Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012: Grupa A

Strony:   1, 2, 3, 4  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie, żebym zniechęcał, ale czy uważasz, że inni uwielbiają, skoro sam się wypowiadasz?
Wiesz, grałem w piłkę parę dobrych lat, obejrzałem tysiące meczy, całe sezony Manchesteru United czy Realu Madryt, przeczytałem prawie całą wikipedią związaną z piłką nożną i krew mnie czasami zalewa jak czytam niektóre rzeczy ludzi, którzy oglądają kilka meczy na rok i przy tym niestety nie są obiektywni. Przede wszystkim to drugie. W sumie mają takie prawo. Napisałem tylko, że po prostu nie lubię tego.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Wiesz, grałem w piłkę parę dobrych lat, obejrzałem tysiące meczy, całe sezony Manchesteru United czy Realu Madryt, przeczytałem prawie całą wikipedią związaną z piłką nożną.
Ale ty jesteś zajebisty, że też jeszcze świat o tobie nie usłyszał!

Chwalisz się że grałeś w nogę i obejrzałeś tysiące meczy? Wybacz, ale to żadne osiągnięcie, jeśli ktoś interesuje się piłką nożną to jest to naturalne, że ogląda mecze i czyta na ten temat.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja obejrzałem cały sezon naszej Ekstraklasy i nie uważam, bym coś stracił.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chwalisz się że grałeś w nogę i obejrzałeś tysiące meczy? Wybacz, ale to żadne osiągnięcie, jeśli ktoś interesuje się piłką nożną to jest to naturalne, że ogląda mecze i czyta na ten temat.
Nie chwalę się, tylko pragnę zaznaczyć, że komentując jestem obiektywny i nie piszę mało sensownych treści. Nie zrozumiałaś raczej, ale no trudno. Co tutaj wymagać, mam nadzieję, że wiesz co to spalony przynajmniej. Nie kotlet, rzecz jasna.

Dzięki za nazwanie mnie zajebistym

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie chwalę się, tylko pragnę zaznaczyć, że komentując jestem obiektywny i nie piszę mało sensownych treści. Nie zrozumiałaś raczej, ale no trudno. Co tutaj wymagać, mam nadzieję, że wiesz co to spalony przynajmniej. Nie kotlet, rzecz jasna.
Tak się składa że również gram w piłkę nożną od dobrych paru lat więc daruj sobie teksty "co tu wymagać", szowinistyczny draniu.
A bycie obiektywnym nie ma związku z wiedzą na dany temat, to raczej kwestia odczuć.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Obiektywizm, postawa człowieka w ocenie zjawisk, ludzkich zachowań i systemów wartości, oparta na równoważeniu pierwiastka racjonalnego i emocjonalnego, na kierowaniu się racjami zarówno dobra ogólnego, jak i własnego.

Obiektywizm nie wyklucza angażowania się, wręcz przeciwnie - potwierdza się poprzez zaangażowanie się po stronie prawdy, sprawiedliwości, słusznych argumentów, rzeczowości, przedmiotowości. Obiektywizm w poznawaniu świata, społeczeństwa i człowieka oznacza uznanie niezależności treści wiedzy od podmiotu poznającego, jej intersubiektywnej sprawdzalności i zgodności z rzeczywistością.
źródło: http://portalwiedzy.onet.pl/69530,,,,obiektywizm,haslo.html

To tyle właściwie.

Oh, chętnie bym z Tobą pokopał piłkę. Można by mecz zorganizować z forumowiczami Nao.

Szowinistyczny drań. Myślę, że masz jakiś niesmak z życia prywatnego do facetów czy jak? Nie uważam, że jestem draniem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol Hako, pojechałeś gojim55
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Szowinistyczny drań. Myślę, że masz jakiś niesmak z życia prywatnego do facetów czy jak? Nie uważam, że jestem draniem.
Nie, po prostu tekst "spalony, ale nie kotlet" na dłuższą metę robi się nużący i kojarzy mi się jedynie z wyjątkowo ograniczonymi osobami. Żadnego niesmaku do płci męskiej nie mam, diagnoza ci nie wyszła.

Co do definicji którą wykleiłeś, nadal nie widzę tu żadnego związku z poziomem wiedzy na dany temat. Ktoś może być geniuszem z danej dziedziny i być przy tym nieobiektywną osoba.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co do definicji którą wykleiłeś, nadal nie widzę tu żadnego związku z poziomem wiedzy na dany temat. Ktoś może być geniuszem z danej dziedziny i być przy tym nieobiektywną osoba.
Hm, chodzi mi o to, że głupio komentować jakieś sprawy w sposób niezgodny z rzeczywistością. Przykładowo ludzie dookoła prawią, że Polska rozegrała z Rosjanami genialny mecz. Toż to śmieszne. Nie są w ten sposób obiektywni, może nie potrafią być bo nie widzą pewnych aspektów związanych z piłką nożną, nie dostrzegają ich z tego względu, że nie są w tym obeznani i zwyczajnie się nie znają.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
A jeśli to ty się mylisz?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Zdecydowanie rzadziej. W tym Euro mam jeden wynik nieprzewidziany ;p Teraz już nie przewiduję, bo mam za dobrą średnią do zepsucia.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybacz stary, ale słońce nawet psu w dupę czasem zaświeci. Taki Madao, który o piłce wie tylko tyle, że co 4 lata jest mundial nic więcej nie ma do powiedzenia, a wyniki może przewidzieć lepiej niż Boniek czy inny Lubański, bo sobie strzeli i powie, że Niemcy wygrają se z Holandią. No ale jeśli dla ciebie znać się na piłce to strzelać z wynikami to już twoja sprawa i chwal się tymi umiejętnościami w swoim gronie.

A wracając do Polski i Rosji to mecz w pewnym sensie był genialny. Bo zremisować, a przy tym stworzyć kilka ciekawych akcji, z lepszą drużyną mając w składzie jednego połamanego oraz faceta, który dopiero co nauczył się na nowo biegać to jest już jakieś osiągnięcie. I do tego jeszcze grając praktycznie na wyjeździe, bo z piknikami zamiast kibiców.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Rosja grała wyjątkowo słabo jak na swoje możliwości, a Polacy jak zawsze (w dodatku od strzelenia bramki nie wychodzili ze swojej połowy we większej liczbie niż dwóch), w rezultacie remis. I w meczu z Czechami nie spodziewam się niczego więcej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak nie będzie Rosickiego, to wygramy. Cech puści kilka szmat i będzie ok. W końcu City czeka i pozdrawia Lewego
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak tak słucham komentatorów sportowych, to nabieram coraz większej pewności że na piłce zna się najlepiej ten co to obejrzał najmniej meczów. Przynajmniej nie nasłuchał się tylu pierdół pez pokrycia z tym co się dzieje na boisku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Grecja - Rosja 1:0
Tak jak pisałem ostatnio, że gdyby podstawić Greków za Polaków do poprzedniego meczu Rosjan, to by ich ograli. Rosja miała dobry tylko pierwszy mecz, a Grecja na odwrót.

Czechy - Polska 1:0

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Boże, gdyby wykorzystali wszystkie te piękne akcje, mielibyśmy z 5 bramek

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Siedli na dupach w drugiej połowie to przegrali. Ale ten Pilar ganiał, jestem pełen podziwu.
Dobrze że ruscy odpali, bo nie będą się tak panoszyć, jak by się panoszyli.
No i trochę sprawiedliwości, w zamian za nieuznanego karnego w meczu z Polską Grecy mają teraz awans.
Boenish to tragedia, powłóczył coś tymi nogami jakby szedł do kopania buraków i to wszystko, co pokazał.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nic się nie stało, naprawdę nic się nie stało!

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Euro 2012: Grupa A
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook