Forum Dragon Ball Nao

» Haruki Murakami i jego Tokio. Przewodnik nie tylko literacki

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Niedawno ukazała się książka Haruki Murakami i jego Tokio. Przewodnik nie tylko literacki od Anny Zielińskiej-Elliott, tłumaczki. Przyszłą do mnie wczoraj, jeszcze nie czytałem, ale sporo obrazków (jak to przewodnik).

Tłumaczka 11 książek Murakamiego, Anna Zielińska-Elliott, wpadła na pomysł, żeby pokazać czytelnikom, jak naprawdę wygląda Tokio, miasto, w którym autor spędził lata swojej młodości i gdzie dzieje się akcja prawie wszystkich jego powieści. Przewodnik ilustrowany mnóstwem cytatów z książek, a także ponad trzystoma kolorowymi zdjęciami, pokazuje i opisuje miejsca, w których bywają bohaterowie Murakamiego oraz te, w których on sam mieszkał, bywał lub do dziś bywa.
-> http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=41774

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Przeczytałem. Przewodnik zawiera 10 spacerów po miejscach znanych z Murakamiego. Niestety jeśli się nie ma dobrej pamięci i nie pamięta wszystkich książek czy raczej bohaterów, to słabo. Są tam opisy, jak dojść z jednego miejsca do drugiego. Dość sporo obrazków, można się dowiedzieć różnych ciekawostek, jak np. pająk Maman w Roppongi. Ale i tak chyba najciekawsze są pytania do Murakamiego i jego odpowiedzi, po jednym na końcu każdego rozdziału. I tłumaczenia fragmentów książek i esejów, które tłumaczone nigdy nie były. Właściwie to zamiast wydawać takie niby-przewodniki, lepiej by się tymi brakującymi książkami zajęli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Haruki Murakami i jego Tokio. Przewodnik nie tylko literacki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook