Forum Dragon Ball Nao

» Olimpiada w Londynie 2012

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chińskiego nie znam, to ciężko powiedzieć. Ale w Chinach trenuje się ich od przedszkola, to się oczekuje, że będą wygrywać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Taka mentalnosc Chinczykow, poza tym sportowcow tam sie hoduje na skale przemyslowa, by potem przynosili narodowi dume. A u nas taka Radwanska nie ma sobie nic do zarzucenia i jeszcze mowi, ze igrzyska to zawody nizszej rangi. Jakby to ode mnie zalezalo, to bym jej na nastepne i kazde kolejne igrzyska juz nie bral, nawet jakby byla miskem Azaranki, Sereny, Szarapowej i Kvitowej.

No i rzeczonego pana Dolegi szkoda, bo to byl byc moze najbardziej murowany kandydat do zlota ze wszystkich Polakow, a do tego wycofalo sie dwoch groznych ruskich.

Szkoda wielka Malachowskiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mateusz napisał(a):
Ale chyba nie tak, jak ten Chińczyk:
http://www.pb.pl/2647145,55121,chinski-cieza ... ebra-wideo
W Chinach liczą się prestiż, chore ambicje trenerów i polityków. Nikt tam nie dostrzega w sporcie czegoś większego i pięknego. Takie "zaliczanie"

Ale co zrobić. Ćwiczy się morderczo już małe dzieci. A gdzie dzieciństwo i radość z walki??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Waleczność także się ćwiczy - codzienny bój o przetrwanie i miskę ryżu ... Ogólnie olimpiada w naszym wykonaniu jest troszeczkę żenująca. Cieszy mnie jednak to, że są niespodzianki i rzadkie (ale jednak) powody do radości. Po cichutku liczę na siatkarzy - może sprawią nam niespodziankę. Sama olimpiada mnie wkurza pod względem organizacji - tak wielu wałków sędziowskich dawno już nie widziałem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
i 0:3 z ruskami.....

Nie jest źle, ci co mieli konkretne szanse wykorzystali je w 100% lub nie, a ci co pojechali po "koleżeńsku" to tylko sobie pozwiedzali.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Siatkarze to lazegi bez charakteru, tak samo jak ta cala smieszna Isia. Gdybym byl teraz trenerem to bym wrzucil ich nazwiska na karteczkach do miski i je losowal, z czego co drugie kladlbym po lewej stronie stolu, a drugie po prawej. I jedna ze stron juz by nie byla reprezentantami. Mysle, ze poziom naszej ligi siatkarskiej jest na tyle wysoki, ze poziom wiele nie spadnie, a nawet jesli, to inne chlopaki poprawia go wtedy wiekszym zaangazowaniem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale Pisia to chociaż spędzała czas w Londynie u siebie, za swoje pieniądze w przeciwieństwie do innych nieudaczników pokroju: Rogowskiej, Jędrzejczak, Pyrek. Im to kazałbym natychmiast oddać pieniądze za pobyt i wszelakie koszta na nich przeznaczone. Siatkarze nic wielkiego nie pokazali, ale też się nie zbłaźnili i doszli chociaż do ćwiercfinału w przeciwieństwie do Orłów kopiących piłkę no i przegrali z Rosja, zespołem aktualnie notowanym wyżej od nas w rankingu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Formę to oni mieli dwa tygodnie przed Olimpiadą na Lidze Światowej. Szkoda chłopaków, ale widać było po tych meczach w grupie, że coś nie pyka.

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Olimpiada jak kazda inna w naszym wykonaniu: bez rewelacji. Nie napalalem sie na zadna magiczna liczbe medali, bo jestem swiadom, ze nie jestesmy zadna sportowa potega. Dziwi jednak fakt, ze wiekszosc naszych faworytow nie poradzilo sobie z presja.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Olimpiady w Montrealu czy Monachium tez byly bez szalu?

No i co z tego, ze za swoje, skoro 2 rzekomo rakieta dala dupy? Nie przegrala z honorem tylko zwyczajnie dala dupy, nawet nie biegajac do pilek. Do tego jeszcze teksty, ze Olimpiada to nie Wielki Szlem. Tak dla informacji wszystkich zainteresowanych tematem, to jest Olimpiada, gdzie ona wystapila jako Isia z Polski, a nie Wimbledon, gdzie se jest zwyczajnie Isia i w gruncie rzeczy kazdy ma w dupie narodowosc, bo sie licza tylko miliony dolarow.

I kto jeszcze chce spiewac siatkarzom, ze Polacy nic sie nie stalo. Nic by sie nie stalo, jakby faktycznie pokazali klase, a nie taki cos. Rosja to owszem czolowa ekipa siatkarska, ale nie taka, zeby se ogrywala Polakow 3 do jajca. I do tego jeszcze beznadziejna porazka z Australia. Oni mieli bilans 3-3. Przegrali polowe meczow, to sie stalo, ze jak przyszlo co do czego, to popodniecani wygrana w LS siatkarze pomysleli sobie, ze z respektu kazdy przed nimi ukleknie. Okazalo sie, ze polowa nie uszanowala mistrza i postawila opor. Niech ludzie robia tak dalej, to beda wychodzic na mecze nawet niewyspani, przechlani, bo jak co to i tak nic sie nie stanie. To nie jest mecz na podworku, gdzie se mozna pograc na luzie. Wypowiada sie jeden z drugim, ze to dla nich wielka duma zagrac w reprezentacji, a potem nie wiedza, co sie stalo i jest im przykro z powodu porazki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Spłókować to możesz sobie szczocha XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Klepacka jest z tego zestawu najladniejsza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Finał siatkówki był niezły. Rosja - Brazylia, najpierw 0:2, potem 3:2. Co lepsze, w piłkę nożną Brazylia też przegrała w finale, pewnie za 4 lata się odegrają, bo u nich.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po 4 dniach Igrzysk, polscy paraolimpijczycy mają 8 medali, czyli wygląda na to, że przez kilka dni zdobędą więcej aniżeli sprawni przez całe Igrzyska

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tam jest kilkanascie nawet kategorii niepelnosprawnosci niekiedy. Np. tak jest w biegach. Irlandczyk przebiegl 100m w 10.5s. Rekord Polski w biegu na 100 nalezy do Woronina z lat 80 i wynosi 9.99. Jakis kolejny stopien niepielnosprawnosci biegl dzisiaj na 12 z kawalkiem na setke. Az sam jestem ciekaw, jaki ja bym mial wynik. W ciemno daje se te 13 sekund, a ci szybsi ode mnie nie dosc, ze nie sa w pelni sprawni, to jeszcze ich inwalidztwo moze byc bardzie niz tylko minimalne. Niewidomy rzucil dyskiem na 30 kilka metrow. Bez wczesniejszego treningu technicznego pewnie zaden z nas by tyle nie rzucil. No i do tego dochodzi tez pokazna sila, bo tym dyskiem nie rzucalli moze tacy wielcy kolesie jak na IO, ale tez chopulki to nie byly. Ogladalem tez koszykowke na wozkach, bo graja tez Polacy, i musze stwierdzic, ze maja niektorzy wielkie lapska i gdyby chodzili to watpie, czy by pierwszy lepszy cwaniak chcial z takim gosciem sie w jakis sposob zmierzyc.
Zmierzam do tego, ze sport dla niepelnosprawnych moze sie komus nie podobac z roznych wzgledow. (choc ja tam akurat lubie): bo mu przykro patrzec na tych ludzi, bo moze to uwazac za afirmacje niepelnosprawnosci, bo moze to uwazac na uszczesliwianie tych ludzi na sile, bo go fascynuje tylko sport na najwyzszym poziomie. OK, ale nie mozna odmowic im tego, ze jada tam tylko dla frajdy, bo dla nich jest to takie samo przezycie jak dla wiekszosci sportowcow. Jada sie zmierzyc z najlepszymi przy tym reprezentujac swoj kraj. I jak na razie Polacy maja, jak powiedzial Katzu, 8 medali i tylko dwoch brakuje by wyrownac osiagniecie tych zdrowych. Na paraolimpiadzie jest 100 Polakow, wiec 10 medali to 1 medal na 10 osob. Jesli bedzie 20 to na 5. Olimijczykow bylo ponad 200, czyli powiedzmy byl jeden medal na 21-22 osoby.
Za komuny jak bylo, tak bylo, ale w sportowcom akurat w dupach sie nie przewracalo i nie uprawialo sie agitki typu "wszysyc sa naszymi bracmi, wszyscy sa rowni, niech zyje Unia Europejska". Przez te 2 czynniki naszym sie zwyczajnie nie chce, bo sie stali rozlazlymi ciulami.
Byl Zwiazek Radziecki. Kto byl komunista z przekonania to chcial za wszelka cene dokopac na igrzyskach, i nie tylko, Amerykanom, RFN, Anglikom i innych takim. Kto nie byl, to chcial za wszelka cene byc lepszy od kacapow. I w ten sposob zdobywalo sie po 20-30 medali na jednej olimpipadzie, w tym po 6-8, moze nawet 10 samych zlotych. Polska byla prawdizwa potega w boksie, zapasach, szermierce, dobre dni miala pilka (W ogole apropos pilki, * mnie traktowanie tej dyscypliny jako swietej krowy. To ze mielismy 2x3 na Mundialu, cwiercifinal w Argentynie, zloto i srebro na IO raz po razie to nie znaczy, ze futbol jest Polakom przyrodzony. Bylo tych 15 dobrych lat. Wczesniej i pozniej bylismy przecietni, a teraz to w ogole kabaret miejscami.), w ciezarach, solidna byla lekka. W kosza co prawda nie gralismy nigdy na olimpiadzie, ale mielismy na 4 czy 5 kolejnych eurobasketach medal. Przy czym ci niepelnosprawni nie graja pewnie o jakies wielkie pieniadze. Pewnie dostana lepsze premie za olimpiade, ale pewnie tez duza czesc musi wydac sporo kasy na jakis sprzet medyczny albo uslugi roznych terapeutow.
Natomiast dzisiaj z Rosja jest super, Ameryka nas kocha i a my ich. Doszlismy do wniosku, ze Slask zawsze byl niemiecki, wiec oddajemy im go i na igrzyskach na znak przyjazni miedzy narodami staramy sie nie byc przed Niemcami. Z Chinami nie wygrywamy, zeby ich nie rozjuszyc itd. Sa mecze derbowe, np. z Rosja czy Niemcami nie powinno byc zadnej specjalnej motywacji przed meczem, bo juz sam fakt, ze taki mecz sie odbedzie powinien odpowiednio podzialac. Zwlaszcza, ze na olimpiadzie jakis tam kolo nie gra jko jakis tam kolo, tylko jakims tam koo reprezentujacy Polske. Po prostu nie ma patriotyzmu, to nie ma wynikow na olimpiadze, bo po co.
I teraz popatrzmy. Sa ludzie niepelnosprawni od urodzenia i sprawni w pelni, ktorzy mieli jakis wypadek i np. stracili noge, czucie w nogach, rece albo wzrok. Wszystkim jest ciezko i pewnie by chcieli czegos wiecej. No wiec zeby im zylo sie lepiej, nie tylko finansowo czy w jakis tam sposob, ale takze po to, zeby sami mogli sie przekonac, ze nawet z niepelnosprawnoscia moga osiagac sukcesy. No to w takim razie przyda im sie jakis wzor. I kto ma byc tym wzorem? Radwanska, ktorej nie chcialo sie biegac do pilki, siatkarze, ktorych co 2 lata przerasta presja, Pawel Brozek, ktory rozegral 15 minut w sezonie i narzeka na brak swiezosci? Co to * za tlumaczenie, ze media i kibice oczekuja? W USA kazdy ma zdobyc medal, to samo w Chinach, Japonii, UK. A siatkarze ile maja lat? 17-letnie chloposzki, co maja treme na szkolnej akademii, czy byki 30 letnie, co maja na koncie juz nawet po 10 miedzypanstowych imprez na koncie i lige mistrzow w kazdym roku? A jesli nie inwalidzi, to juz nawet zdrowe dzieciaki kogo maja miec za wzor? Sebastiana Boenischa, ktory nauczyl sie zwrotki hymnu, a poza tym sam biega jakby byl inwalida albo jakis pilkarzyk, co strzelil raz gola w ektraklasie i juz chce gazy jak Ronaldo? Bardzo dobrze Wojciechowski robil, ze im te pensje w Polonii ucinal. Wszyscy tak powinni robic. Wtedy nygusy wyjada grzac lawy do jakichs rezerw Levatne, Hull City albo grac ogony w beniaminkach ligi cypryjskiej. Ich miejsce wtedy zajma ambitniejsz chlopaki z 3 ligi.
Prawda jest taka, ze nie mamy elit umyslowych, bo zostaly one wymordowane przez Niemcow i Sowietow, a resztowke zakatowali rzecznicy ludu pracujacego z Ministerstwa Bezpieczenstwa Publicznego. No wiec zotali nam sie ci sportowcy. A jak im sie nie bedzie chcialo, to do reszty Polacy zapyzieja i cywilizacyjnie bedziemy przypominac jakies Nigry, Czady albo Turkmenistan.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie płacz Joe, ja w Rio będę rwał
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No i polscy paraolimpijczycy mają już 11 medali, dzisiaj wpadły 3 - 2 złote, jeden brązowy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skoro tak o rwaniu. Jak juz wroce na silownie i zrobie troche masy to zaczne tez chyba, tak dla siebie oczywiscie, cwiczyc ciezary.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Olimpiada w Londynie 2012
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook