Forum Dragon Ball Nao

» The Legacy of Goku (LoG)

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.127
Posty: 12
Skąd: Bukowno
Piszcie tu pytania, odpowiedzi do Log, Log2 i LoG3. Z chęcią pomogę.

(jak ktoś nie ma LoG3 lub LoG2 niech poszuka na * zaloguj się, aby zobaczyć link * )
Knight SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.104
Posty: 9
Skąd: Mława
Grałem we wszystkie gry z tej serii i oceniam je na:
Legacy of Goku - Taka sobie (NIE POLECAM)
Legacy of Goku 2 - Celująca (STANOWCZO POLECAM)
Buu's Fury - Bardzo dobra (POLECAM)
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
czytalem gdzies ze LoG4 ma wyjsc w 2005 r pod koniec listopada ale informacje te sa niepotwierdzone.
Tak przy okazji, przeszedlem wszystkie czesc powiem ze log2 bardziej mnie wciagnela ale log3 jest lepiej zrobiona i ma duzo udoskonalen.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
LOG 1 jest nudna, LOG2 i LOG3 są super. W LOG3 zdobyłem wszystkimi 200 level i mam Gogete
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja natomiast gralem w LOG'a ale ... dałem sobie spokój [ ort! ] ... nie wiem czemu ale jak przechodizłem na 3 pokład u babidiego, to nie mogłem znalesc 3 switcha, tzn w pomieszczeniu gdzie powinien byc nic nie bylo
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gra jest wypasiona, wszystkie części są naprawdę świetne, choć wiele w tyle jest pierwszą odsłona tej serii Według mnie każdy fan DB powinien przejść choć jedną część LoG'a.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
no gra jest super tylko w LoG 3 są "drobne" błedy np. jak walczyłem z Buu to Goku stracił moc ssj3 i spadł na normal a zaraz po tym znowy włączyłem ssj3 ale mi to nie przeszkadza bo przecież znam fabułe

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Mam pytanie dotyczące LoG3 na 3 poziomie mam walnąć Vegete Tronkiem, ale jak to zrobić bo za kazdym raem mi ucieka.

DRAGON BALL!!!!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Podobno wyszedł już LoG 4:
dostępny do ściągnięcia jest na SSJCenter

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mam pytanie dotyczące LoG3 na 3 poziomie mam walnąć Vegete Tronkiem, ale jak to zrobić bo za kazdym raem mi ucieka.

Użyj dwa razy kierunek to Trunks przyspieszy iszybko walnij Vegetę

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
K_ain
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.750
Posty: 9
jak przeniesc jajka w Log2 na poczatku ABY sie nie stlukly ;/
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Musisz najpierw podbiec do kolesi tak aby zaczeli cie gonic , w dół a potem zsam szybko do góry i łukiem ich wyminąc.... na pewno cie nei uderza

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Trzeba mieć zręczne ręce i troche wyobraźni...
Nie dasz się dotknąć przeciwnikom to jajka się nie stłuką.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
K_ain
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.750
Posty: 9
co zrobic z tymi kolorowymi przelacznikami, przenioslem jajka i trzeciego "reaktora" znalezc nie moge
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Facet takei rzeczy to masz opisane w solucjach do gry, weź poszukaj troche... nawet chyba na DB NAO jest......
A jezeli juz nie mozesz znalezc to ci podpowiem: ludzie w wiosce (idziesz w dół) powiedzą ci jakie masz przełączniki włączyc......

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Paxel napisał(a):
Facet takei rzeczy to masz opisane w solucjach do gry, weź poszukaj troche...
Całkowicie popieram powyższe słowa. Zresztą gra jest banalnie prosta...

Paxel napisał(a):
A jezeli juz nie mozesz znalezc to ci podpowiem: ludzie w wiosce (idziesz w dół) powiedzą ci jakie masz przełączniki włączyc......
Niezupełnie. Faktycznie trzeba się udać do 'wisoki' na dole lecz tam musimy słuchać (a raczej uważnie czytać) słów piosenki jaka leci w domku na wzgórzu. Są w niej zawarte kolory, potem wystarczy wcisnąć przełączniki o tej samej barwie.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
K_ain
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.750
Posty: 9
no sory fakt wyskakiwalem z pytaniami od razu bez zastanowienia sie ale dzis przeszedlem gierke po raz pierwszy, zajelo mi to cztery dni , ale nie ukonczylem wszystkich watkow pobocznych... troche krotka gra...
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Postaraj sie wytrenowac wszystkie postacie na 50 lvl (max) i zacznij Grac Mr. Satanem zobaczysz jak ciężko....
Wyprzedzam twoje pytanie i jak osiagniesz Satanem 50 lvl to idz do west City do telewizji... wiecej nie powiem

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shin2005 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shin2005
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Posty: 15
Skąd: Warszawa
[LOG3]na początku gry w Grand Kai mensions niemoge wejśc do płacu bo pisze ,, the game will not run on this hardware'' co trzeba zrobić ?? a moze to bład gry to podajcie mi link do dobrej wersji ?

www.kreskowki.xt.pl - forum o kreskowkach Jetix i Cartoon Network Zapraszam<br>
Wspomnienia to wszystko co nam pozostaje...<br>
Memento Mori- Pamietaj o śmierci
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie jest to błąd gry lecz błąd emulatora VBA,należy ściągnąć odpowiednią wersje tegoż emulatora,dostępna jest chyba na stronie www.ssjcenter.pl o ile mnie pamięć nie myli.Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » The Legacy of Goku (LoG)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook