Forum Dragon Ball Nao

» Chuck Norris!

Strony: 1, 2, 3  
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Zgodnie z proźbą, mam do Was luźne pytanie:

Co sądzicie o Chuck'u Norrisie? Co myślicie na temat krążących po całym internecie, żartach z nim w roli głównej? Właśnie o to mi chodzi.

Ja sam, co myślę o Chuck'u Norrisie (na serio) ...
Wiem ,że nie miał łatwego dzieciństwa (ojciec alkoholik, odszedł od rodziny). Sznuję go głównie za osiągniecią sportowe. Zaczynał od zera - potrafił wspiąć się na szczyty. Aż 6 krotnie zdobył tytuł mistrza świata w karate. Tymi wyczynami mi imponuje, dlatego go szanuję. Trzeba również wspomnieć o jego początkach aktorstwa. Jego kariera zaczęła się od roli przeciwnika Bruce'a Lee w "Drodze Smoka". Jak glosi legenda, jako jedynemu udało mu się pokonać Lee w walce (pierwsze starcie), dlatego "smok" użyczył mu tej roli. Jego Hollywood'dzka kariera się rozkręciła i zaczął grać w serialu "Strażnik Teksasu". Grał w wielu filmach, stał się rozpoznawalnym na całym świacie aktorem. Sam uważam ,że jego aktorstwo jest bardzo mierne ale to już inna bajka.

Na początku 2006 roku polski internet zalała fala często absurdalnych dowcipów i informacji o Chucku Norrisie, zwanych Chuck Norris Facts. Jak dobrze pamiętam, zaczęło się to od tego że ktoś przeczytał jego biografię i strasznie go to rozbawiło... Napisał więc parę dowcipów...

Oto co sam aktor powiedział na temat tych "dowcipów":
"Niektóre są zabawne, niektóre dziwne" – napisał aktor na oficjalnej stronie internetowej.

"Czuję się bardziej związany ze światem Dzikiego Zachodu niż internetu i nie jestem pewien co o tym sądzić. To dość zaskakujące. Ale nie zamierzam się obrażać, ani nie biorę tego poważnie" – czytamy na oficjalnej stronie aktora.

Chuck Norris wyraził nadzieję, że całe to internetowe zamieszanie, zainteresuje ludzi książkami jego autorstwa, w tym wydaną niedawno autobiografią.

Oto jedna z jego wypowiedzi
http://www.chucknorris.com/html/events.aspx


Oto niektóre z mnóstwa dowcipów o których mówimy:
Łzy Chucka Norrisa lecza AIDS, raka i impotencje. Niestety, nikt jeszcze nie widział, by płakał.
Kiedys Chuck Norris zjadł cały tort zanim jego znajomi powiedzieli, ze w srodku była stripteaserka
Kiedys Chuck kopnał jednego kolesia z dwóch i pół obrotu tak ze ten sie rozprysł na scianie. Tak powstało pierwsze graffiti
Samochody zostały wymyslone by szybciej uciekac przed Chuckiem Norrisem. Chuck Norris wymyslił wypadek samochodowy.
Chuck Norris jest jedyna osoba, która pokonała scianke w tenisa.
Polecam stronkę: http://www.chucknorris.pl/chucknorris.htm

Ja sam uważam ,że są zabawne. Potrafią mnie rozśmieszyć. Wiem ,że nie powinno się prześladować biednego aktora, ale ten jego pół-obrót jest "rozbijający" Potrafią poprawić humor...


------------Fan Klub Chuck'a Norris'a -----------

http://img147.imageshack.us/img147/3092/ch15je.jpg

http://img355.imageshack.us/img355/3663/stwo ... 6ww2em.jpg

http://img518.imageshack.us/img518/199/fanclub9ld.jpg
Teraz i Wy możecie wstąpić do Fan Clubu Chuck'a Norris'a! Wklejcie tu swoje zdjęcie lol

PORA NA WASZĄ KOLEJ! CO SĄDZICIE O CHUCKU NORRISIE I DOWCIPACH KRĄŻĄCYCH O NIM? SĄ DLA WAS ŚMIESZNE CZY OBUŻAJĄCE? CZEKAM NA WASZE OPINIE!

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Obraz

Obraz

Oto zdjęcia zrobione ukrytą kamerą pokazujące jak to Chuck rozprawia się z Z team. Reszta jest milczeniem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Mi jak koleżanka dała stronke o Chucku Norrisie (ponad 500 różnych dowcipów) to mnie to bardzo rozbawiło później dostałem stronke z allegro (licytacja piłki którą Chuck Norris pokonał ścianke w tenisa) też mnie to bardzo rozbawiło Następnie zaczełem wymyślac swoje dowcipy (były cienkie wiec niema co o nich pisac ) Miałem opisy o Chucku Norrisie, ale w końcu jak przestało mnie to bawic to pomyślałem sobie ze to jest żałosne... te opisy itd. Pomyślałem o Chucku i zrobiło mi sie go szkoda (serio), ale to co napisał mistrzu to mnie uspokoiło,
Oto co sam aktor powiedział na temat tych "dowcipów":
Arrow "Niektóre są zabawne, niektóre dziwne" – napisał aktor na oficjalnej stronie internetowej.

Arrow "Czuję się bardziej związany ze światem Dzikiego Zachodu niż internetu i nie jestem pewien co o tym sądzić. To dość zaskakujące. Ale nie zamierzam się obrażać, ani nie biorę tego poważnie" – czytamy na oficjalnej stronie aktora.

Arrow Chuck Norris wyraził nadzieję, że całe to internetowe zamieszanie, zainteresuje ludzi książkami jego autorstwa, w tym wydaną niedawno autobiografią.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
chcialem o tym juz zalozyc temat:D z jakies 2 tyg. temu zobaczylem po raz pierwszy te kawaly... normalnie paranoja

tylko chuck norris potrafi grac w bierki rozgotowanym makaronem
gdy ty zamykasz lodowke, chuck norris gasi w niej swiatlo!
potrafi zawiazac buty na rzepy
i duzo duzo innych. po prostu miazga

ps.kopniak z polobrotu wymiata
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Rzeczywiście, ale ta mania przeżywa chyba swoją 2 młodość(jak dobrze pamiętam).

Ogólnie dziwne jest to(te całe nabijanie się z tej osoby), niby zabawne, a czasami po prostu [ ort! ] głupie.
Niektóre kawały o nim, są naprawde zrobione z pomysłem, a inne po to by zapchać niepotrzebne luki.

Nie jestem przeciwny temu nabijaniu się z Chucka Norrisa, a zarazem nie jestem także "za". Totalnie neutralny i obojętny.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja tam wole Dolpha Lungrenda ( Uniwersalny żołnież , Najemnicy )

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
ryczalam ze smiechu jak kolega mi przeczytal wszystkie dowcipy... doslownie lzy mi sie laly ze smiechu a tych dowcipow bylo16 katrtek A4...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
ryczalam ze smiechu jak kolega mi przeczytal wszystkie dowcipy
jakie dowcipy, to sa fakty o chucku

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Eeee tam. Moda na chucka dobiega końca i lepiej dać sobie już z tym spokój. Zresztą i tak w tych głupich żarcikach nie było niczego zabawnego.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
hmm. nie bylo nic zabawnego, to dlaczego 3/4 co to przeczytalo lezalo na ziemi ze smiechu? to ja juz sobie wyobrazam jaka rzeznia jest w usa, tam to dopiero pewnie pompa na maxa.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Eeee tam. Moda na chucka dobiega końca i lepiej dać sobie już z tym spokój. Zresztą i tak w tych głupich żarcikach nie było niczego zabawnego.
Masz racje ,że ta "moda" dobiga już do końca - wszystko kiedyś ma swój koniec. Nic się na to nie poradzi Mam wątpliwości co do twojego 3ciego zdania. W/g mnie były śmieszne, a niektóre nawet bardzo. Ale to oczywiście zależy od gustu, jak ktoś jest sztywniakiem to dowcipy te wydają mu się bezsensowne i głupie. Jak z drugiej strony jak lubi się śmiać i jest człowiekiem wesołym, to dowcipy te wydają się przeważnie zabawne. To moje zdanie. Np. przykłady podane przez e-Mate były jak dla mnie świetne

A w USA, pewnie jeszcze mają ludzie zakwasy od śmiania się... Dokładnie pompa... =D

Nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat samego Chuck'a! Temat podbiły dowcipy! A co sądzicie o jego samej osobie? Piszcie

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Ale to oczywiście zależy od gustu, jak ktoś jest sztywniakiem to dowcipy te wydają mu się bezsensowne i głupie. Jak z drugiej strony jak lubi się śmiać i jest człowiekiem wesołym, to dowcipy te wydają się przeważnie zabawne. To moje zdanie. Np. przykłady podane przez e-Mate były jak dla mnie świetne
Ależ ja wcale nie jestem sztywniakiem. Wręcz przeciwnie, bardzo lubię się pośmiać. I także lubię taki typ humoru. Jednak wszystko z umiarem. Nie wszystko podpada pod mój gust. Druga sprawa to to, że przeglądając różne fora ma się już cholernie dosyć poruszania tego samego tematu. Niemal na każdym kroku widzę te dowcipy o Chuck Norris'ie. Co za dużo to nie zdrowo.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ależ ja wcale nie jestem sztywniakiem. Wręcz przeciwnie, bardzo lubię się pośmiać. I także lubię taki typ humoru. Jednak wszystko z umiarem. Nie wszystko podpada pod mój gust. Druga sprawa to to, że przeglądając różne fora ma się już cholernie dosyć poruszania tego samego tematu. Niemal na każdym kroku widzę te dowcipy o Chuck Norris'ie. Co za dużo to nie zdrowo.
Jeżeli tak to wporządku. Ja co innego odczytałem z Twojej poprzedniej wypowiedzi. Ja zrozumiałem ,że wszystkie dowcipy były głupie, są głupię i takie będą. Acha i że nie ma w nich NIC śmiesznego. Ale widocznie chodziło ci o coś innego.


Eeee tam. Moda na chucka dobiega końca i lepiej dać sobie już z tym spokój. Zresztą i tak w tych głupich żarcikach nie było niczego zabawnego.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co do samego śmiania się z Chucka, bo to właśnie o to tu chodzi, wypadło nieźle, bo większość użytkowników świetnie się bawiła czyt. te dowcipy.

Co do samego końca tego, to może i macie racje, bo stosunkowo zanika te naśmiewanie, ale uwieżcie mi, że ono kiedyś znowu wróci.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
a ja mam głupie pytanie... niech ktos mi powie, skąd sie w ogóle wzięła moda na Chucka Norrisa? wiem wiem jestem nie na czasie

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
W początkowym pościku napisałem:
Na początku 2006 roku polski internet zalała fala często absurdalnych dowcipów i informacji o Chucku Norrisie, zwanych Chuck Norris Facts. Jak dobrze pamiętam, zaczęło się to od tego że ktoś przeczytał jego biografię i strasznie go to rozbawiło... Napisał więc parę dowcipów...
Niedawno słyszałem też coś o jakimś śmiesznym wywiadzie na temat jego nowej książki. Dziennikarz zadawal Chuck'owi wiele pytań, na których odpowiedzi wybuchał śmiechem (podobno wyśmiewał też jego książkę). Słyszałem właśnie ,że to od tego się zaczęło...

W gruncie rzeczy, czytałem w necie o tych dwóch "początkach" trendu Norrisa. Nie mam pojęcia który z nich jest właściwy, ale czy to ważne? Tercia już trend upada, ale dowcipy nadal potrafią zbić z nóg.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.616
Posty: 105
dzieki, widocznie umknęło to mojej bystrej uwadze

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Venom Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 6.627
Posty: 39
Skąd: RadomCity
Ja osobiście uważam, że żarty o Chucku są nieżle zakręcone...
Trochę mi jego szkoda, ale z drugiej strony to mu się należało...
Niepotrzebnie pisał tę ksiązkę o swoich wyczynach...
Oto trzy najlepsze zdania które o nim słyszałem:

Chuck Norris nie robi kupy, ona sama ucieka mu z dupy, bo się go boi

Kopniak z półobrotu Chucka ma 720 stopni...

Prognozy dzisiaj nie będzie, Ania dostała z półobrotu...

http://dbmasters.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
blondynka do czaka zrób to co robisz najlepiej , i dostała z półobrotu

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Chuck Norris!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook