Forum Dragon Ball Nao

» Biseksualizm

Strony:   1, 2, 3
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251
Shounen napisał(a):
I naprawdę uważasz, że ta homofobia (silna niechęć, nienawiść) "ogarnia wszystkich"? Ilu spotkałaś ludzi, którzy, gdy usłyszą, że ktoś jest innej orientacji, to go zaraz pobiją albo choćby zwyzywają? Ja takich nie spotkałem, a skoro jest to zjawisko w Polsce niezwykle powszechne i wymagające mówienia o tym, to chyba jednak powinienem. Faktycznie na paradach równości się zdarza, ale można odnieść wrażenie, że po to te parady są organizowane, żeby Biedroń mógł mówić o problemie homofobii w Polsce.
Może niekoniecznie wszystkich, ale często spotykam się z agresją psychiczną, a znam ludzi, którzy za homoseksualizm zostali pobici. Nie spotkałeś takich, bo nie jesteś homoseksualny, to nie jest jeden z tematów, które często są poruszane wśród grupki znajomych czy osób dopiero poznanych ot tak. Poza tym najczęściej są to osoby, z którymi pewnie się nie zadajesz, jak panowie z boiska, skini, grupki nastolatków, którzy chcą się popisać czy szalikowcy (mówię o swoich doświadczeniach, bo zaraz będzie, że jedziemy stereotypami). Jeśli idziesz z dziewczyną za rękę raczej cię nie wyzwą na ulicy, co innego działo by się gdybyś szedł z chłopakiem.

Parady równości to żart, do tego mało śmieszny dla większości osób homoseksualnych/biseksualnych. Sposób w jaki pokazują się na nich uczestnicy parady jest żałosny, a wpływa ona częściej negatywnie na stosunek do homoseksualnych czy bi.

vegeta391 napisał(a):
Chodźcie sobie za ręce i wgl., tyle że nie przesadzajcie. Są granice dobrego smaku.
Szczerze mówiąc dla hetero też są granice smaku, które najczęściej łamane są w najbliższych parkach czy autobusach. I obrzydzają mnie obie strony. Więc tak naprawdę nie wychodzi to jednostronnie, chyba że tobie przeszkadza nadmierne obmacywanie się TYLKO jeśli to para homoseksualna, czego zupełnie nie rozumiem.

Wychodzi na to, że macie to gdzieś, jeśli w żaden sposób nie widzicie tego. Więc i tak nie mamy o czym rozmawiać.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sprawa wygląda tak, że lewackie kółka wzajemnej adoracji wpadły na pomysł, aby zdyskredytować każdego, kto jest homofobem, zaszufladkować go, ośmieszyć i wystawić publiczności jako wzór idioty. I tak np. szkolni pedagodzy będą kontrolować, czy dzieci dorastają we właściwych warunkach, co należy też rozumieć jako wyznawanie przez rodziców poglądów w danym momencie pożądanych. Jeśli takie dziecko na pytanie pedagoga "Co tata i mama mówią o tym, jak chłopcy się całują?" odpowie "Mówią, że wtedy będzie padał deszcz" to zajdzie ryzyko, że dziecko zostanie skrzywione już w domu, nauczy się mowy nienawiści, nietolerancji i innych takich. I potem nad dzieckiem i jego rodziną będzie czuwał dzielny kurator, który robi to rzekomo z troski o właściwy rozwój psychiczny dziecka czy jakieś takie tam. No i jak mi taki przyjdzie to dostanie po mordzie.
Tak się złożyło, że lewica wypowiedziałą wojnę tradycyjnemu systemowi wartości, ale to nie koniec. Wojna wojną - nie chcą się zgadzać z tym to niech się nie zgadzają. Ale jak każdego chce się nazywać chorym z nienawiści ciemniakiem itd., to potem się nie dziw, że od słów takiego Biedronia ma się ochotę dać w ryj każdemu, kto chodzi z za rękę z chłopakiem.

Jonga napisał(a):
Szczerze mówiąc dla hetero też są granice smaku, które najczęściej łamane są w najbliższych parkach czy autobusach. I obrzydzają mnie obie strony. Więc tak naprawdę nie wychodzi to jednostronnie, chyba że tobie przeszkadza nadmierne obmacywanie się TYLKO jeśli to para homoseksualna, czego zupełnie nie rozumiem.
A co tu jest do rozumienia? Jest se kolo, którego obrzydza myśl o tym, że facet i drugi facet mogliby pocierać się fiutami, wkładać je sobie do ryj po same jaja, ksztusić się nimi, wkładać sobie potem je do dupy albo spuszczać na klatę. I jak sobie ten kolo widzi, że jakiś inny kolo liże się z laską z autobusie to sobie myśli o nim, że to pewnie jakiś lamus, co chce pokazać w tym autobusie jakiego to czika poderwał. Za to jak widzi dwóch facetów to sobie myśli, że po wejściu do domu jeden weźmie drugiemu do dzioba i to go obrzydza. To trafia w jego poczucie estetyki i je zaburza. Tak to jest, że nie wszystko co się kojarzy z seksualnością i intymnymi relacjami ludzi jara na potęgę. Podam taki przykład. Jestem fanem scattingu, oglądam filmy ze scattingiem i sobie pod nie walę gruchę, za to ciebie to obrzydza i w ogóle tego nie włączasz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251
Al Ed Upek napisał(a):
Sprawa wygląda tak, że lewackie kółka wzajemnej adoracji wpadły na pomysł, aby zdyskredytować każdego, kto jest homofobem, zaszufladkować go, ośmieszyć i wystawić publiczności jako wzór idioty. I tak np. szkolni pedagodzy będą kontrolować, czy dzieci dorastają we właściwych warunkach, co należy też rozumieć jako wyznawanie przez rodziców poglądów w danym momencie pożądanych. Jeśli takie dziecko na pytanie pedagoga "Co tata i mama mówią o tym, jak chłopcy się całują?" odpowie "Mówią, że wtedy będzie padał deszcz" to zajdzie ryzyko, że dziecko zostanie skrzywione już w domu, nauczy się mowy nienawiści, nietolerancji i innych takich. I potem nad dzieckiem i jego rodziną będzie czuwał dzielny kurator, który robi to rzekomo z troski o właściwy rozwój psychiczny dziecka czy jakieś takie tam. No i jak mi taki przyjdzie to dostanie po mordzie.
Tak się złożyło, że lewica wypowiedziałą wojnę tradycyjnemu systemowi wartości, ale to nie koniec. Wojna wojną - nie chcą się zgadzać z tym to niech się nie zgadzają. Ale jak każdego chce się nazywać chorym z nienawiści ciemniakiem itd., to potem się nie dziw, że od słów takiego Biedronia ma się ochotę dać w ryj każdemu, kto chodzi z za rękę z chłopakiem.
Tylko że jedną sprawą są zagrywki polityczne lewicy, a inną prawdziwe życie. Homoseksualizm to przecież temat najważniejszy, według polityków, żeby pokazać, jak bardzo liberalnym i przyszłościowym krajem jesteśmy. Co jest idiotyczne i dotyka każdego z nas trochę inaczej. Z jednej strony każdego przeciwnika homoseksualizmu nazywa się "chorym z nienawiści ciemniakiem", z drugiej strony pokazuje się stereotypowego bywalca parad, jako kogoś biseksualnego/homoseksualnego (http://wars.blox.pl/resource/parada4.JPG - daję w linku, bo jeszcze kogoś obrzydzę), co jest tak mało zgodne z prawdą, że aż boli. Wiadomo, że media będą pokazywać skrajne obrazki i będą tylko nasilać frustrację w obu grupach. Trzeba oddzielić to, co jest prawdą, a co nią nie jest.
Nie mówię, że chcę aby ktoś mnie akceptował, bo jak mówisz "nie chcą się zgadzać z tym to niech się nie zgadzają", ale równie dobrze średnio chce mi się słuchać o tym, jak złym człowiekiem jestem.

A co tu jest do rozumienia? Jest se kolo, którego obrzydza myśl o tym, że facet i drugi facet mogliby pocierać się fiutami, wkładać je sobie do ryj po same jaja, ksztusić się nimi, wkładać sobie potem je do dupy albo spuszczać na klatę. I jak sobie ten kolo widzi, że jakiś inny kolo liże się z laską z autobusie to sobie myśli o nim, że to pewnie jakiś lamus, co chce pokazać w tym autobusie jakiego to czika poderwał. Za to jak widzi dwóch facetów to sobie myśli, że po wejściu do domu jeden weźmie drugiemu do dzioba i to go obrzydza.
Czyli homoseksualne pary w parkach przeszkadzają ci tylko dlatego, że myślisz o nich później o tym, że się będą pieprzyć, jak zaraz przyjdą do domu? Oczywiście tylko faceci, bo lesbijki są pewnie spoko. Nie wyobrażaj sobie tyle po zobaczeniu takiej pary, a będzie lepiej ;p
Scatting ciebie podnieca, ich podnieca fiut w dupie, oni nie muszą sobie ciebie wyobrażać, ty nie musisz ich. Rozumiem, że ze swoim nachalnym ukazywaniem uczuć wchodzą w twoją sferę, co jest karygodne. Jednak według mnie zarówno złe to jest wśród par homo, jak heteroseksualnych, bo obrzydza mnie z obu stron. Zawsze byłam przeciwna wyjmowania swojej prywatności do publiczności. Nic nie poradzisz.

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jonga napisał(a):
Poza tym najczęściej są to osoby, z którymi pewnie się nie zadajesz, jak panowie z boiska, skini, grupki nastolatków, którzy chcą się popisać czy szalikowcy (mówię o swoich doświadczeniach, bo zaraz będzie, że jedziemy stereotypami).
Weź jednak pod uwagę, że tacy ludzie (margines społeczny) są na bakier z całym światem, a nie tylko z homoseksualistami. Dla mnie o wiele gorszym zjawiskiem jest, jeśli rodzice agresywnie reagują na wieść, że ich dziecko jest innej orientacji albo że kocha się w Murzynie. Ale tak jest w każdym kraju.

Teraz trochę rozszerzę temat. W Ameryce działał i działa Ku Klux Klan, ale czy z tego powodu określa się USA krajem pełnym rasistów? Chyba nie, wręcz odwrotnie.

W Polsce też chyba jednak nie jest tak źle, skoro do Sejmu wybrano naczelnego homoseksualistę Polski, Biedronia, i jeszcze dla towarzystwa faceta, który stał się kobietą. Żyć, nie umierać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Jonga napisał(a):
Szczerze mówiąc dla hetero też są granice smaku, które najczęściej łamane są w najbliższych parkach czy autobusach. I obrzydzają mnie obie strony. Więc tak naprawdę nie wychodzi to jednostronnie, chyba że tobie przeszkadza nadmierne obmacywanie się TYLKO jeśli to para homoseksualna, czego zupełnie nie rozumiem.
Absolutnie nie mówię ty tylko o parach homoseksualnych.

Al Ed Upek napisał(a):
A co tu jest do rozumienia?[...]
No coś w ten deseń. Na szczęście do tak bardzo urozmaiconych wyobrażeń u mnie nie dochodzi.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jonga napisał(a):
Tylko że jedną sprawą są zagrywki polityczne lewicy, a inną prawdziwe życie. Homoseksualizm to przecież temat najważniejszy, według polityków, żeby pokazać, jak bardzo liberalnym i przyszłościowym krajem jesteśmy. Co jest idiotyczne i dotyka każdego z nas trochę inaczej. Z jednej strony każdego przeciwnika homoseksualizmu nazywa się "chorym z nienawiści ciemniakiem", z drugiej strony pokazuje się stereotypowego bywalca parad, jako kogoś biseksualnego/homoseksualnego (http://wars.blox.pl/resource/parada4.JPG - daję w linku, bo jeszcze kogoś obrzydzę), co jest tak mało zgodne z prawdą, że aż boli. Wiadomo, że media będą pokazywać skrajne obrazki i będą tylko nasilać frustrację w obu grupach. Trzeba oddzielić to, co jest prawdą, a co nią nie jest.
Nie mówię, że chcę aby ktoś mnie akceptował, bo jak mówisz "nie chcą się zgadzać z tym to niech się nie zgadzają", ale równie dobrze średnio chce mi się słuchać o tym, jak złym człowiekiem jestem.
Zdaje sie, ze nie tylko dla politykow, bo wybor miedzy PiS a Palikotem pewnie sie ograniczyl tym drugim do stosunku do homoseksualistow i Kosciola. Zreszta, jesli sama chcesz, a zdaje mi sie ze chcesz, zeby Polska byla krajem "liberalnym" i "przyszlosciowym" to zdecyduj sama, czy jest do tego inna droga niz wywleczenie tego problemu na sam wierzch. Chcialbym takze wiedziec jaki jest twoj stosunek do przeciwnikow homoseksualizmu, bo jakos watpie, bys potrafila tak samo usprawiedliwic takiego nazwijmy to ogolnie konserwatyste, ze nie jest jakims stereotypowym bywalcem antypedalskich pikiet. No i jakos niemrawo wyrazasz ubolewanie albo chociaz niezadowolenie nad faktem, ze narasta frustracja dwoch grup. Jakos nie szczegolnie mi sie chce wierzyc, ze cie boli frustracja, bezsilnosc albo absmak (lubie to slowo ) jakiegos narodowca, kibola czy katolika. No takie moje odczucia na dzien dzisiejszy. Pamietaj tez, ze ludzie pewnie cie nienawidza jeszcze z 20 innych powodow, np. takiego ze nosisz niebieskie majtki, bo oni akurat wola zielone. Jednak nie ma parad zwolennikow niebieskich majtek, nie probuja oni w szkolach rozdawac ulotek o niebieskich majtkach, wiec nikogo to nie denerwuje. Wiec moim zdaniem, jezeli chcesz juz do kogos kierowac swoje pretensje o to, ze ludzie cie opluwaja, to nie do nawiedzonych katolickich swin, narodowego zascianka czy kiboli tylko do tych, ktorzy oglosili sie twoimi reprezentantami i rozpoczeli te krucjate.

Jonga napisał(a):
Czyli homoseksualne pary w parkach przeszkadzają ci tylko dlatego, że myślisz o nich później o tym, że się będą pieprzyć, jak zaraz przyjdą do domu? Oczywiście tylko faceci, bo lesbijki są pewnie spoko. Nie wyobrażaj sobie tyle po zobaczeniu takiej pary, a będzie lepiej ;p
Scatting ciebie podnieca, ich podnieca fiut w dupie, oni nie muszą sobie ciebie wyobrażać, ty nie musisz ich. Rozumiem, że ze swoim nachalnym ukazywaniem uczuć wchodzą w twoją sferę, co jest karygodne. Jednak według mnie zarówno złe to jest wśród par homo, jak heteroseksualnych, bo obrzydza mnie z obu stron. Zawsze byłam przeciwna wyjmowania swojej prywatności do publiczności. Nic nie poradzisz.
Przede wszystkim nie powiedzialem, ze mi przeszkadzaja czy cos, bo ja potrafie takie widoki znosic. Jedyne negatywne mysli jakie mi przychodza to te zwiazane z rozplodem. Widzac homopare (a taka widzialem tylko raz w zyciu, w dodatku bylo to 2 Murzynow) zakladam z gory, ze raczej nie pojdzie taki do babki i jej nie wlozy, podczas gdy Arabowie regularnie wkladaja swoim kobitom i wyjdzie potem z tego 7 dzieci, a kazde ono bedzie potem mialo swoich 7. Poza tym nie wyobrazam sobie takich rzeczy, poniewaz nie mam takiej potrzeby. Za to jak widze jakas dziewczyne, zwlaszcza teraz w lato, kiedy panuje szal golych tylkow i cyckow, to sobie wyobrazam te wszystkie rzeczy. No i ja tam nie uznaje argumentu ze moja strefa, bo to dla mnie otwarta furtka do stopniowego przyjecia calego lewackiego zespolu wrazliwosci i poprawnosci. Tak ze nie wychodze z argumentem, ze mnie denerwuje widok faceta w lateksie i dziadowskiej peruce symulujacego stosunek seksualny z naoliwionym grubasem. Nawet jesli faktycznie by mnie cos takiego obrzydzilo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.262
Posty: 20
Ale wy uwielbiacie pisać referaciki. Wiedzcie, że takie odchylenia od normy są tylko i wyłącznie na tej planecie. Nigdzie indziej w całym Wszechświecie tego nie ma i nie będzie. Póki co obrońcy pokazują tylko jak łatwo można nimi manipulować, co konsekwentnie wykorzystuje ciemna strona mocy. Powodzenia może w niedalekiej przyszłości zostanie transseksualistami aka tranzystorami podobnie jak Anna Grodzki? Albo przestaniecie zachowywać się jak mięczaki i zaczniecie szukać sposobów na pokonanie tego typu "dolegliwości", albo okryjecie się hańbą do końca życia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
VEGETA Z HIP-HOP.PL napisał(a):
Wiedzcie, że takie odchylenia od normy są tylko i wyłącznie na tej planecie.
Teraz to pojechałeś. A na innych planetach co jest? Nic nie ma, bo jeszcze nie odkryto we wszechświecie innych zaawansowanych form życia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
Teraz to pojechałeś. A na innych planetach co jest? Nic nie ma, bo jeszcze nie odkryto we wszechświecie innych zaawansowanych form życia.
Oficjalnie, tak samo jak oficjalnie nie odkryto jakichkolwiek form życia poza naszą planetą.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.262
Posty: 20
O proszę odezwał się jeden z czołowych egocentryków hahahahahaha. Wiedziałem, że nie popuścisz. No to gratuluje ci, jeżeli "specjaliści" z NASA, którzy sieją famę o globalnym ociepleniu są dla ciebie szczytem zdobywania informacji na ten temat. I oczywiście Amerykanów nie było na Księżycu. Jak widać muszą być nawet i "dorosłe" dzieci, żeby cała ta ściema jeszcze mogła się tutaj utrzymywać. A co zrobisz jeśli oni sami się ujawnią bez żadnego NASA? Ty chyba umrzesz jak to zobaczysz.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cyceron napisał(a):
Oficjalnie, tak samo jak oficjalnie nie odkryto jakichkolwiek form życia poza naszą planetą.
Temat nie dotyczy tego, czy coś odkryto, czy nie, tylko gadki, że "takie odchylenia od normy są tylko i wyłącznie na tej planecie", gdy nie ma żadnych podstaw, by móc wysuwać takie wnioski. Nawet jeżeli odkryto i Biały Dom to ukrywa, niczego to nie zmienia w tej dyskusji.

VEGETA Z HIP-HOP.PL, uważaj na słownictwo i pisz na temat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251
Al Ed Upek napisał(a):
Zdaje sie, ze nie tylko dla politykow, bo wybor miedzy PiS a Palikotem pewnie sie ograniczyl tym drugim do stosunku do homoseksualistow i Kosciola.
Akurat tutaj raczej nie mnie samą powinieneś pytać, osobiście nie głosowałam na państwowego klauna.

Al Ed Upek napisał(a):
Zreszta, jesli sama chcesz, a zdaje mi sie ze chcesz, zeby Polska byla krajem "liberalnym" i "przyszlosciowym" to zdecyduj sama, czy jest do tego inna droga niz wywleczenie tego problemu na sam wierzch.
Aktualnie zaszło to już trochę za daleko, żeby cokolwiek wycofywać. A wywlekanie w taki sposób tego raczej nic nie daje, a jedynie działa na nerwy nie tylko stronie przeciwnej. Nigdy w Polsce nie dojdzie do liberalizacji stanowiska wobec homoseksualistów, a ja nigdy bym nawet tego nie wymagała. Teraz homoseksualizm jest jedną z kart przetargowych na głosy młodych ludzi i w polityce to się raczej nie zmieni. Więc nie mi już wybierać dróg, bo wszystko już się dzieje.

Al Ed Upek napisał(a):
Chcialbym takze wiedziec jaki jest twoj stosunek do przeciwnikow homoseksualizmu, bo jakos watpie, bys potrafila tak samo usprawiedliwic takiego nazwijmy to ogolnie konserwatyste, ze nie jest jakims stereotypowym bywalcem antypedalskich pikiet.
Tak średnio bardzo mnie jara usprawiedliwianie kogokolwiek, macie swoje poglądy, ja mam swoje, prosta sprawa. Chyba, że mnie opluwają, wtedy raczej nie bardzo mam, jak ich usprawiedliwiać.

Al Ed Upek napisał(a):
No i jakos niemrawo wyrazasz ubolewanie albo chociaz niezadowolenie nad faktem, ze narasta frustracja dwoch grup. Jakos nie szczegolnie mi sie chce wierzyc, ze cie boli frustracja, bezsilnosc albo absmak (lubie to slowo ) jakiegos narodowca, kibola czy katolika.
Tak naprawdę to boli mnie frustracja obu stron, bo zaczyna się odbijanie piłeczki. Jednych boli bardziej, więc wyrażą swoją złość bardziej, dotyka to drugich, więc i oni zaczynają itd. Jak mam wyrazić się mniej niemrawo o tym przez internet? Nie podoba mi się sposób kreacji stron przez media, nie podoba mi się sposób rozmawiania o tym temacie i rzucanie w siebie "mięsem". Ale nic z tym nie zrobię. Jestem tolerancyjna dla nietolerancji, ale w jakichś granicach.

Al Ed Upek napisał(a):
Pamietaj tez, ze ludzie pewnie cie nienawidza jeszcze z 20 innych powodow, np. takiego ze nosisz niebieskie majtki, bo oni akurat wola zielone. Jednak nie ma parad zwolennikow niebieskich majtek, nie probuja oni w szkolach rozdawac ulotek o niebieskich majtkach, wiec nikogo to nie denerwuje.
Trochę nietrafione porównanie. Naprawdę, bo przecież noszenie niebieskich majtek, jak już lecimy twoim przykładem, zmienia w moim życiu wiele i na pewno noszę je codziennie. Różnica leży w możliwości wyboru, a jedyną możliwość wyboru przy homoseksualizmie, którą można znaleźć to to, czy się ukrywać ze swoją orientacją, czy móc o tym swobodnie powiedzieć rodzicom i znajomym.

Al Ed Upek napisał(a):
Wiec moim zdaniem, jezeli chcesz juz do kogos kierowac swoje pretensje o to, ze ludzie cie opluwaja, to nie do nawiedzonych katolickich swin, narodowego zascianka czy kiboli tylko do tych, ktorzy oglosili sie twoimi reprezentantami i rozpoczeli te krucjate.
Nikogo nie wybierałam na moich reprezentantów, to że ludzie widzą całą grupę w stereotypie też nie jest moją winą. Może i zaczęli "krucjatę", co rozumiem w twojej myśli oznacza walczenie o jakiekolwiek prawa i możliwości, ale nie są jedynymi na niej walczącymi. Nie sądzę też, że "moi reprezentanci" byli mniej winni od pozostałych, nie zrzucaj wszystkiego na jedną stronę. Poza tym, że najwyraźniej to się nigdy nie skończy.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ty Vegeta z hip-hopu nie dosc, ze wiesz o istnieniu ufoludkow, to zdaje sie masz z nimi jakis bliski kontakt. Na filmach czasem wkladaja sondy w dupe, to prawda?

Jonga napisał(a):
Tak średnio bardzo mnie jara usprawiedliwianie kogokolwiek, macie swoje poglądy, ja mam swoje, prosta sprawa. Chyba, że mnie opluwają, wtedy raczej nie bardzo mam, jak ich usprawiedliwiać.
Raczej mi chodzilo o to, czy potrafisz sama powiedziec przed soba, ze takie poglady maja racje bytu, a nie to czy mozesz zaakceptowac ich istnienie tak dlugo, jak dlugo cie ktos nie opluwa. Czy moze kazdy, kto takie poglady ma, nawet jak cie nie bije i nie wyzywa jest ciemniakiem, debilem itd.

Jonga napisał(a):
Tak naprawdę to boli mnie frustracja obu stron, bo zaczyna się odbijanie piłeczki. Jednych boli bardziej, więc wyrażą swoją złość bardziej, dotyka to drugich, więc i oni zaczynają itd. Jak mam wyrazić się mniej niemrawo o tym przez internet? Nie podoba mi się sposób kreacji stron przez media, nie podoba mi się sposób rozmawiania o tym temacie i rzucanie w siebie "mięsem". Ale nic z tym nie zrobię. Jestem tolerancyjna dla nietolerancji, ale w jakichś granicach.
Tez raczej nie o to mi chodzilo. Ujelas to, w jaki sposob cie boli ta frustracja, ale ja tez nie o to pytalem. Wiec tak: czy abstrahujac od tego, ze uderzy cie taki kibol, potrafisz sie pochylic nad tym, ze cos mu nie odpowiada i jest mu z czyms zle.

Jonga napisał(a):
Nikogo nie wybierałam na moich reprezentantów, to że ludzie widzą całą grupę w stereotypie też nie jest moją winą. Może i zaczęli "krucjatę", co rozumiem w twojej myśli oznacza walczenie o jakiekolwiek prawa i możliwości, ale nie są jedynymi na niej walczącymi. Nie sądzę też, że "moi reprezentanci" byli mniej winni od pozostałych, nie zrzucaj wszystkiego na jedną stronę. Poza tym, że najwyraźniej to się nigdy nie skończy.
To nie jest jakas tam zwyczajna walka o prawa, swobody i obowiazki, tylko wojna o uzyskanie zmiany mentalnosciowej w calej masie spolecznej. Same adopcje i malzenstwa dla homo im nie wystarcza, bo potem beda zamykac w wiezieniach rodzicow, ktorzy nieodpowiedzialnie wychowuja swe dzieci w homofobii. Co innego, jak przyjdzie taki gej z parady do drzwi i zacznie gadac jak jehowka, a co innego, jak zaczna wykorzystywac panstwowe media czy panstwowe szkolnictwo, od ktorego nie ma ucieczki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.262
Posty: 20
HAhahahaaha Ad El Upek zapomniałeś się chyba o czymś. I jak ja mam z was nie śmiać się, że jesteście egocentrycznymi dziećmi w skórach dorosłych? Zwróciłem uwagę oczywiście dla beki a teraz można wrócić do tematu.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
VEGETA Z HIP-HOP... wiedz, że każdy może wyrazić swoją opinie, a czy są egoistami nie wiem ale ten Al Ed Upek z tym się nawet nie ukrywa, natoiast że w skórach dorosłych to zgadzam się na stojąco - pozdrowienia dla Byczusi XD
I rzecz jasna wszystyko dla beki.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251
Al Ed Upek napisał(a):
Raczej mi chodzilo o to, czy potrafisz sama powiedziec przed soba, ze takie poglady maja racje bytu, a nie to czy mozesz zaakceptowac ich istnienie tak dlugo, jak dlugo cie ktos nie opluwa. Czy moze kazdy, kto takie poglady ma, nawet jak cie nie bije i nie wyzywa jest ciemniakiem, debilem itd.
Każdy ma inne upodobania, chyba normalne jest to, że ktoś może mieć inne poglądy, od początku tak pisałam. Nie mam zamiaru się o to czepiać dopóki ktoś nie zacznie robić czegoś by mnie upokorzyć/pobić/opluć etc, to też już pisałam. Jeszcze nikogo nie nazwałam ciemniakiem czy debilem w tej rozmowie, homofobia niekoniecznie musi wynikać z "bycia ciemniakiem", jak sam to nazwałeś.

Al Ed Upek napisał(a):
Wiec tak: czy abstrahujac od tego, ze uderzy cie taki kibol, potrafisz sie pochylic nad tym, ze cos mu nie odpowiada i jest mu z czyms zle.
Pochylić? Potrafię zrozumieć to, że ma inne poglądy na sprawę. To chyba dosyć normalne, że ludzie myślą inaczej. Chodzi mi cały czas o to samo i wałkuję to już trzeci post - nie obchodzi mnie, co sobie myślisz dopóki nie próbujesz wyładować tego na mnie. Według ciebie powinnam zaakceptować fakt, że go to boli i się przed nim nie pokazywać, bo jeszcze go rozzłoszczę? Mam takie same prawo chodzenia po chodniku za rękę z dziewczyną, jak on.

Al Ed Upek napisał(a):
To nie jest jakas tam zwyczajna walka o prawa, swobody i obowiazki, tylko wojna o uzyskanie zmiany mentalnosciowej w calej masie spolecznej. Same adopcje i malzenstwa dla homo im nie wystarcza, bo potem beda zamykac w wiezieniach rodzicow, ktorzy nieodpowiedzialnie wychowuja swe dzieci w homofobii. Co innego, jak przyjdzie taki gej z parady do drzwi i zacznie gadac jak jehowka, a co innego, jak zaczna wykorzystywac panstwowe media czy panstwowe szkolnictwo, od ktorego nie ma ucieczki.
Apokaliptyczna wersja, do której nigdy nie dojdzie. Ale ta wojna jest przegrana ze strony homoseksualistów od samego początku, w Polsce nie będzie to możliwe, chyba, że nastąpi jakieś nagłe wyginięcie wszystkich prawicowców.
Skąd wiesz, że same małżeństwa im nie wystarczą? Trochę ze skrajności na skrajność się przenosisz. Myślisz, że geje i lesbijki walczą o swoje prawa by przejąć nad wszystkim kontrolę? Bo to przecież grupa, która na siłę chce przekonać wszystkich do swoich racji. Nie, oni chcą mieć tylko możliwość żyć tak, jak inni, ale w tym kraju nie jest i przez najbliższe kilkanaście lat nie będzie to możliwe.

[ Dodano: 06.08.2012, 16:05 (po 2 minutach) ]
VEGETA Z HIP-HOP.PL napisał(a):
I jak ja mam z was nie śmiać się, że jesteście egocentrycznymi dziećmi w skórach dorosłych? Zwróciłem uwagę oczywiście dla beki a teraz można wrócić do tematu.
Znasz jeszcze jakieś inne mądre słowo oprócz "egocentryczny"?

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Każdy może mieć własne poglądy dotyczące miłości i szczęścia. Nie przeszkadzają mi osoby biseksualne, czy też homoseksualne - to także są ludzie i należy ich rozliczać za ich czyny, a nie za orientację seksualną. Jeżeli mam do czynienia z osobą o normalnym usposobieniu, która nie próbuję mnie atakować ani udowadniać racji bytu swojego wyboru, to jak najbardziej ją zaakceptuję i odpłacę się tym samym. Problem zaczyna się w momencie, kiedy druga osoba próbuję na siłę zmienić te pierwszą, wygrażając i mówiąc, że "ich racja jest mojsza". Sprawa ta dotyczy zarówno osób heteroseksualnych jak i o odmiennej orientacji seksualnej. Reasumując nic nie mam do tego typu osób, do momentu kiedy zajmują się własną dupą a nie moją. Jedyny element jaki może mi przeszkadzać to próba dostosowania sakramentu małżeństwa do własnych potrzeb. Kościół ma pewne wartości, które musi bronić i niestety nie widzę tu miejsca na zmianę tego i akceptację związku osób tej samej płci. Poza tym do diabła, komu to potrzebne? Jeżeli ktoś się kocha, to nie potrzebuję przysięgi przed Bogiem lub samoistnie może ją złożyć. Jestem jak najbardziej za możliwością zawierania związków cywilnych - pomogłoby to w znacznym stopniu rozwiązać pewne kwestie prawne, a nie ucierpiałaby na tym duma ludzi wierzących i homofobów. Tyle na ten temat.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.262
Posty: 20
Chciałem wbrew pozorom dyskusję wyprowadzić na trochę inny tor, żeby dać podstawę innym ku temu, aby pokazać, że może obyć się bez osądzania, ale jak widzę to nie ma żadnego sensu. Dodam też, że ja nie jestem żadnym wierzącym ani też ateistą. Do tego nie powiedziałbym o sobie, że jestem choćby agnostykiem, ale ja czuję się wolnym do tego, aby przyporządkowywać sztywno siebie do określonej kategorii. Co do mojego pierwszego posta to nie włożyłem w to dosłownie żadnych emocji i nie miałem zamiaru nikogo osądzać. Napisałem tak, bo inaczej w zasadzie nie da rady skoro moja ukryta propozycja została odrzucona. "Liderzy" tutaj są wręcz opętani tym, że ich światopogląd jest najwspanialszy i dlatego mogą sobie pozwolić na takie dziecinne zachowania. A teraz widzicie sami, do czego doprowadziliście. Do tego właśnie prowadzi zbyt sztywne trzymanie się pewnego wątku. Nie pozwalacie łączyć pewnych rzeczy i tacy jak ja, choć nie czują, że osądzają, ograniczają się do waszego "niepisanego" regulaminu. Możecie być z siebie bardzo "dumni". Dodam też, że tak naprawdę żadne urzędy ani tym bardziej organy państwowe nigdy nie będą w stanie pogodzić ludzi. Mimo to dla wielu dalej jest "normalnie" na tym świecie. Ja sam nie uważam już siebie jako człowieka, bo skoro mnóstwo takich cech jak zazdrość, chciwość, lekkomyślność, pycha itd. jest dla zupełnie obca no to świadczy tylko o tym, że mam zupełnie odmienną świadomość. Byłem tu wcześniej i co niektórych to tak mniej więcej znam, dlatego Shounen i co niektórzy nie byli mnie w stanie zaskoczyć. Jeżeli kogoś tu uraziłem, bo egocentryczni "stróże prawa" na tym forum nie pozwalają rozwinąć pewnych kwestii, dzięki którym dyskusja mogła być o wiele bardziej pokojowa, to naprawdę przepraszam, bo nie mogłem odwołać się do kwestii, w które pewnie i tak wielu nie uwierzy. Chyba wy "liderzy" (tych których mam na myśli) nie sądzicie, że trzeba być aż tak ograniczonym, żeby wiedzieć o pewnych rzeczach dopiero jak się je zobaczy albo tym bardziej dotknie. Przemyślcie to i nie pakujcie wszystkich do jednego worka.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
VEGETA Z HIP-HOP.PL napisał(a):
Dodam też, że ja nie jestem żadnym wierzącym ani też ateistą. Do tego nie powiedziałbym o sobie, że jestem choćby agnostykiem,
Nie, jesteś zwyczajnym głuptasem.

Tak poza tym. Odnosząc się do mojego, nie bójmy się użyć tego słowa prostackiego stylu poprzednich wypowiedzi, używałem pewnych określeń, które ludzie zainteresowani, mogliby uznać za obraźliwe, dlatego że powszechnie używane sformułowania zawierają w sobie moim zdaniem błędną definicję zjawiska. Jednakże, jeśli ktoś czuje się urażony, mogę używać nienacechowanego zwrotu pederastia. Tak więc nie mam najmniejszego problemu w rozmawianiu, podaniu ręki ( o ile osobnik nie jest takim oślizgłym oblechem jak Biedroń), piciu alkoholu etc. z pederastami. Więcej, zazwyczaj będę rozmawiał na wszelkie inne tematy, poza życiem intymnym takiego kogoś, chyba że tenże zacznie sam o tem. W takiej sytuacji, nie będę nazywał czegoś co uważam za zło z moralnego punktu widzenia dobrem, choćbym miał zostać uznany za homofoba i osobę bez uczuć. Nie jest dla mnie żadnym argumentem to, że ktoś jest w stanie stworzyć z osobą tej samej płci dojrzały i *człon* wie jaki jeszcze związek. Funkcjonalność ma tyle wspólnego z moralnością, co pieprzenie z opieprzaniem. Philip K. Dick w swojej książce "Klany księżyca Alfa" opisał świetnie działające społeczeństwa schizofreników, i innych chorych psychicznie, a Adolf H. był szefem świetnie działającego państwa, a za rogiem palił ludzmi w piecu. Oczywiście są to argumenty przeciw powoływaniu się na praktyczność przy problemie etycznym, a nie przeciw pederastii jako takiej. Te ostatnie podawałem już wielokrotnie, i nie chce mi się powtarzać.

Nawiążę jeszcze do działań lewizny. Mają tupet zamiast odkrywania świata próbować go tworzyć. Co im oczywiście nie wyjdzie, choćby dla tego że świata tego nie rozumieją. Za to mogą sporo popsuć. Przykładowo, przywileje małżeństwa są im dane, ze względu na dzieci, a nie na nich samych. Nadawanie ich parze, która z definicji jest niezdolna do posiadania dzieci jest głupie jak walenie gruchy po wytrysku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Franek... o drogę pytasz ? c.d.n. postu jutro XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Biseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook