Forum Dragon Ball Nao

» Polityka Skandynawii

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Clio powiedziala nam, ze w Skandynawii (pewnie na mysli miala tez Finlandie) jest lepiej, bo sie lepiej zyje, ludzie sa milsi, a poza tym nie ma tyle debilizmu co w Polsce.
Ponadto pragnela zauwazyc, ze w jej odczuciu kraje te sa bardzo liberalne, na co potem Franek rezolutnie odparl, ze doszlo do pomylenia pojec, gdyz Skandynawia nie jest liberalna lecz "*cenzura*".

Do najwiekszych plusow Skandynawii naleza:
- skrobanki
- fakt, ze wiekszosc kobiet uprawia seks z Murzynami a nie z bialymi szowinistycznymi swiniami, ktore nie daj Boze moga byc jeszcze chrzescijanami
- nauczanie w szkolach pubnlicznych, ze za Holokaust jest odpowiedzialna podla nacja Polakow, wsrod ktorej antysemityzm przekazuje sie z pokolenia na pokolenie
- wysokie zabezpieczenie socjalne
- odbieranie dzieci rodzicom szanujacym konserwatywne idealy, zeby czasem dziecko tez nie bylo konserwatywne
- zakaz wyznawania religii z wyjatkiem islamu, judaizmu, hinduizmu, buddyzmu, szintoizmu, wierzen afrykanskich
- refundacja srodkow antykoncepcyjnych oraz metody zaplodnienia in vitro
- zakaz uzywania jakichkolwiek slow wobec Murzynow, zeby ich nie obrazic

Zapraszam do rozmow na temat polskiego ciemnogrodu i dobrej, wrazliwej Skandynawii. Szczegolnie zapraszamy Clio, gdyz pewnie wiele osob chcialoby poznac jej wrazenia z wieloletniego juz pobytu w jakims normalnym kraju, a nie tej pieprzonej Polsce, w ktorej sa debile, ktore moga byc katolikami, patriotami, nie czytac Wyborczej, byc przecwinikami aborcji i prezentujacy jeszcze wiele innych antypostepowych zachowan. Az strach pomyslec.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Z tych myślników wnioskuje, że Filandia może być lewacka pozytywnie a Polska też ale negatywnie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Byles ty kiedy w Skandyawii Joe?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Bardzo ładnie demonizujesz Joe. Podpisuję się pod pytaniem Hayato.

To zabawne jak ludzie w tak pięknie łatwy sposób dopisują swoje racje do słów innych.


Al Ed Upek napisał(a):
Do najwiekszych plusow Skandynawii naleza:
- skrobanki
- fakt, ze wiekszosc kobiet uprawia seks z Murzynami a nie z bialymi szowinistycznymi swiniami, ktore nie daj Boze moga byc jeszcze chrzescijanami
- nauczanie w szkolach pubnlicznych, ze za Holokaust jest odpowiedzialna podla nacja Polakow, wsrod ktorej antysemityzm przekazuje sie z pokolenia na pokolenie
- wysokie zabezpieczenie socjalne
- odbieranie dzieci rodzicom szanujacym konserwatywne idealy, zeby czasem dziecko tez nie bylo konserwatywne
- zakaz wyznawania religii z wyjatkiem islamu, judaizmu, hinduizmu, buddyzmu, szintoizmu, wierzen afrykanskich
- refundacja srodkow antykoncepcyjnych oraz metody zaplodnienia in vitro
- zakaz uzywania jakichkolwiek slow wobec Murzynow, zeby ich nie obrazic
Cóż za potężny zasób wiedzy!! Gdzie to wyczytałeś?? Podaj źródło, że tak jest.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Byles ty kiedy w Skandyawii Joe?
A Stephen Hawking leciał kiedyś w kosmos? Nie? Gada a nie był? Idiota.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
- refundacja srodkow antykoncepcyjnych
Super sprawa. Od ponad dwóch lat jestem zmuszona wydawać grube pieniądze na tabletki, bynajmniej nie dlatego, że mam ochotę na seks, a dlatego, że cierpię na zespół wielotorbielowatych jajników, co nieleczone mogłoby doprowadzić do raka wyścieliska macicy albo chociażby niepłodności. Tak się składa, że najskuteczniejszą metodą leczenia jest branie odpowiednich tabletek antykoncepcyjnych. Najzabawniejsze jest to, że w pewnej aptece kobieta odmówiła wydania mi tych leków, bo były one sprzeczne z jej przekonaniami. Chyba pojadę sobie do tej całej Skandynawii po cały zapas.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
To ja widzę, że u Ciebie niezłe kombo jest, z tego co pamiętam masz niedoczynność tarczycy no i teraz się okazuje, że PCOS...
Sama również cierpię na tą dolegliwość i również muszę wydawać miesięcznie na tabletki niemałą kwotę. Nie łudź się jednak, że w Skandynawii byłyby one refundowane, z tego co mi wiadomo, łapie się na nią tylko część leków z koszyka świadczeń.
Nie ma więc większej różnicy niż u nas, bo przecież można zaopatrzyć się w częściowo refundowane tabletki hormonalne za, bagatela, 5 zł. No ale, nas one nie dotyczą.

Wracając do meritum, Joe oczywiście wyolbrzymia wszystko, ale fakt faktem, że słowa Clio ,, w porównaniu ze Skandynawią reszta Europy to jest ciemnogród, który może kiedyś osiągnie ten poziom, a może nie'' potrafią zirytować.
Nie uważam, że kraj, w którym żyję, do którego jestem przywiązana, z tradycjami i wciąż w pewnych kręgach konserwatywny jest ciemnogrodem. O tym nie stanowi gospodarka, a ludzie, często idioci, którzy są WSZĘDZIE, również w krajach skandynawskich.
Boli mnie i dziwi takie plucie na własną ojczyznę i choć Clio bardzo lubię i szanuję jej zdanie, to z tego typu jej poglądami nigdy się nie mogłam zgodzić.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
East_Kaioshin napisał(a):
To ja widzę, że u Ciebie niezłe kombo jest, z tego co pamiętam masz niedoczynność tarczycy no i teraz się okazuje, że PCOS...
Mam jeszcze problem z przysadką mózgową i kilka torbielek w nerce, tak dla ścisłości ;p. Cieszę się tylko, że żadne z tych schorzeń nie jest specjalnie poważne i przy dostosowaniu odpowiednich leków w ogóle tego nie odczuwam. Zresztą nie wiem w sumie co miałoby się "okazać", nikt mnie nigdy nie pytał o moje przypadłości chorobowe, a nie jest to raczej powód do wychwalania tego na prawo i lewo bez powodu. Opisuję tylko swoje doświadczenia, jeśli pasują one do tematu dyskusji.

Co zaś się tyczy samych refundacji to powinni to ostro zweryfikować, bo pieniądze na to idą grube ;/

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Bo polska to faszyzm, a skandynawia to postępowość, w której można wszystko, a jest nawet cenione, co wpływa pozytywnie na niż demograficzny.

clio nienawidzi ludzkości i chce by ludzie wyginęli.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Al Ed Upek napisał(a):
Byles ty kiedy w Skandyawii Joe?
A ty byles kiedys w Japonii?

Pisze w nadziei, ze clio sie jednak podlaczy do rozmowy. Nawiaze do tego, co napisala clio w ShoutBoxie.

1. Clio powiedziala, ze wg niej Skandynawia jest bardzo liberalna, co nie spotkalo sie ze zrozumieniem. Ron paul jakos ostatnio w siwetny sposob powiedzial do jakiegos przetasowania wartosci doszlo w Stanach. Co prawda Stany to Stany, a Skandynawia to Skandynawia, jednak to bedzie pasowalo. Powiedzial, ze liberalizm dzisiaj to dzialania podejmowane przez rzad majace na celu dorpwadzenie spoleczenstwa do stanu rownosci. Dla mnie pasuje.
2. Debilizm jaki panuje w Polsce. Dobrze by bylo, gdyby clio nam wyjasnila o co chodzi. Czy o potoczne rozumienie ciemnoty umyslu, co by sie mialo objawiac w nieczytaniu wyborczej, patriotyzmie, braku pacyfizmu. Czy tez do potocznej nazwy uposledzenia umyslowego, ktore tez by sie moglo objawiac w tym, co poprzednie. No bo jak wyjasnic, ze ktos nie kocha Unii albo nie jest za eutanazja? Dla mnie obie wersje pasuja, ale prawada jest tylko jedna. ardzo bym chcial poznac jaka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Pisze w nadziei, ze clio sie jednak podlaczy do rozmowy. Nawiaze do tego, co napisala clio w ShoutBoxie.

1. Clio powiedziala, ze wg niej Skandynawia jest bardzo liberalna, co nie spotkalo sie ze zrozumieniem. Ron paul jakos ostatnio w siwetny sposob powiedzial do jakiegos przetasowania wartosci doszlo w Stanach. Co prawda Stany to Stany, a Skandynawia to Skandynawia, jednak to bedzie pasowalo. Powiedzial, ze liberalizm dzisiaj to dzialania podejmowane przez rzad majace na celu dorpwadzenie spoleczenstwa do stanu rownosci. Dla mnie pasuje.
Ale wciąż brak kapitalizmu choć społeczeństwo wygląda przez ogólny opis clio i twój Al na tolerancyjne czyli czuć tu lewusów XD Albo to konserwatyzm hm... Prawdą jest fakt, że ludzie muszą się wewnętrznie zmienić i przestać się kryć za stereotypami.


Al Ed Upek napisał(a):
2. Debilizm jaki panuje w Polsce. Dobrze by bylo, gdyby clio nam wyjasnila o co chodzi. Czy o potoczne rozumienie ciemnoty umyslu, co by sie mialo objawiac w nieczytaniu wyborczej, patriotyzmie, braku pacyfizmu. Czy tez do potocznej nazwy uposledzenia umyslowego, ktore tez by sie moglo objawiac w tym, co poprzednie. No bo jak wyjasnic, ze ktos nie kocha Unii albo nie jest za eutanazja? Dla mnie obie wersje pasuja, ale prawada jest tylko jedna. ardzo bym chcial poznac jaka.
Ten debilizm nazywa się, a raczej jest nim kościół katolicki i ewentualnie Prawo i Sprawiedliwość i nie chodzi tu o samą partię polityczną. Jeszcze jedno - stereotyp - co nie znaczy, że jestem za homosiami to może ujdzie jakoś ale nie trans, moralność ma swoje granice. JKM dobrze się o tym wypowiedział/wypowiada, wiadomo że tego nie da się wyplenić i trzeba z tym żyć ale się nie obnosić np. w celu zyskania jakiś profitów. Inność no nie wiem niby jest tolerowana a nawet popierana wśród tych co raczej wolą iść ścieżką XD tzw. "normalności". Postęp będzie już szeroko widoczny i to zapunktuje, jak marihuanę zrobią legalną i nie będą demonizować i mówię to patrząc w drugie dno, a mowa o patologiach. Podobny ma to związek z tym, że broń była by legalna bo powinna być legalna (łatwy dostęp bez oświadczeń lekarskich np. psychiatry).
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Al Ed Upek napisał(a):
Byles ty kiedy w Skandyawii Joe?
A ty byles kiedys w Japonii?
Nie, jeszcze nie bylem,ale to zdaje sie temat o Skandynawii,a nie o Japonii.W przeciwienstwie do Ciebie Joe bylem natomiast w Szwecji i Norwegii.Co wiecej, mam nawet wujka Norwega.Jezeli w temacie jest mowa o debilizmie,to jedynie ze strony takich laikow jak Ty Joe, ktorzy hejtuja wszystko, czego nie znaja i nie rozumieja.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No i co w tej Skandynawii zobaczyles? Ze aborcja jest zakazana, ze ludzie robia procesje po miescie, ze po miastach nie panosza sie czarni gangsta, zazwyczaj narzekajacty na brak zatrudnienia i rasizm, ze rodzicom nie zabiera sie ich dzieci, kiedy te zadzwonia do wlasciwego osrodka i opowiedza jakas bajeczke? Zapewne o aferce z lodami z polewa czekoladowa tez nie slyszales, a byla taka w Szwecji. http://www.rp.pl/artykul/82677,724966-Szwecja--rasizm-w-lodach-i-komiksie-Tintin.html
Pza tym jesli Szwecja jest taka postepowa i zajebista, to po co im jakies biuro do walki z rasizmem?
Ja rozumiem, ze Skandynawia to twoj swiat, ze tam nie ma ludzi w formacie Kaczynskiego i ksiadz nie przyjdzie ci po koledzie do domu ale moglbys chociaz sie uwaznie rozgladac po tym, co tam jest zamiast tylko pojechac na wakacje, zjesc hotdoga, popodziwiac piekne parki i z radoscia zauwazyc, ze budowlanka rozbiera jakis kosciol, a 30% populacji to dalmatynczyki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
ksiadz nie przyjdzie ci po koledzie do domu
Za to polscy jehowi zapukają do drzwi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 07.09.2012, 21:51
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja tylko słyszałem, że w Szwecji często dochodzi do kazirodztwa, że jak ciocia ma ochotę na siostrzeńca, to nic nie stoi na przeszkodzie, byleby z zabezpieczeniem, aby żadnych dzieci nie było.Nie wiem ile prawdy w tym Easter Eggu

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja tylko słyszałem, że w Szwecji często dochodzi do kazirodztwa, że jak ciocia ma ochotę na siostrzeńca, to nic nie stoi na przeszkodzie, byleby z zabezpieczeniem, aby żadnych dzieci nie było.Nie wiem ile prawdy w tym Easter Eggu
Mam prośbę do wszystkich uczestników tego tematu. Jak już coś piszecie, to podawajcie źródła. Pieprzyć od rzeczy może każdy.

Prawda jest taka, że każdy naród ma swoje wady i zalety. Tak samo znajdziemy debili zarówno w Polsce, Szwecji, Japonii czy USA.

Liberalizm sralizm. Wszystko sprowadzacie na tym forum do polityki. Najwyraźniej clio podoba się w Finlandii bardziej niż w Polsce. Ale z nazywaniem nas ciemnotą i debilami też przesadziła.

Mi też bardziej się podoba w Holandii. Mają tu tanie żarcie, całkiem dobrze z pracą, prawie każdy obywatel ładnie posługuje się językiem angielskim, mieszkania daje gmina.

A wiecie co? Nie chciałabym tu mieszkać na stałe. I to nie jest kwestia tego, że tu mają eutanazję, aborcję czy małżeństwa homoseksualne. Bo przecież nie będę nikomu zabraniać czegoś czy zakazywać. Tu chodzi o to, że... może i Polska często uważana jest za kupę gnoju, ale ja tę kupę gnoju kocham. To taki patriotyzm mimo wszystko.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru napisał(a):
Mi też bardziej się podoba w Holandii. Mają tu tanie żarcie, całkiem dobrze z pracą, prawie każdy obywatel ładnie posługuje się językiem angielskim, mieszkania daje gmina.
I wibratory stoją w sklepach na półkach obok szczoteczek do zębów ;p

Edit. Prosiłaś o podawanie źródła - moje dwie przyjaciółki były w tym roku w Holandii na wakacjach i przywiozły mnóstwo zdjęć, na jednym właśnie uchwyciły wspomniane półki sklepowe.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mart napisał(a):
I wibratory stoją w sklepach na półkach obok szczoteczek do zębów ;p
Używane?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Używane?
Szczoteczki, czy wibratory?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Wibratory.

Ciekawi mnie o co chodziło clio xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Polityka Skandynawii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook