Forum Dragon Ball Nao

» Jerzy Dudek

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Minęło prawie pół roku od meczu Liverpool vs Milan... Dudek początkowo fetowany na najwspanialszego bramkarza, który będzie podporą the Reds musi szukać nowego pracodawcy... Taka jest brutalna prawda.

Wg. mnie Dudek zagrał bardzo dobrze, świetnie obronił strzały Shevcenki. Niestety życie jest brutalne (life is brutal) i mimo wszystko Benites (nie wiem jak się to pisze ) woli wystawiać Hiszpana... Dudek już żekomo negocjuje kontrakt z Benficą...ale to nie to samo.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Jak dudek ma być dobry jak tylko na internecie siedzi

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak dudek ma być dobry jak tylko na internecie siedzi

Raczej jak ma być dobry skoro tylko grzeje ławe i nie może się nawet ograć?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
W przypadku Liverpoolu to jest norma, takie zachowanie. Dlaczego?

W sezonie 2001, o ile dobrze pamiętam, wygrali oni PUEFA. Bronił wtedy Wasterweld, może ciutke nazwisko przekręciłem. On także musiał się zadowolić ławką w sezonie po zdobyciu PUEFA, na jego miejsca ściągnięto... J. Dudka.

No sytuacja jest niepokojąca. Dudek mial udany koniec sezony, jego interwencje były świetne. Ale takie jest życie bramkarza.

Szkoda, że Benitez nie chce go puścić do Benfiki. Niby chce mieć 2 równorzędnych bramkarzy. Pytanie tylko, czemu stawia tylko na jednego.

Co do przyszłorocznych MŚ to też bym wielce nie panikował. Jeśli Jurek nie będzie w formie to i tak mamy Boruca, Kowalewskiego, i młodego, zdolnego Fabiańskiego.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
eh pamietam jak plakalem i skakalem z radosci, kiedy dudek obronil te karne, nie mowiac o dwoch strzalach z 5 metrow na koncu dogrywki, MASAKRA :O Swietnie sie spisal, ale pieprzona kontuzja, no i teraz nie ma jak sie juz wlaczyc dobrze do rywalizacji, na dodatek jest teraz 2, a moze i nawet 3 bramkarzem reprezentacji.... life is brutal!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja nie wiem co ludzie widzą w nim?Moim skromnym zdaniem to nie jest najgorszy, ale finał LM to było mistrzostwo świata
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No i czas mija...Dudek to już nawet w rezerwach nie gra, a Benitez ma go "gdzieś". nie prowadzi rozmów z piłkarzem, Jurek jest coraz bardziej zirytowany. Nie może zmienić klubu, bo Anglicy chcą za dużo za niego...Tak się kończy jego sen o chwale...

Dudek ma już te 32 lata i żaden klub nie da za niego dużych pieniędzy... a jak nie będzie grał to nawet na Mundial nie pojedzie. taka jest smutna prawda...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ma 33 lata jak cos:P ale mamy godnego zastepce dudka: boruca. obronil juz w sezonie 5 rzutow karnych i spisuje sie bardzo dobrze. ale mam nadzieje, ze dudek powroci niedlugo na boisko.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Jak dla mnie trener Rafael Benitez jest niesprawiedliwy. Wystawił Hiszpana a Dudek który ma tak dobrą forme i który tak stara się na treningach nie grał już pare ładnych tygodni. Po meczu z Milanem wszyscy mówili że Dudek to podpora dla Liverpoolu ale to się nie sprawdziło. Moim zdaniem gdyby trener dał Dudkowi zagrać chociaż jeden mecz zaraz zmieniłby zdanie i wsadziłby na ławkę Hiszpana a Dudek grałby w każdym meczu.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Tu w chodzą znajomości. Puki się trener nie zmieni, to dudek będzie grzał ławę. A nie chce go sprzedać do innego klubu, gdyż w razie wypadku tamtej cioty, ktoś ją będzie musiał zastąpić.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
Dudek powrócil do skladu póki Reina odsiaduje karę za czerwoną kartkę. Pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce od dłuższego czasu i pech! Liverpool przegrywa z Charltonem 2:0 po bramkach z karnego po ''rzekomym'' faulu Dudka i po bramce puszczonej między nogami!
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Dudek był dobry ale się kończy! Nie to ze chłopa nie lubie ale to nie to co kiedyś, ze się mówiło ze Dudek lepszy od Bartheza itd itp.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wcale sie nie skonczyl. dlaczego do casillasa nikt sie nie bura (mimo, ze wpuscil, az 6 goli) podczas przegranego meczu z saragossa? siedz pol roku na lawce, a pozniej nagle wyskocz do 1 skladu, wcale nie jest tak latwo...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
E tam. Nie lubie go. Boruc już jest dla mnie lepszy

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
Boruc hmm... jeszcze sie na nim nie poznalismy chyba zbytnio poczekajmy z 2-3 sezony to sie oceni klase bramkarza
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
boruc wpuszcza szmaty jakich malo. pare dobrych meczow w celticu, ale wszystko co pisze w mediach, ze jest najlepszym bramkarzem w szkocji itd. to wal. trzeba poogladac pare jego meczow, wpuszcza srednio 2 gole na mecz... slabo. na poczatku, fakt - swietnie bronil, ale z czasem jest coraz gorzej.
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
no nie dokonca wpuszcza szmaty ale fakt swiatowej klasy bramkarzem to on nie jest! ostatnio zauważyłem że Boruc strasznie długo przetrzymuje piłkę co niezbyt mi się podoba
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Niestety ale takie są zasady piłki nożnej nie wszystkim to się podoba i co do tego prozshin masz racje ale zawsze lepiej wygrać w brzydkim stylu niż przegrać
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
ja cenie sobie bardzo piękno gry ;]
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
prozshin napisał(a):
ja cenie sobie bardzo piękno gry ;]
Co tam. ważna jest wygrana. Po trupach do kariery.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Jerzy Dudek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook