Forum Dragon Ball Nao

» Πroman

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.818
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Uszy nie pokaleczone, ale dupy też nie urywa, generalnie robi się fajnie od 0:25, ale przy 0:40 mam wrażenie, jakby ktoś drewno piłował.
Kwestia dopracowania, lepszej jakości nagrania i będzie bardzo fajnie.
Perkusista świetny.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
East_Kaioshin napisał(a):
Uszy nie pokaleczone
To jest najważniejsze w przypadku nowych zespołów, które często nagrywają coś głośnego i bez ładu, w dodatku w kiepskiej jakości. A tutaj jest OK. W sumie nawet bardzo mi się podoba.

A jakiś wokal planujecie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.231
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Stylistycznie przypomina trochę Kruka, miejscami też Disperse, czyli z kilkoma zmianami tempa i miejscami ciężko (szczegolnie rzuca się tu o uszy utwór Taki Sen). Oba polskie. Nie wiem czy to przypadek czy jakaś niepisana tendencja, że wielu tak gra. Zarówno popularnych jak i lokalnych kapel
Abstrahując od upodobań nie wiem w którą stronę brniecie, więc jeszcze dokładnie ocenić nie mogę. Technicznie zostało zaprezentowane niewiele, da się tylko tyle powiedzieć, że prosto.
Pod względem pomysłu brzmi po prostu jak przykładowy, zwyczajny kawałek poprawnego grania, ot podręcznikowy przykład jaki by w szkole muzycznej pokazywali. Nie artyści właśnie a nauczyciele. Pod tym względem mam właśnie zastrzeżenia do perkusji i rytmicznej - ok, ale zbyt powtarzalnie, mało ozdobników i smaczków (choć to jest raczej jakaś tam rada co tam w przyszłości dodać aniżeli krytyka, w końcu to początki, więc sami z czasem będziecie wiedzieli co robić). Pomysłowy za to jest bas. Grany wysoko i bardziej w sekcji wiodącej niż rytmicznej. Z pewnością jest to koncepcja warta uwagi.
Jeszcze z dobrych rzeczy samo wejście jest ok. Perkusja zaraz po basie zaczyna budować dynamiczny klimat, ma się wrażenie, że utwór zaraz !? z grubej rury, powali dynamiką. To może być wasz atut, że potraficie zainteresować. Gdzieś przy Beatlesach było to powiedziane, że pierwsze 15 sekund sprzedaje piosenkę i dobrze o tym pamiętać.
Dalej nastąpiło zupełnie inne rozwinięcie niż sugerowało to intro, czyli takie jak opisane na początku posta. Nie jest oczywiście złą rzeczą zmieniać klimat, ale wam się to trochę nie udało i trzeba nad tym popracować. Jeżeli zamierzacie iść w tym kierunku zespoły przeze mnie podane mogą się na coś przydać. Dorzucić jeszcze mogę włocławski Keep Rockin'. Im też przejścia dobrze wychodzą.

Podsumowując są zadatki by coś z tego wyszło, a co konkretnie i czy jest to sensowne potrzeba więcej materiału. Stąd też i ocena ma niekompletna. Generalnie obrany kierunek jest w porządku, zamysł ogólny też wam jakiś przyświeca. Brak tylko trochę ekspresji, może też kontrolowanego chaosu, chociaż ten czynnik jest uzależniony od tego co zamierzacie grać. Ostatecznie potencjał jest.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.818
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dzięki za opinię.

Stylistycznie przypomina trochę Kruka, miejscami też Disperse, czyli z kilkoma zmianami tempa i miejscami ciężko (szczegolnie rzuca się tu o uszy utwór Taki Sen). Oba polskie. Nie wiem czy to przypadek czy jakaś niepisana tendencja, że wielu tak gra. Zarówno popularnych jak i lokalnych kapel
Abstrahując od upodobań nie wiem w którą stronę brniecie, więc jeszcze dokładnie ocenić nie mogę.
Hmm, ja osobiście muzyki żadnego z tych zespołów nie znam, ale o Kruku słyszałem. Ciężko powiedzieć na czym się wzorujemy. Zaczynaliśmy od coverów Metallici, Airbourne, Wolfmother czy Ufo. A nasz autorski materiał powstał przez swego rodzaju jamowanie (o ile można to tak nazwać na naszym poziomie). Także wygląda na to, że konkretnego wzoru na którym byśmy oparli nasze utwory nie było. Wszystko przyszło samo.

Perkusista świetny.
Perkusistę mamy bardzo dobrego, gra już dobre kilka lat, miał wcześniej kilka zespołów. Można powiedzieć, że to on lideruje wszystkim, jest z nas zdecydowanie najlepszy.

Brak tylko trochę ekspresji, może też kontrolowanego chaosu, chociaż ten czynnik jest uzależniony od tego co zamierzacie grać. Ostatecznie potencjał jest.
Wydaje mi się, że wszystko przyjdzie z czasem. Jak każdy podszkoli się, będzie potrafił lepiej wyrazić uczucia poprzez granie.

A jakiś wokal planujecie?
Jasne, że tak. U nas ciężko znaleźć kogoś kto ładnie śpiewa a jak już potrafi to jego gusta są całkowicie odmienne od naszych i po prostu nie pasuje. Ale coś się wymyśli, zaczniemy już pisać teksty, także wszystko ruszy do przodu.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Pytam, bo jak pewnie wiesz, wokal to największa bolączka polskich zespołów rockowych i metalowych. Jeśli nie będzie dobry i konkretny, to łatwo spartoli nawet bardzo dobre brzmienie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.988
Plusy: 25
Posty: 2.091
Marimo napisał(a):
Jasne, że tak. U nas ciężko znaleźć kogoś kto ładnie śpiewa a jak już potrafi to jego gusta są całkowicie odmienne od naszych i po prostu nie pasuje. Ale coś się wymyśli, zaczniemy już pisać teksty, także wszystko ruszy do przodu.
Macie pecha, że mnie w Polsce nie ma.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja seplenie, wiec jakbyscie chcieli jakis techno-remix zrobic to sie zglaszam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Πroman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook