcesów nie robi, bo to jedno z wielu, powstałe późno forum, więc się zwyczajnie nie przebiło. Możemy * ile wlezie w topkach, ale nam się chyba nie chce.
Może Adaś zrobisz jakieś gniotowate stronki używając tego co już masz na DB i Slumpie, nt Naruto i Bleacha. To może dać, i pewnie da, sporo nowych wejść. Za kolorki albo tydzień prawa do bluzgania ktoś napisze po 2 zdania o Bankaiach, ogonach i byłych dupach Sasuke. Czasem nawet nie takie tłuki chcą popisać o Naruto, a przy okazji o rozmnażaniu się bezkręgowców, trzęsieniu ziemi w Syczuanie, eutanazji i zapobieganiu tępocie. Przecież to dzięki Dragon Ballowi są tu takie zajebiste typy jak ja i Endzior.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Niech użytkownicy się sklonują lub materilzują własne ego (duszę). Ja jestem kuzynem bliźniaczym Godana i jego ego.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Oto sztandarowy przykład "Jak zmniejszyć frekwencję na forum".
To, co się dzieje ostatnio, jest tak żałosne i nieśmieszne, że odechciewa się tutaj zaglądać.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Jak nie pasuje prze pani to proszę stąd odejść, a nie pokazywać swoją nięchęć do pomysłu. Widać nie rozumie pani o co chodzi. Typowe kobitey mało co pojmują.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Jak Tobie się * nudzi. Widać, że nie masz już co ze sobą zrobić.
A odejdę wtedy, kiedy mi się spodoba.
Zresztą, do czasu aż nie skończę obiecanych dwóch recenzji i dubbingu odcinka, jestem na Ciebie skazana.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Tak jest proszę pani, co złego to nie ja. Właściwie kto się nudzi ?! o kim pani mówi ?! Nie mam własnej woli jestem tylko pozytywniejszą stroną Godana.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ryudan napisał(a):
Niech użytkownicy się sklonują lub materilzują własne ego (duszę). Ja jestem kuzynem bliźniaczym Godana i jego ego.
Takie rzeczy to tylko w książkach Philipa K. Dicka, raczej realnie nie pomoże nam to zwiększyć frekwencji.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
East_Kaioshin napisał(a):
To, co się dzieje ostatnio, jest tak żałosne i nieśmieszne, że odechciewa się tutaj zaglądać.
Ostatnio? Już od dobrych 2 lat chyba ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Tyle tylko, że jednego Gonara znieść się da, ale jego rozdwojoną wersję już ciężej:>

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ryudan napisał(a):
Typowe kobitey mało co pojmują.
Ja Ci <cenzura> dam nazywać Marysię "typową" kobietą... W ogóle zabraniam Ci obrażać płeć piękną. Ludzi z zerowym ilorazem inteligencji powinni zachowywać swoje opinie i uwagi wyłącznie dla siebie. Poza tym, w tym momencie naruszasz regulamin... Gdybym był modem już byś oberwał warna.

Co do samej frekwencji... Nie da się jej na siłę zwiększyć. Wiadome jest, że Dragon Ball już od dawna zszedł do lamusa, a w Polsce zainteresowanie nim jest podtrzymywane przez garstkę zapaleńców. Jedyne rozwiązanie to rozszerzenie tematyki forum, chociaż i to jest ciężkie. Bo jeżeli chodzi o np. Naruto monopol ma Senpuu.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Senpuu. Tam to jest jeden taki łibo, że masakra.
A w ogóle to zejdzcie z Gonarów, bo dać w ryj mogę dać, lolololol.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shiro rozluźnij poślady... a co to waran w kwesti y forum rozumiem, chodzi o bana i wyżucenie ze społeczności Łibo to możesz mieć rację. Taki ze mnie Troll i cham (Będę tak robił dopóty [ ort! ]...). Typowa kobieta to według ciebie, kim ona jest ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Warany to żyją na Komodo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Endzik napisał(a):
Bo mu zależy tylko na tych 6000 złotych, które ma z reklam google na głównej Nao, forum mu do niczego niepotrzebne Obraz
A użytkowników to w ogóle do łagru by wysłał
otooto, zbijasz na portalu taka kase???

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie i wtedy też nie, a teraz w ogóle nic nie zbijam

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Co najwyżej bąki .

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Jak zwiększyć frekwencję na forum
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook