Forum Dragon Ball Nao

» Polskie napisy do francuskiej wersji Bardock – The Father of Goku

Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Cześć. Piszę do Was ponieważ jesteście moją ostatnią deską ratunku Od pewnego czasu bezskutecznie przeszukuje internet w poszukiwaniu polskiej wersji napisów do francuskiej wersji Bardock – The Father of Goku. Niestety bezskutecznie. Próbowałem podmienić napisy, na robione do innej wersji językowej ale niestety zupełnie nie pasują. Jak na początku jest jeszcze dobrze, tak później tekst strasznie rozjeżdża się z obrazem. W związku z tym mam do was pytanie - czy takie napisy w ogóle powstały?

Poratujcie fana tej wspaniałej anime, przyzwyczajonego do RTL'owej wersji językowej.

Jeśli takich napisów nie ma to, czy ktoś podjąłby się ich stworzenia? Mogę podesłać francuska wersje językową, gdyby ktoś się zdecydował i miał problem ze znalezieniem filmu.

Pozdrawiam
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Podeślij mi link do filmu (może być torrent). Napisy rozjeżdżają się zapewne dlatego, że zmieniasz timing nie zważając na ilość klatek na sekundę jaka jest wyświetlana. Dawno się nie zajmowałem napisami ale myślę, że sobie poradzę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Po części masz racje, bo zmieniałem timing żeby napisy zaczęły się w odpowiednim momencie. Jednak to nie jedyny problem. Wersja francuska zdaje się nie zawierać części wypowiedzi.

Tutaj link: * zaloguj się, aby zobaczyć link * (1).mkv

Naprawdę wielkie dzięki, że się zgodziłeś
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
I jak sprawa wygląda? Da się to zrobić?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dopiero dziś mam czas, by przysiąść nad tym. Dam znać co i jak pod wieczór około.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pewnie cenzura jak w odcinkach telewizyjnych, więc musiałbyś nad tym trochę przysiedzieć, żeby dopasować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Właśnie się tym zajmuję. Ciężko jest, bowiem dużo momentów zostało wyciętych sądząc po angielskich napisach. Zajmie mi to z dzień, albo dwa nie mniej myślę, że da radę zrobić to.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Jak idą prace?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dziś późnym wieczorem powinienem skończyć i Ci zamieścić. Sorry, ale mam dużo pracy, więc nie mam na to zbyt dużo czasu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Nie masz za co przepraszać. Jestem Ci naprawdę wdzięczny

Wee będzie co oglądać wieczorem.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
http://www.sendspace.com/file/jum62a - może nie są idealne, ale na bank da się oglądać i są dopasowane. Może gdzieniegdzie mogłoby być o 0,5 sek różnicy na +/- , ale myślę, że jest ok.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Focus pewnie przez przypadek, podesłałeś złe napisy. Te są po angielsku
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szczerze mówiąc coś mi się powaliło i przeczytałem, że chcesz po prostu dobrze stimingowane napisy angielskie. Nie ma problemu, po powrocie do domu dokończę translację, bo wczoraj już nie miałem sił i wstawię pod wieczór. Sorry za zamieszanie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Dzięki wielkie. Narobiłeś się tylko niepotrzebnie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Focus, serdecznie dziękuje za trud włożony w tłumaczenie i wytrwałość Wygląda na to, że zarwę dzisiaj kolejną noc.

Jeszcze raz - Dzięki!

EDIT: Bardzo przyjemnie się oglądało. Napisy na najwyższym poziomie. Szkoda tylko, że takie krótkie
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fajnie, że się Tobie podobało. Jeżeli chciałbyś mi podziękować, to możesz kliknąć na ikonkę plusa w poście z linkiem z napisami i podać powód

Trochę się bałem o te napisy, czy nie będą takie zbyt sztywne. Zmęczony byłem trochę i tłumaczyłem w biegu, więc kilka błędów się mogło wkraść.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dakkar Fezboul
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.236
Posty: 11
Nie, są świetne. Fajnie było przenieść się z powrotem na chwilę do tego świata. Teraz pozostaje mi już tylko szukać kolejnych filmów, poza serialowych z DB.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Polskie napisy do francuskiej wersji Bardock – The Father of Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook