Forum Dragon Ball Nao

» The Machine Girl / Jednoręka dziewczyna z karabinem maszynowym (2008)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ami jest zwykla nastolatka. Do dnia, gdy jej brat zostaje zabity bprzez klan bezwzglednych ninja z yakuzy. Schwytana i torturowana, zostaje pozbawiona reki i cudem uchodzi z zyciem. Po wyzdrowieniu planuje krwawa zemste. Zemste, jakiej do tej pory nikt nigdy nie widzial...

Film akcji laczacy najbardziej szokujace elementy "Kill Billa" Tarentino oraz "Terror Planet" Rodrigeza,doprawione fantazja tworcow spod znakuTokio Shock Original.

Ogladal ktos ten film? Jezeli tak, to zapraszam do podzielenia sie wrazeniami z jego ogladania.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajny film. Rzadko się śmieję z głupot fabularnych czy tandetnych efektów, ale tutaj było parę okazji. Film pełen absurdów i nieścisłości. Polecam.

Moje ulubione ujęcie:
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Hayato, obiecałam obejrzeć, ale przebrnęłam jedynie przez niecałą połowę filmu.
Zastanawiają mnie te tandentne efekty specjalne, o których pisał Shounen. Czy są tworzone celowo, jako element humorystyczny, czy to może film niskobudżetowy i na lepsze ich nie było stać, w co wątpię. Jakieś wytłumaczenie musi być.
Generalnie nie polecam ; )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kaio napisał(a):
Zastanawiają mnie te tandentne efekty specjalne, o których pisał Shounen. Czy są tworzone celowo, jako element humorystyczny, czy to może film niskobudżetowy
Pewnie wszystko to, ale jedno wynika z drugiego. Film z założenia miał być głupi, więc po co efekty na wysokim poziomie, na które trzeba by było wydać parokroć więcej kasy. Po co mają być realistyczne, skoro fabuła nie jest. Co więcej, realistyczne efekty tego rodzaju (w sensie rozczłonkowywanie ludzi) to groźba negatywnych ocen. Mimo wszystko nie były aż takie tandetne, jak w starych filmach, więc nie ma co narzekać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja dostalem film w prezencie i tak sobie lezal na polce. Wiedzialem, ze to jakas glupota bedzie, ale wczoraj w koncu postanowilem go obejrzec. Coz...przyznam szczerze, ze niezle sie ubawilem ogladajac sztuczne sceny smierci i towarzyszace im tandetne efekty specjalne. Skrajnie glupi i odmozdzajacy film, ale przynajmniej mozna bylo sie posmiac.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » The Machine Girl / Jednoręka dziewczyna z karabinem maszynowym (2008)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook