Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012: Grupa A

Strony:   1, 2, 3, 4
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Niby można było przewidzieć, że cudu nie będzie, ale nadal przykro
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cóż... i tak wiedziałam,że przegramy, to było do przewidzenia.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Pewnie, że było do przewidzenia XD Już po remisie z Grecją pisałem, że "dla Polski euro się skończyło". Za samo wyjście na murawę podczas euro piłkarz dostał 15 tys, nie wiem ile za grę, do tego trzeba doliczyć kasę z reklam itp. rzeczy, poza tym wszelkiego rodzaju dodatki i uposarzenie od PZPN. Co się dziwić, że nie wyszedli z grupy - kase zarobili i koniec imprazy.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Al Ed Upek napisał(a):
Wybacz stary, ale słońce nawet psu w dupę czasem zaświeci. Taki Madao, który o piłce wie tylko tyle, że co 4 lata jest mundial nic więcej nie ma do powiedzenia, a wyniki może przewidzieć lepiej niż Boniek czy inny Lubański, bo sobie strzeli i powie, że Niemcy wygrają se z Holandią. No ale jeśli dla ciebie znać się na piłce to strzelać z wynikami to już twoja sprawa i chwal się tymi umiejętnościami w swoim gronie.
Nie zrozumieliśmy się chyba. Ja nie obstawiam wyników ze względu na to, że przykładowo 'ponoć Rosjanie są nieźli, to muszą wygrać'. Znam większość składu drużyn, staram się zanalizować ich grę z poprzedniego spotkania (jeżeli widziałem), eliminacji, formy poszczególnych graczy. I zazwyczaj trafiam.

Swoją drogą uwielbiam słuchać Bońka i Lubańskiego. Najlepiej mówią zawsze byli piłkarze. Rozumieją o co w tym chodzi, widzą więcej od zwykłych komentatorów. Przykładowo chyba Juskowiak komentował mecz z Czechami. Cały czas skromnie powtarzał, że gra się nie klei, trzeba coś zmienić gdzie Szpakowski cały czas wołał o cud.

Tak samo było wczoraj z przewidywaniem. Minuta bodajże 30. Powiedziałem, że znowu nam odcięli prąd, jak z Grekami. Jaka była druga połowa, każdy wie. Tego nie dało się oglądać. Słaba drużyn, jaką są Czesi zrobiła z nas miazgę, całkowicie. Sytuacja Lewandowskiego przy stanie 0-0. Wiedziałem, że to była jedna z ostatnich szans naszej drużyny, że będziemy to wspominać. Rafał Murawski. Co ten gość robił na boisku to ja nie wiem. Na dodatek zawalił bramkę, po jego stracie poszła szybka kontra po której Czesi zdobyli bramkę. Zawodnik w środku pola, który jest prawdopodobnie najważniejszą postacią w zespole na boisku był całkowicie bezproduktywny. Całkowicie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No cóż mówi się trudno. z jednej strony pechowo z drugiej zasłużenie. W meczu zawiodła przede wszystkim taktyka, nie wiem czemu Smuda usilnie grał jednym napastnikiem, kiedy to w dwóch ostatnich meczach widac było, że coś nie idzie? On chyba naprawdę mocno kocha Lewandowskiego, skoro bał się go zmienić, mimo, że on drugi mecz nic nie grał, żeby uprzedzić przyszłe zarzuty, że pomocnicy mu nie podawali to co to za piłkarz skoro się nie cofa i nie pomaga odzyskać piłki? i po trzecie czemu UEFA zwiększyła liczbę rezerwowych do reszty z kadr, skoro Smuda widział tylko 3 naziwska?

Czemu tez pechowo? No bo taktyka na ten mecz była prosta, rzucić się od początku i strzelić z dwa gole i załatwić już szybko. Niestety w tym dniu Cech bronił, to co miał wybronić, więc wszystkie akcje zostały niewykorzystane. Czesi mieli siłe na drugą połowę i znacznie lepiej ją zaczeli, później zdobywając bramkę.

Zeszmacił się Błaszczykowski, który po meczu żalił się że dostał za mało biletów i jego baba wejść nie mogła WTF? http://www.sportowefakty.pl/euro-2012/292838 ... ato-a-kuba czyli oni mysleli o tym, zamiast skupić się na meczu? Franek także dał duoy, że nie pojawił się na dzisiejszym spotkaniu z fanami w strefie kibica. A tak poza tym nie ma się czego wstydzieć, rosja ma gorzej bo w końcu najbogatszy kraj europy przegrał z jednym z najbiedniejszych xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, pierwszy raz wierzę Lacie
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rosja jest bogatsza tylko dlatego, że do kupy ich 140mln ludzi wytworzy więcej niż nasze 38. Generalnie już nie nazywajmy Polski taką biedną i zacofaną. Zakompleksionym Polakom może pasuje takie samobiczowanie, ale to w Anglii ludzie mają w domu drzwi z desek z zetką na tyle, jak w naszych oborach, a remont łazienki polega na malowaniu kafelków. Wierzcie mi, że na zachodzie jest więcej buractwa niż u nas.

Lato może i dał im te 33 bilety na fazę grupową zamiast 9, które miałby być pierwotnie. Bajzel to jedno, ale to i tak nie usprawiedliwia ani Laty, ani PZPN, ani innych instytucji, które powstały specjalnie na czas tych mistrzostw. Jako jedyni Polacy zapłacą podatek od swoich wynagrodzeń, w wielu miejscach na czas mistrzostw właściciele sklepów musieli zaprzestać sprzedaży innych piw niż Tyskie, bo to oficjalny sponsor i godzi to w interesy UEFA. No i pewnie połowa biletów poszła do różnych lamusów, znajomych, osób szołbiznesu, polityków, biznesmenów i innych pacanów, którzy poszli na mecze dla własnej autoreklamy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » » Euro 2012: Grupa A
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook