Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zapraszam.

-

613
Coś ostatnio z humorem kiepsko, ale to było genialne:

Obraz

A poza tym pewnie niedługo się wojny można spodziewać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Gdzie kiepsko z humorem? Sanji wygrywał wszystkie chaptery, w których się pojawił
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A to racja, kompletnie zapomniałem o tych jego przeżyciach (których swoją drogą nigdy bym się w tej mandze nie spodziewał), dzisiaj czytałem ostatnie cztery rozdziały i tam tego już nie było

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No i jest wojna Trochę się zdziwię, jeśli się okaże, że jakiś ryboludź będzie w pojedynkę sprawiał kłopot Luffemu albo Zoro. Nie po to ćwiczyli 2 lata, żeby znów wałkować Arlonga...

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Te dopalacze to trochę przegięcie. Oda zaczyna przeginać, niedługo zaczną się wskrzeszania itp. Ostatnio w ogóle w chapterach nie ma zabawnych tekstów, stały się jakieś takie ponure. Nie jestem zadowolony z tego obrotu spraw. Na szczęście w ostatnim rozdziale zaczęła się już rozpierducha, no i dobrze, bo te historie ryboludzi naprawdę nudne były.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
jeśli się okaże, że jakiś ryboludź będzie w pojedynkę sprawiał kłopot Luffemu albo Zoro
No to się chyba nie zdziwiłeś, bo rozwalili tych wszystkich ryboludzi bez problemów.

646 - falujący Chopper na pierwszej stronie wymiata

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ponownie zaczyna się robić ciekawie. Dodatkowo duży plus za parę groteskowych sytuacji

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Trochę za szybko Luffy przegrał z tym typem od gazów. Moglibyśmy w końcu zobaczyć jego prawdziwą siłę, no bo chyba w walce z Ryboludźmi jej nie pokazał w 100%.

Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Co do pokazania siły Luffcia to nie od dziś wiadomo, że u Ody nie ma pośpiechu w żadnej sprawie i dobrze:D A umiejętności "gazowca" bardzo ciekawe, nie powiem. Jednak największym plusem 674 chapka jest pojawienie się mojego ulubieńca z Supernovas - Captain Eustass Kid, nie było go wiele, ale i tak się cieszę

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
Trochę za szybko Luffy przegrał z tym typem od gazów. Moglibyśmy w końcu zobaczyć jego prawdziwą siłę
Gdyby pokazał prawdziwą, to by nie przegrał. A miał przegrać.

Mnie Kid nie kręci, zdecydowanie wolę Lawa.
Trochę mi się cała ta ostatnia akcja kojarzy z wydarzeniami na Thriller Bark. W obu przypadkach dziwna wyspa, eksperymenty na ludziach i Shichibukai tworzący armię.

Smoker, Kid i Luffy w klatce - uroczy widok

Swoją droga, ciekawe którego Yonko sobie obrali za cel. Dużego wyboru nie ma, bo albo Big Mom, albo Kaido.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Shounen napisał(a):
Swoją droga, ciekawe którego Yonko sobie obrali za cel. Dużego wyboru nie ma, bo albo Big Mom, albo Kaido.
A czy czasem Teach "BB" też nie jest Yonko?

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież na Teacha by się nie porywali (a przynajmniej Law, a to on rzucił propozycję). Obecnie to jest chyba główny boss i w najbliższym czasie nie spodziewałbym się potyczek z nim.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja obstawiam, że chodzi o mamuśkę. Luffy wypowiedział jej wojnę, wysłał bombę, Kidd też ją nęka, a po tym jak się pojawił w ostatnim rozdziale, prawdopodobnie wejdzie w sojusz z Lawem i Luffym. Może nie od razu, ale ostatecznie tak.
Shanks odpada. Teach odpada, bo to główny przeciwnik piracki. Kaidou nie miał żadnego związku z dotychczasową fabułą wokół głównych bohaterów, więc też odpada.
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
675
Ogółem nuda.. Jedyną rzeczą wartą uwagi jest informacja o tym, że serce Lawa jest w cudzych łapach i nie jest on raczej w komfortowej sytuacji. Swoją drogą trochę naciągany ten cały układ. Glut i ta cała gadka o super broni mnie mało obchodzi. Spodziewałem się więcej akcji po 2 tygodniach przerwy..

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Skoro Law poszedł na taki układ, to pewnie ma coś w zanadrzu. A glut wygląda zabawnie, niedługo pewnie wywiąże się z nim walka. Śmieszy motyw z cukierkiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Całkiem zapomniałem, że nie wszyscy od Luffy'ego zostali złapani, w sumie to chyba tylko kapitan? A tak się głowiłem kto ich uratuje xD

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Luffy, Franky, Robin złapani. A uratuje ich, jak zwykle Sanji. Albo ktoś w jego ciele
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Myślicie, że to możliwe, że nie opanuje tego potwora, i sam stanie się ofiarą? To byłoby trochę banalne i głupie, w końcu to chemik więc powinien wiedzieć co z tego wyjdzie, np. takie dzieci go nie zaatakowały gdy nie miał przy sobie cukierka, pytanie czy ten wieloryb pokryty ropą to zrozumie?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ceasar prawdopodobnie go nie opanuje i w efekcie potwór będzie chciał zniszczyć wszystko. Przynajmniej na to się na razie zapowiada.

Co do samej sytuacji, to jeszcze chyba samuraj nie pokazał swoich możliwości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tnie ogień i go wywołuje.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook