Forum Dragon Ball Nao

» Poczucie humoru

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie.Jakie jest wasze poczucie humoru?Ja mam dosyć duże poczucie humoru,a wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ojjoj... co za pytanie Chyba nikt nie lubi jak zię z niego żartuje wszelkimi sposobami.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Byczusia napisał(a):
Ja mam dosyć duże poczucie humoru
w jaki sposob je zmierzylas? jak sie to objawia? bo ja to mam chyba tak jak ty, ale nie bede wiedziec, dopoki mi nie odpowiesz

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cyceron napisał(a):
w jaki sposob je zmierzylas? jak sie to objawia? bo ja to mam chyba tak jak ty, ale nie bede wiedziec, dopoki mi nie odpowiesz
W metrach. Nie,no żartuję.Dużo rzeczy mnie bawi(co nie znaczy absolutnie że wszystko) dużo żartuję i się śmieję z czegoś.Oczywiście staram się zachować umiar i nie śmiać się z rzeczy,z których się śmiać nie powinno i kiedy żarty są nie na miejscu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Poczucie humoru mam specyficzne. Często śmieszą mnie jakieś głupie rzeczy poniżej poziomu. Jeśli o to chodzi, to mam też ponoć zboczuchowate poczucie humoru, ale staram się zachowywać umiar

Jeśli ktoś robi mi głupie żarty, to generalnie jestem poblażliwa dlaich wykonawców Ale nie zawsze

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak jak wspominałem, raczej z nikogo nie żartuje ( raczej nie znaczy zawsze ). Na przykład jeśli grupa/osoba obierze sobie kogos "za cel" do drwin i nabijania się z niego, bywa różnie, czasami będe po jego stronie, a za drugim razem będe obojętny albo ubolewał (bo sumienie mnie ruszy), no i przeciwko niemu ale to ostatnie, rzadko się staje. Sam byłem obiektem (jestem) drwin i śmiechów - może i w pozytywnym znaczeniu i radzę sobie z tym (raczej), więc wiem jak to jest, jak ktoś na kimś usiądzie ("zdominuje psychicznie" cyt. Al Ed Upek ) i osoba nic nie może z tym zrobić. Zawsze może problemy rozwiązywać fizycznie, ale nie w dzisiejszej rzeczywistości nakierowanej na przeciwdziałaniu przemocy.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Poczucie humoru to kwestia osobnicza. Jednego smieszy jedno, a drugiego cos innego. Problemem jest wyczucie, kiedy sie swoim poczuciem humoru obraza kogos drugiego - i na odwrot. Nie mozna mowic, ze ktos nie ma poczucia humoru tylko dlatego, ze nie bawi go to co nas. Ponadto, w zaleznosci od nastroju czlowiek moze sie ta sama rzecza czuc albo rozbawiony, albo rozdrazniony. Ogolnie rzecz biorac uwazam, ze jedynie dluzsza znajomosc z dana osoba pozwala odkryc, jakie jest jej poczucie humoru.

Mysle jednak, ze najlepszym wykladnikiem poczucia humoru jest zdolnosc do autoironii i dystans do samego siebie: jesli siebie czlowiek traktuje smiertelnie powaznie, a zartuje z wszystkich innych, to juz o czyms swiadczy.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Najbardziej mnie śmieszy widok płaczących niemców po przegranym meczu. Mało osób się z tego śmieje, więc mam chyba więcej poczucia humoru niż większość. Choć z drugiej strony nie śmieszą mnie dowcipy Artura Andrusa, Jakuba Wojewódzkiego i mapetów ze "szkła kontaktowego", więc może jednak mam mniej poczucia humoru niż większość?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Byczusia napisał(a):
Oczywiście staram się zachować umiar i nie śmiać się z rzeczy,z których się śmiać nie powinno i kiedy żarty są nie na miejscu.
A u mnie jest zupełnie odwrotnie, uwielbiam wsadzać kij w mrowisko i żartować z spraw, które stanowią tabu, śmieszą mnie też dziwne rzeczy, albo coś co dla kogoś może być gorszące u mnie raczej wywołuje radosną reakcje. Uwielbiam tzw. czarny humor i sama go praktykuje. Jeżeli by mierzyć poczucie humoru zdolnością do żartowania z samego siebie, to osiągnęłam chyba mistrzostwo, codziennie stwarzam sobie miliony sytuacji, z których pozostaje się tylko śmiać.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja się śmieję z niektórych tekstów Franka, które pisze na poważnie, ale potem bawią. Jak np. ten o mapetach ze Szkła. Uśmiałem się. Lubię również życiowe refleksje Endzika, szczególnie te z jego pobytu w Finlandii. Bawi mnie też Madao i jego wrzutki, których większość raczej nie jest chyba zamierzona. Najbardziej rzecz jasna śmieszą mnie moje własne teksty, które często czytam dla śmiechu. A największy atak śmiechu przeżyłem, kiedy Mistrzu napisał Diabłowi, że to było diabelnie coś.
A wracając do mierzenia poczucia humoru, to skoro Byczusia (moim zdaniem jeden z największych, o ile nie największy sztywniak na Nao) ma duże, to ja muszę w mieć w członek wielkie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Byczusia napisał(a):
W metrach. Nie,no żartuję.Dużo rzeczy mnie bawi(co nie znaczy absolutnie że wszystko) dużo żartuję i się śmieję z czegoś
Czyli niewybredne.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Jeżeli wy chcecie, aby w moim przypadku była mowa o poczuciu humoru to koniecznie musicie powstrzymać w sobie ironię i egocentryzm.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
VEGETA Z HIP-HOP.PL napisał(a):
Jeżeli wy chcecie, aby w moim przypadku była mowa o poczuciu humoru to koniecznie musicie powstrzymać w sobie ironię i egocentryzm.
Niezwykła wypowiedź w temacie poczucia humoru, możesz spracyzować na chłopski rozum ?!
Najbardziej śmieszą mnie (z forum) teksty Al-a (ciekawie i zabawnie) Cyca (raczej zabawnie) i czasami Franka ( śmiesznie wyraża opinię o czymś i o kimś).

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 04.08.2012, 19:36
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
możesz spracyzować na chłopski rozum ?!

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hayato sory, że nie rozumiem aluzji za to ty rozumiesz i powiesz zamias pukać się w czoło XD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Hayato napisał(a):
możesz spracyzować na chłopski rozum ?!


"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Poczucie humoru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook