Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem oraz Millennium: Zamek z piasku, który runął
Choć druga część trochę mnie znudziła to trzecia jest genialna i ciągle będę twierdzić, że amerykańskie kopie nie dorastają szwedzkim ekranizacjom do pięt.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Miyu napisał(a):
amerykańskie kopie nie dorastają szwedzkim ekranizacjom do pięt.
Prawda to.

Ja po raz kolejny ostatniego Sherlocka Holmes'a i biorę się za listę horrorów klasy B przesłaną przez znajomego.

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Up in the Air film o wszystkim i o niczym, taki bezpłciowy, plus okropna Anna Kendrick.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Siła spokoju, film bardzo przypadł mi do gustu, kompletnie ani przez moment się nie nudziłem, mógłby jak dla mnie trwać ze cztery godziny. Szkoda, że usunęli niektóre rzeczy, które były w książce, z opowiadań kolegi wynika, że byłby jeszcze lepszy. Opowiada o przystojnym gimnastyku, który ma prawie wszystko czego ludzie zwykle pragną: kobiety, sławę, pieniądze, on jednak marzy o złotym medalu na Igrzyskach Olimpijskich. Na stacji benzynowej spotyka staruszka, którego nazywa Sokrates, bo jak się okazuje ma on niezłe rozkminy nt. sensu istnienia itp. Staruszek zmienia jego życie.

Szybkie myśli, zadatki na fabułę niezłe - główny bohater czyta w myślach i działa dla rządu, niestety już niedługo umrze, gdyż to skutek tej niezwykłej umiejętności. Sam pomysł jest okej, choć trochę oklepany, ale wykonanie beznadziejne, film rozczarowuje.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Idy Marcowe - nie przepadam za filmami tego rodzaju, gdyż zwykle bardzo mnie nudzą i tak również było w tym przypadku. Przez pół filmu wynudziłam się konkretnie, a przed drugie pół było mi cholernie przykro, jak patrzyłam na rozwój fabuły, która przyjemna dla głównego bohatera nie była. Muszę jednak przyznać, że film był naprawdę dobry i warty obejrzenia, jeśli ktoś lubi filmy o tematyce politycznej.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To jest film o zabiciu Cezara, czy film o zabiciu Tuska, ktory nazwano tak aby ominac cenzure?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Mi tam Idy marcowe się strasznie podobały, ale ja lubię te ładnie nagrane filmy, które wszystkim innym się dłużą. A co do takich to ostatnio oglądałam Debiutantów - nietuzinkowa historia, niezła gra aktorska McGregora, taki przyjemny i trochę smutny film, polecam.

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jiro śni o sushi Rzadko podobają mi się dokumenty, ale ten jest naprawdę dobry. Bez dłużyzn, zbędnego gadania, genialna jakość zdjęć i dobry pomysł jak poprowadzić całą historię, a samo sushi...trudno nie zgłodnieć.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
''Biutiful'' dobry i ciężki, dziś miałam na niego nastrój.
Chociaż czasy nie te i kraj nie ten sam, to klimat przywoływał mi na myśl dickensowską scenerię. Głód, brud, wyzysk i jak to się mawia sumienia czyste, bo nieużywane. Nie wszystkie rzecz jasna, główny bohater, a w tej roli wystąpił Javier Bardem odwalił naprawdę dobrą robotę. Człowiek, który dowiaduje się, że wkrótce umrze, ma dzieci, puszczalską stukniętą żonę i ludzi, uchodźców, za których czuje się odpowiedzialny.
Lubię takie kino, polecam na nieco pochmurniejsze dni.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bylem dzisiaj na Brave i calkiem spoko. Bylo pare smiesznych gagow, jak np. numer z taboretem, Generalnie nie lubie motywu kobiet, ktore same kuja swoj los, bo od razu podejrzewam propagowanie lewactwa, ale co tam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
"Avengers". W końcu. Początku nie czaiłam, ale im dalej w las tym lepiej. Brat dziubiący mnie w żebro nie pomagał xD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
,,To nie jest kraj dla starych ludzi'' w końcu obejrzany. W ogóle ostatnimi czasy oglądam wszystko z Bardemem.
Film znany, film dobry, do filmu pewnie jeszcze wrócę.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Avengers - świetny film dla wielbicieli komiksów Marvela. Osobiście uważam go za jedną z najbardziej udanych adaptacji jakie dotychczas wyszły. Masa humoru, jeszcze więcej akcji. Smakowity kąsek.

Amazing Spiderman - miła odmiana po poprzednich częściach. Jakoś obecny aktor bardziej mi przypadł do gustu, niżeli zniewieściały Toby (Tobey czy jak on tam ma:P). Sporo akcji, w miarę spójna fabuła z komiksem. Z pewnością będę czekał na następne części.

Niezniszczalni 2 - jak pisałem w temacie. Film świetny, olbrzymia dawka akcji, mnóstwo humoru i sporo autoironii ze strony starych gwiazd kina "kopanego". Polecam.

Projekt X - film ciekawy. Nieco przewidywalny, nie mniej momentami całkiem śmieszny. Dobry na deszczowe popołudnie lub odstresowanie się.

Piękny umysł - po raz kolejny obejrzałem ten film i jak zwykle się nie zawiodłem. Genialna historia genialnego człowieka. Ciekawie wykreowany bohater i trzymająca do końca w napięciu fabuła. Kto nie widział, niech nadrobi.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 30.08.2012, 7:26
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
,,Miłość w czasach zarazy''- uważam, że film był naprawdę dobry. Dziwią mnie jego niskie oceny na filmwebie. Każdy, kto czytał książkę, wie jak mocno skomplikowaną fabułę zawiera, więc w ogóle podziwiam za chęć podjęcia się tego projektu. Narzekano na dziwaczny scenariusz, przerysowaną grę aktorską i słabą charakteryzację. Moim zdaniem zabiegi były celowe, bo książka jest tak specyficzna, że zrobienie na jej podstawie zwykłego szablonowego filmu byłoby nietaktem.
No i świetne sceny erotyczne, dosadne, ale nie wulgarne.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Święta góra – dzieło z pogranicza abstrakcji i groteski, raczej głównie dla koneserów kina. Film jest pełen scen nacechowanych symbolami, w tym chrześcijańskimi przedstawionymi w dość oryginalnej formie. Warto go potraktować jako ciekawe doświadczenia, mimo iż nakręcono go już spory kawał czasu temu.

The Raid – solidny film akcji, bez zbędnych przystanków w fabule. Dobre sceny walki, pomimo, iż budżet nie był zbyt wysoki. Fani raczej nie powinni być zawiedzeni.
East_Kaioshin napisał(a):
,To nie jest kraj dla starych ludzi'' w końcu obejrzany. W ogóle ostatnimi czasy oglądam wszystko z Bardemem.
Chigurh to chyba jedna z lepszych kreacji w ogóle.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Zakochani w Rzymie Woody Allen w naprawdę dobrej formie, film jest zabawny, lekki, pięknie pokazuje Rzym i reżyser w końcu gra ciekawą rolę.

Sayangkoldong Yangkwajajeom Aentikeu Koreański film na podstawie japońskiej mangi shōjo 'Antique Bakery', jak na obraz azjatycki jest dość odważny obyczajowo, ale z zachowaniem dobrego smaku.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zakochani w Rzymie- jedna z lepszych komedii. Świetna, zabawna, miło mi się oglądało, może kilka było momentów nudnych,ale ogólnie 9/10.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Sokół maltański - film legenda, chociaż nie tak dobry, jak książka to daje radę. Dobre zakończenie, niezłe dialogi, o samej fabule nie mówiąc, no i Bogart w najlepszej formie.

Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ted- trafiłam na zapowiedź w jakiejś reklamie na youtube. Powiem tak, komedia byłaby całkiem niezła, gdyby nie wątek miłosny, który spitolił cały humor. Czy naprawdę w nie można bez niego nagrać żadnego filmu? Mimo wszystko parę razy byłam rozbawiona, co jest niemałym wyczynem, bo większość współczesnych komedii (a polskich w szczególności) oglądam z zażenowaniem.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook