Forum Dragon Ball Nao

» Magda Gessler

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak jak w temacie - zachęcam do rozmów o tej kobiecie Jest ona samozwańczą restauratorką, ponoć właścicielką/współwłaścicielką kilku/nastu restauracji (wszystko zawdzięcza byłemu mężowi) Z wykształcenia jest malarką - prowadzi program "Kuchenne rewolucje" gdzie uczy i pokazuje, jak powinno się prowadzić restauracje i gotowania. Co więcej nie ma odpowiedniego wykształcenia, by nauczać ale kij z tym. Jej zachowania są irytujące i w ogóle mnie denerwuje.
Co o niej sądzicie ?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lubię ją.Podoba mi się program w którym ona występuje i jak ona pomaga ludziom(Ci co oglądają Kuchenne rewolucje wiedzą o co mi chodzi) w restauracji. No i jej komentarze- szczera,niektóre z nich są takie cięte,że mnie bawią.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Pomaga ludziom XD No jasne. Robi im sceny, rozwala lokal i ośmiesza ludzi (właścicieli i pracowników) I za to dostaje kasę, podobnie jak Kuba Wojewódzki.
Mało tego nie liczy się z właścicielami lokalów.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Godan napisał(a):
Jest ona samozwańczą restauratorką
Dla mnie to podsumowuje doskonale to, co ta pani robi. Póki nie znajdzie się nawet wśród kandydatów do przewodnika Michelin'a, nie powinna wywyższać się ponad innych, sto razy lepszych specjalistów w Polsce (docenianych na świecie, po wielu praktykach). Nie rozumiem jak można pozwolić by tak niekompetentna osoba prowadziła program jak prowadzić restaurację, chodzi mi tu przede wszystkim o jej zachowanie, chamstwo i złośliwość- to nie sposób nauczania. Nie uderzam tu do jej wykształcenia, bo w kuchni ważny jest smak i pomysłowość, ale widać różnice np. między nią a Karolem Okrasą chociażby.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Godan napisał(a):
Pomaga ludziom XD No jasne. Robi im sceny, rozwala lokal i ośmiesza ludzi (właścicieli i pracowników)
Jak Ci ludzie tak debilnie prowadzą tamte restauracje to się nie dziwię. Poza tym,z tym,że rozwala lokal to bzdura.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No rozwala i wstawia swoje pomysły. Toż to zwykła chodząca reklama, żaden tam znawca na skalę np. GORDONA Ramseya
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Kiedyś był program, w którym pokazano jedną z jej restauracji, bród i smród, stare mięso i kiepskie warunki pracy. Ciekawe czy wprowadziła też zmiany u siebie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam mieszane uczucia co do tej kobiety i jej programu. Owszem, miło, że po jej wizycie ludzie zaczynają sprzątać. Ale z drugiej strony jest dość apodyktyczna. To co ona postanowi, musi zostać. Żadnej dyskusji.

Poza tym, jaka to jej pomoc, skoro właściciele restauracji muszą ponoć wykladać większość kasy ze swoich środków??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Otuż to, właściciele wydają kasę na jej "widzi mi się" dodatkowo dają (bo się należy) posiłek za darmo ludziom, których ona przywlokła. Niby wielka reklama, a i tak pewnie gówno.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie lubie jej i nie rozumiem tego calego szumu wokol jej osoby. Wydaje sie byc zarozumiala i glucha na argumenty ludzi, ktorym de facto podobno pomaga. Wydajac ich pieniadze powinna liczyc sie z ich zdaniem, a nie robic jedynie medialne show. Badz co badz kazdy ma prawo prowadzic wlasna knajpe po swojemu, a pani Gessler powinna raczej sluzyc rada, a nie narzucac ludzia wlasne wizje, lansujac sie przy tym na ich koszt. Jak dla mnie jej osoba to troche slaba reklama dla lokalu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Magda Gessler
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook