Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012: Grupa A

Strony:   1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jaki wynik obstawiacie w meczu Polska - Rosja? Wg mnie co najmniej 2:1 dla Rosji. A jak nie, to się mile zaskoczę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Będzie remis.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Boję się o ten mecz. Serce mówi, że będzie ten remis. Oby był.

Natomiast bardzo mnie też interesuje sytuacja pozaboiskowa. Kibice rosyjscy robią sobie przemarsz i być może dojdzie do starcia z Polakami, chociaż przecieki mówią, że na sam moment marszu być może nic nie będzie organizowane, a dopiero później będą jakieś ciekawe akcje.
Niezależnie od wyniku Rosjanie będą rozkokoszeni i będą się szwędać między blokami w poszukiwaniu przygód, podobnie jak we Wrocławiu gdzie spotkali się z kibicami Śląska Wrocław i Miedzi Legnica, a efektem tego spotkania była skrojona flaga. Niestety nie mogę już znaleźć tego zdjęcia. Dostałem na gg, ale chyba mi się link nie zachował, lolkbai. BTW, Dynamo Zagrzeb podobno odmówiło Lechowi Poznań udziału w ustawce.
Niemcy dostali już w tubę: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392563_375694099160139_1330379346_n.jpg. Anglicy w Krakowie też już wyłapali, Włosi również, ale już nie wiem gdzie.

Wracając do Rosjan, ich nieforamalny, a może i formalny, lider - Aleksandr Szprygin stwierdził, że to steward, który tak naprawdę był kibolem Śląska, zaatakował niewinnego człowieka, a reszcie puściły nerwy, po tym jak łagodnie próbowali powiedzieć owemu stewardowi, iż to nie on rzucił racę na boisko. No generalnie z tego tłumaczenia wynika, iż Szprygin to starszy pan, który przyjechał do Polski pomachać chorągiewką i napić się chłodnego piwka w miłej atmosferze. Minister Musze, postępowym mediom i ich czytelnikom może to starczy, ale żeby kibol był stewardem?
http://s2.sportfan.pl/7cd64a8cec71d1650e4992eca9596ddbd810de99/roja%20gora.JPG
http://spurtup.com/pic/29/3916/8900/view
Na jednym zdjęciu herb Dynama Moskwa, a na drugim DWD, czyli Blue-White Dynamits - skrót nazwy zorganizowanej grupy kibiców Dynama. No ale Hanna Gronkiewicz-Waltz, mówi koko spoko.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
Nie no spokojnie z Rosją mecz już jest ułożony, ma być remis, bo Rosja nawet by chciała aby Polska weszła. bo musi wejść, bo jakby nie wyszła to to będzie dramat i przez 20 lat nie dostaniemy się do żadnej wielkiej imprezy
a co Rosji zalezy, czy Polska dostanie sie do jakiejs wielkiej imprezy?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mart: 12.06.2012, 11:59
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To nie ja to napisałem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No i co, że nie Ty napisałeś

A jeśli o pytanie chodzi, to tez nie wiem, co Rosji miałoby zależeć. Ukraina też może mieć problem z wyjściem z grupy, chyba że ogra tych cieniaków Angolów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Obstawiam, że trzy bramki padną minimalnie, w tym przynajmniej jedna dla Polski. Jest szansa na wygraną, byleby grać rozważnie nie popadając w skrajności. Przy otwartym futbolu skończymy jak Czesi, a przy antyfutbolu (stawianiu wyłącznie na defensywę, próbie bronienia się przez 90 min pod własną bramką) będzie jeszcze gorzej. Trzeba wyjść na pierwszą połowę, zagrać podobnie jak z Grecją, obserwować co się dzieje i wprowadzać zmiany. Wtedy nie powinno być problemu.

Co do zamieszek, to wątpię, że nastąpią jakieś podczas samego marszu czy na terenie stadionu. Znajomi mówią, że mają przyjechać kibice Spartaka szukający odwetu za wyeliminowanie przez Legię ich klubu, ale tego typu zdarzenia mają się ponoć rozegrać w jakiś ustawionych miejscach, nie ingerując zbytnio w marsz czy mecz. Zobaczymy jak będzie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jeśli chodzi o spotkanie Rosji z Polską prawdopodobnie nie mamy czego szukać. Rosjanie od lat grają podobną reprezentacją i z każdym rokiem są coraz mocniejsi. Tutaj ewidentnie są jednym z faworytów, potwierdził to pierwszy mecz grupowy oraz chociażby sparingi przed Euro. Myślę, że dostaniemy kilka bramek i nie strzelimy żadnej, może jedną honorową z karnego, którego dostaniemy z racji organizowania imprezy. Mam tylko nadzieję, że wreszcie odejdzie Smuda, bo mam gościa serdecznie dosyć. Pomijając to jak się wypowiada to specjalista z niego tragiczny. Jego tłumaczenie nie wprowadzenia zmian jest co najmniej zabawne. Do tego traktuje mecz z Grekami jako sukces. Mecz, w którym byliśmy gorsi, powinniśmy go przegrać a on wmawia ludziom, że jest dobrze.

Zastanawiał się ktoś z Was jak to się stało, że trójka z Borussi w przeciągu 2 tygodni straciła całą motorykę? Przez 10 miesięcy biegali przez 90 minut od pola karnego do pola karnego, a tutaj po 45 minutach siadły im siły. Nie zwalajmy na wysoką temperaturę bo to żałosne, oni są zawodowcami. Nasz wspaniały trener w krótkim okresie przygotowawczym pozbawił nas jednego z głównych atutów.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
To nie ja to napisałem.
lol, nie wiem jakim cudem tak się zaznaczyło. już poprawione ; *

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Może Tusek sprzedał Tupolewa za wygranie meczu?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Śniło mi się, że było 2:0 dla Rusków, tak też obstawiam.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ma może ktoś linki do dzisiejszych bramek Czechów? Tak wcześnie padły, że jeszcze nie oglądałem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska 1:1 Rosja

Jak nastroje? dla mnie ok. chociaż po pierwszej połowie trochę się załamałem, że zamiast pójść za ciosem ruscy zdominowali nasza połowę. Ogólnie bramkę walnęli taką z dupy, po prostu idealna wrzutka z rzutu wolnego i tyle. Druga połowa, a zwłaszcza początek był wyborny, i jedni i drudzy atakowali, tak jak mówiłem defensywa Sbornej była słabsza od naszej i po szybkiej akcji wyrównaliśmy. Potem znowu był zastój i zamiast jechać na pełnej piździe z kontr to przenosiliśmy piłkę spacerkiem, później już obie reprezentacje grały spokojnie, aby nie tracić bramki. Cóz jak w pierwszym meczu słaba była obrona, tak w tym osłabł atak. Lewandowski kompletnie nic nie robił, może poza paroma akcjami i ogólnie grał teatralnie, żydząc na rzuty wolne. Błaszczykowski i reszta pomocników przełamała się dopiero po bramce. Obrona grała dobrze, tutaj ogromna zasługa Perquisa, pełen szacun dla niego. Oczywiście nie można zapominać o Tytoniu, który był pewnym punktem drużyny, przy bramce nie zawinił, chętnie bym go widział w składzie w kolejnych meczach.

Teraz mecz z Czechami, który trzeba wygrać, sprawę skomplikowało ich zwycięstwo przez to także liczą się w walce (a nawet są bliżej), ale mecz jest do wygrania. W dzisiejszym meczu ładnie i szybko strzelili 2 bramki, ale drugą połowę wyraźnie siedli, słabo wypadł Petr Cech i to już drugi mecz, który mu nie wyszedł.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Graliśmy dziś ustawieniem 1-0-9-1. Lewandowski i inni nie mieli komu podać, jak szedł kontratak, to zwykle biegł piłkarz, który odebrał piłkę i Lewandowski, a reszta to nie wiem na co czekała. Ale dobry i remis.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Rosja

Po swoim golu polskie ciołki zamiast przeć do przodu, to siedzieli na swojej połowie i nie było komu gola strzelać, dlatego mimo że później zaczęli cisnąć, to nic nie zdziałali. Jest jeden plus tego meczu - Błaszczykowski strzelił chyba najlepszego gola w mistrzostwach. Rosja grała tak tandetnie, że Grecy by ich ograli, gdyby wyciąć ich grę z meczu z Czechami i podmienić za Polaków. A Smuda znowu pokazał, że się nie nadaje.

Grecja - Czechy

Czesi tak lamili, że dziw bierze. Strzelili te 2 bramki (których nie widziałem) i olali resztę meczu, ale właściwie kto by nie olał po takim obrocie spraw. Wygrali bez trudu, a przecież to się liczy. Nie sądzę, by przegrali z Polską w ostatnim meczu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Uwielbiam wypowiedzi 'znawców', kocham. Jedyne z czym się zgodzę to z tym:
A Smuda znowu pokazał, że się nie nadaje.
Fakt, w końcówce powinien wpuścić dwóch szybkich piłkarzy. Rosjanie wyglądali na padniętych, pozwalali utrzymywać się Polsce przy piłce, która w tym elemencie jest strasznie słaba. Grosicki bądź młody Wolski być może jedną akcją mogliby zrobić różnicę na wagę trzech punktów.

Przed meczem remis brałbym w ciemno. Teraz też jestem zadowolony. Gra była przeciętna, ale i tak zaprezentowali się lepiej niż w meczu z Grekami. Całkiem przyzwoicie w obronie, w ataku rządził chaos, istnieliśmy tylko w kontratakach. Do tego mieliśmy szczęście, że Ruskim nic nie szło. Gdyby po zdobyciu bramki cofnęli się na swoją połowę i dali nam grać to szybko gubilibyśmy piłkę i nie byłoby mowy o bramce wyrównującej. Fajną pracę wykonali Lewandowski z Polańskim, podobała mi się gra w obronie Perquisa. Myślę, że poza nimi to jeszcze Błaszczykowski, ale chyba raczej tylko za bramkę. Z Czechami powinno być nieźle, chociaż przyznam szczerze, że nie oglądałem jeszcze ich żadnego meczu, ale ponoć grają strasznych piach? Zobaczymy, w każdym razie fajnie jakby awansowali.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Marimo napisał(a):
Uwielbiam wypowiedzi 'znawców', kocham.
Nie, żebym zniechęcał, ale czy uważasz, że inni uwielbiają, skoro sam się wypowiadasz?

Z Czechami powinno być nieźle, chociaż przyznam szczerze, że nie oglądałem jeszcze ich żadnego meczu, ale ponoć grają strasznych piach?
Grają nie najlepiej, ale to będzie dla nich równie ważny mecz, co dla nas. Właściwie to każda drużyna z tej grupy może jeszcze wyjść. Jak się Rosjanie nie zepną, to Grecy przejdą.

Szukałem tych goli Czechów i co znalazłem:
http://euro.interia.pl/news-tak-padaly-gole- ... nId,612180
WTF.

Tutaj są, gdyby ktoś jeszcze chciał:
-> https://vimeo.com/43942310

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Euro 2012: Grupa A
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook