Forum Dragon Ball Nao

» Słownictwo w DB

Strony: 1, 2, 3  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Witam nie znalazłem takiego tematu a bardzo mnie korci zadać te pytanie ^^ jak myślicie czy postacie z DB, jeżeli naprawdę by istniały używały by podczas walk wulgarnego słownictwa ?? Według mnie tak bo nie wieże że gdy freezer zgładził krilana( nie wiem jak się pisze) Goku ani razu by nie przeklną a wy co o tym sądzicie ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Gokinka22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.644
Posty: 7
Pewnie tak, przecież [ ort! ] to był jego przyjaciel no i się po prostu [ ort! ] wkurzył. Więc mógł se powiedzieć coś pod nosem .
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
W orginalnej wersji (czyli takiej bez cenzury) były przekleństwa nawet mniałem kiedyś filmik jak Goku walczy z frezerem, tam padło określenie o ile pamiętam sukinsyn, to powiedział Goku do freezera.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Dragon ball Z: Plan to destroy of Saiyans. Tam Vegeta ciągle mówił cholera.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
a ciegawe ile razy musiał paragas klnąc na swojego syneczka ^^?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Dragon ball Z: Plan to destroy of Saiyans. Tam Vegeta ciągle mówił cholera.
No tak, ale to nie jest jeszcze tak mocno wulgarne

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, ten temat jest bardzo trudny.... Co mam na myśli? Na forum nie można bodajże klnąć. Ale przecież w tym temacie jest to robione tylko dla odwzorowania sytuacji, tak więc mam nadzieję że tutaj Władcy Forum pozwolą na kilka wulgarnych słówek....

Jak przypuszczam, gdy Freezer zabił Krilina, Goku mógł rzec : "nie daruje Ci tego śmieciu, zmiażdżę Cię!"

PS: My tu tylko cytujemy..
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
w 18 tomien jak jak uprawniak zabił yumchę to Kuririn sie nieżle wkurzył ale tam jest tylko ''ty gnojku..'' i ''jasna cholera'' ale jak by to było na serio to bylo by owiele gorzej......albo w 7 tomie bulma o niebieskim ''o rany, pedał'' albo ''załatw ciotę'' powiedziała bulma do kuririna no i był też taki moment gdzie kuririn nie dokończył slowa bylo tylko ''o kur...'' ale juz nie pamietam gdzie to było

pozdro Son-Goten

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mi się zdaje, że Vegeta to by klął jak szewc Apropos słownictwa,tow komiksie najfajniejsze jest "siema" Goku

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Larme napisał(a):
Mi się zdaje, że Vegeta to by klął jak szewc Apropos słownictwa,tow komiksie najfajniejsze jest "siema" Goku
Goku też by kloł. A to dlatego, że nie wie co większość słów znaczy. orzenił się z Chichi tylko dlatego, że myslał, że ślub to potrawa

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Goku też by kloł. A to dlatego, że nie wie co większość słów znaczy. orzenił się z Chichi tylko dlatego, że myslał, że ślub to potrawa
hehe I właśnie o to chodzi by nie rozumiał wielu słów więc by nie klął A ślib z Chi- Chi chyba wyszed mu na dobre...Tylko skoro on taki mało kapowaty, to w jaki sposób narodził się Songohan i Songoten... znaczy nie narodził a no wiecie... Jak ich zrobili
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
zgadzam sie z Larme też się nad tym zastanawiałem kiedyś ale juz zapomniałem o tym... jak goku nie wiedział co to ślub to skad by wiedział co to jest sex? son gohan i son goten przeciez nie wyszli z chi chi od tak. goku musiał zainterweniować tylko ze skad on wiedzał jak??

Obraz
PALATIAL REGALIA
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Nie mam pojęcia. I wolę się nie zastanawiać .

Jak dla mnie mogliby kląć. W końcu jeśli ktoś robi ci kuku, masz prawo się wkurzyć i go obrzucić mięsem zamiat prawić monologi pt. "ja jestem bardzo silny gościu i energię dużą mam"

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Niejaka Chomiczka napisał(a):
Nie mam pojęcia. I wolę się nie zastanawiać .
Czemu. Zastanawianie=Myslenie. A myslenie ma pszyszłość. A co do przekleństw. Goku i tak nie wiedział co mówi w większości przypadków , więc co mu zalerzało.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Niejaki Dragon napisał(a):
Czemu. Zastanawianie=Myslenie. A myslenie ma pszyszłość. A co do przekleństw. Goku i tak nie wiedział co mówi w większości przypadków , więc co mu zalerzało.
No cóż, w tym przypadku wolę nie myśleć

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Czemu. Zastanawianie=Myslenie. A myslenie ma pszyszłość. A co do przekleństw. Goku i tak nie wiedział co mówi w większości przypadków , więc co mu zalerzało.


He he... A ja dochodzę do wniosku, że myślenie boli

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Można powiedzieć, że częściowo masz rację. Ciekawe, co na ten temat powiedziałby Goku?

(Chyba, że jest głodny)

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Można powiedzieć, że częściowo masz rację. Ciekawe, co na ten temat powiedziałby Goku?

(Chyba, że jest głodny)


Go to myslenie boli zapewne najbardziej

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.623
Posty: 30
najbardziej to go bolą zastrzyki!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
prozshin dobre No nie moge

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Słownictwo w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook