Forum Dragon Ball Nao

» Nasza postać w świecie Naruto

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wpadłem na pomysł zabawy, czyli wziąłem z innego forum , w której będziemy pokazywać innym, jakbyśmy wyglądali, gdybyśmy żyli w świecie Naruto oraz jakie byśmy mieli umiejętności, oraz jak wyglądałaby nasza historia.

Zastosujmy taki format:
Imię:
Nazwisko:
Kraj:
Zdolności rodu: (jeśli w ogóle jakieś)
Mój żywioł:
Ninjutsu:
Taijutsu:
Genjutsu:
Inteligencja:
Siła:
Szybkość:
Stamina:
Pieczęcie:
Broń:
Kuchiyose no jutsu:
Wygląd:
Znak szczególny:
Specjalny atak:
Historia:

Imię: nie wiadomo
Nazwisko: Nagakura
Kraj: Kraj Ognia - wygnany za malwersacje, burdy pijackie i stadionowy wandalizm
Zdolności rodu: Kekkei genkai etanolon (żywioł alkoholu) pozwala np. na wykonanie alkoholowego klona. Potrafi się dematerializować w pobliżu alkoholu (np. gorzelnie, browary, piwiarnie)
Mój żywioł: Suiton, Etanolon, żywioł powstały z połączenia wody i alkoholu - vodkolon (żywioł gorzały) szczątkowy Katon
Ninjutsu: 4.5/5 Głównie techniki związane z wodą i ich alkoholowe odpowiedniki, potrafi też zamknąć przeciwnika w bryle alkoholu, dzięki czemu zadaje śmierć 2-przymiotnikową: utopienie i śmiertelne upojenie
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 4/5 Przeważnie związane z wprowadzeniem w stan upojenia alkoholowego
Inteligencja: 5/5, jak wypije to 6
Siła: 3/5
Szybkość: 5/5
Stamina: Walczy póki ma siły, ale efektywność spada stosunkowo szybko. Generalnie warto nadmienić, że etanolon zużywa więcej chakry niż vodkolon
Pieczęcie: Potrafi zapieczętować w przeciwniku alkohol i rozprowadzić go po krwioobiegu oponenta
Broń: standard
Kuchiyose no Jutsu: Wiewiórka z nadnaturalnej wielkości męskimi genitaliami
Wygląd: Łysy, ciało pokryte tatuażami związanymi z kulturą słowiańską, średni wzrost
Znak szczególny: żaden
Specjalny atak: wszystkie związane z unikatowymi żywiołami, szczególnie spirytusowe więzienie, spirytusowy smok,
Historia: Paliwoda, łotrzyk, bawidamek, lecz mimo wygnania z wioski wciąż jest blisko i pomaga, kiedy poproszą. Korzysta też z kontrabandy na wódę i za pomocą agentów prowadzi w świecie "Naruto" nielegalny handel

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Imię: Hikari
Nazwisko: nieznane
Kraj: urodzona w trawie wiosce liścia,niestety rodziców zabito i porwana zostaje i wychowuje się w kraju ognia
zdolności rodu: kekkei genkai kumo-np. przeciwnik jest łapany w pajęczą sieć i zmniejszam jego szybkość
żywioł:ziemia
ninjutsu :5/5
tajutsu :3/5
genjutsu:5/5
Stamina: późno się męczy
Pieczęcie: potrafi przywoływać drapieżne koty
Broń: długi kij
Kuchiyose no jutsu: róża w kolcach
Wygląd: Wysoka ,ruda-długie ,proste włosy, z zielonymi oczami,sporymi walorami.
Znak szczególny: na policzkach po 2 na każdym czerwone kreski
Specjalny atak:Obezwładnienie(dobra, nie powiedziane,że nie można wymyślać)
Historia: Jak wspominałam porwana przez ninja i przeniesiona do wioski piasku z wioski liścia. Zaprzyjaźnia się szybko z kilkorgiem osób. Po czym dowiaduje się o swych prawdziwych rodzicach od przybranych. Gdy wioska piasku jest zaatakowana ta jest świeżym geninem i staje do walki.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nasza postać w świecie Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook