Forum Dragon Ball Nao

» Video - dyskusja z Gonardino ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak jak w temacie, dyskusja w temacie będzie polegać na zadawaniu pytań i sugestii na które będę odpowiadał w formie filmowej/video. Oczywiście nie na każde pytanie odpowiem, bo przecież mam pracę, ale zadawajcie może coś z tego ciekawego wyjdzie będzie fajna zabawa. Postanowiłem takie coś wykonać gdyż pewnie każdy z was chciałby ze mną pogadać w rzeczywistości XD nie tylko po przez forum DB Nao, postaram się jutro już zrobić opening i można zaczynać . Pozdrawiam
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gonardino napisał(a):
Postanowiłem takie coś wykonać gdyż pewnie każdy z was chciałby ze mną pogadać w rzeczywistości XD
Skromność

Mi na razie nic do głowy nie przychodzi

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Opowiedz o największej wadzie i zalecie forum.

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Opowiedz o forumowiczach, to w końcu nasza społeczność tworzy to forum i to jest najciekawsze.

Może też trochę o emocjach, sytuacjach, które Cię rozbawiły, zasmuciły, wkurzyły czy zniechęciły.

No i najważniejsze, opowiedz o Twoim bliźniaczym kuzynie Ryudanie. Co się z nim dzieje, a może wystąpi z Tobą xD

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gonar jesteś słodki jak tak się przycinasz

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jestescie libosiami i musicie to zaakceptowac.

Gonarze, moze mi odpowiesz, co? Jakie sa w koncu twoje poglady polityczne. Jestes socjalista czy kapitalista, bo sie gubie. Z jednej strony chcesz socjalizmu, z drugiej mowisz, ze ja dobrze cos gadam. To jesli chodzi o gospodarke. Powiedz tez jakie sa twoj swiatopoglad. Chcesz zburzyc tradycyjna kulture, czy tez jestes konserwatysta. No bo tu tez laze jak ten kolowaty i mnie z ciekawosci i watpliwosci {color=orange]czlonek[/color] strzela. Pozdrawiam.

PS. Fajny program.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiesz co Gordonie (xD), dzięki takim filmikom zaczynam nabierać do Ciebie większego szacunku. Jesteś osobą pieprzniętą, roztrzepaną i z pewnością unikalną. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Na pierwszy rzut oka wydaję się, że jesteś powalony psychicznie i gadasz od rzeczy. Nie mniej jak się człowiek tak wsłucha w to co mówisz, to odbiera Cię zupełnie inaczej. Podziwiam ambicję i chęć robienia takich filmików, publicznego obnażania myśli itp. Sądzę, że to w pewien sposób również pozwala zbliżyć ludzi z tego forum i umocnić jakąś tą naszą więź forumową. Rób tak dalej, bo choć mówcą wielkim i publicystą raczej nie zostaniesz, to dostarczasz ludziom pozytywnych emocji. A o to w dzisiejszych czasach coraz ciężej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gonar, rozbawiłeś mnie do łez

O polityce... o głupich tematach


"Moich jest niewiele na szczęście..." i zwiecha xD

Potem dokończę xD

Obraz
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.261
Posty: 20
Co jak co, ale trzeba być naprawdę marnym wczutowcem, żeby koniecznie znać czyjeś poglądy polityczne bez względu na to, czy ktoś ma na samą politykę !?, cz też nie daje się sztywno przyporządkować do danej kategorii. To nie jest hejt tylko moja szczera odpowiedź. Taki jeden mówił mi, że jak piją i ktoś nagle zacznie gadać o polityce, to wtedy można zapomnieć o normalnie spędzonym wieczorze.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak ja pije i zaczne gadac o polityce, to dopiero wieczor sie rozkreca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Widzę zainteresowanie Wezmę to pod uwagę... na kolejną produkcję, która będzie w długim czasie. Długim to znaczy... no 1 góra 2 tygodnie, sami wiecie muszę zakupić płytkę no chyba że...
Ps. Focus zbyt prędko oceniasz mnie po tym filmie (albo dobrze, nie jestem do końca normalny, to znaczy... myślę, że jestem ale różni ludzie różnie odbierają. Coś w tym jest), pisałem że film jest chaotyczny... bezładny, bezplanowy, nieprzemyślany, niezorganizowany, nieuporządkowany, nieporządny, nieskoordynowany; w stanie chaosu; pot. bez ładu i składu- aczkolwiek masz rację, mi się za bardzo nie "widział" film. Wymagam więcej od siebie, następnym razem napiszę sobie plan o czym chce powiedzieć. Op. poczeka lepsze są dyskusje coś tak czuję ?! XD
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Ja to cie podziwiam ,bo ja bym sie nie nagral chyba tak ogolnie ,jak bym mial na cos odpowiadac


"Jestes pozytywnie ,zakrecony"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Byłem dziś w "mieście" po pracy w 3 media expert i nie dostałem płytki do kamerki R czy RW, lipa (podobno ostatni ciężko dostać) i przy okazji tę kasę przepier......m XD.
Son - goku powiem ci prosto, nie jest tak łatwo z pracą przed kamerą przy nagrywaniu bo strzela się karpiem, a jak nie to może wyjść chaotycznie i trochę bez sensu... trzeba mieś jakiś plan, scenariusz, pomysł na realizacje to wtedy wychodzi cudo pewnie. W następnym filmie zamierzam wystąpić z Ryudanem i jego mocami, zyskał moce XD będzie ciekawie, myślałem o tym całą noc (prawie całą) sobie wyobrażałem. Jednak potrzebna mi płytka i parę innych rzeczy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A czy Ryudan posiadl mozliwosc zmaterializowania sie? Wsytapi tylko duchem, czy moze tez cialem?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jest moim bliźniakiem, więc normalnie czyli materialnie nie materialnie XD. Chociaż nie wiadomo Al, ale będzie ciekawie....
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
No właśnie,a już się martwiłam, że przeoczyłeś moją prośbę o wystąpienie razem z bliźniaczym bratem ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Rety, trudno to się ogląda, bo masz bardzo żywą gestykulację (albo to ja problemy ze skupieniem się), niemniej jednak jak pod koniec filmiku stoisz, o wiele łatwiej Cie zrozumieć.

Często w wypowiedziach powtarzasz, że jeżeli ludzie przestaną być tak egoistycznie nastawieni do świata, coś może się zmienić na lepsze, że potrzeba by każdy miał jakieś ambicje, bardziej wzniosłe cele, itd. (popraw mnie jak coś pokręciłam).
Chciałbym byś odniósł się do tej kwestii, na jakiej podstawie opierasz swoje poglądy, myślisz o pracach konkretnych filozofów czy to tylko Twoje obserwacje? Albo możesz zrobić to na przykładzie, jakbyś przekonał zblazowanego bogacza do zaangażowania się w filantropię?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gonar dlaczego ja?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Video - dyskusja z Gonardino
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook