Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball w Got to Dance. Tylko taniec

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 5.861
Posty: 5.277
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Inicjatywa dobra, jak ta w You Can Dance z początku roku, ale pytanie, czy zrobili to, by zyskać przychylność fanów (mimo wszystko to nadal jest ogrom ludzi, zwłaszcza młodzieży), czy bezinteresownie. Zwłaszcza to zachęcanie Genki Damą sugeruje to pierwsze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
To odcinek z wczoraj czy przedwczoraj, ile trwa głosowanie, tydzień?
Co do wypowiedzi Shounena, to ja bym tak tego nie generalizowała. Gdyby chcieli trafić do jakiejś grupy docelowej, w celu zdobycia głosów, to mieliby o wiele bardziej popularne tematy do przedstawienia.
Widać było, że chłopak rzeczywiście ,,czuje to anime'', a że przy okazji liczy na głosy pobratymców, to inna sprawa ; )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mysterio666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Mysterio666
Wiek: 33
Dni na forum: 4.540
Posty: 47
Skąd: Top Secret
Pod koniec przedstawienia prowadzący skomentował grupę: "Sztewite Gang prosto z chińskiego filmu o karate"(?)
Znawca xD.

To odcinek z wczoraj czy przedwczoraj, ile trwa głosowanie, tydzień?
Wczoraj go wyemitowali, był to podajże drugi półfinał na żywo. Programu nie oglądam, więc jak się pomyliłem co do numeru półfinału, to przepraszam :p

Do finału przeszli:
Sztewite Gang
Beta
Cytat z oficjalnego profilu programu Got to Dance na Facebooku.


A co do występu - mnie się spodobał. Całkiem, całkiem.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak dla mnie bardzo pozytywnie i bardzo dobry motyw z czystym serduchem. Widać, że chłopaki czują klimat, a DB nie był dla nich tylko nawlanką, bo mieli dość rozumu, by wspomnieć o tych głębszych wartościach.

I tak sobie myślę, czy chłopaki mieliby dość odwagi i siły stworzyć właśnie taki gang miłości, którego członkowie charakteryzowaliby się dobrocią. Żeby ta nazwa Sztewite Gang budziła szacunek. To byłoby naprawdę piękne, acz trudne do wykonania.

Obraz
zielakdj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 4.168
Posty: 3
Siema wszystkim:)

100% zajawki na Dragon Balla, chlopaki tym zyją i bardzo sie cieszymy ,ze showcase sie spodobal:)

Dla zainteresowanych podaje link do muzy:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *



pozdrawiam!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wybraliście możliwie najlepszy utwór z całego DB. Dan Dan jest stonowany i charakteryzuje się silną refleksją podczas słuchania. Ta z kolei nawiązuję do wspomnień z dzieciństwa. Zapewne kupiliście tym wielu fanów DB, którzy pomogą Wam iść dalej.

Osobiście jak to usłyszałem, to aż dostałem lekkiej gęsiej skórki. Wszystko ożyło i przywróciło najpiękniejszy, a zarazem najmniej stresujący czas w życiu. Za to należą się podziękowania.

PS: Mam nadzieję, że to nie ostatni występ nawiązujący do DB.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
zielakdj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 4.168
Posty: 3
Nikt na pewno [ ort! ] nie chcial nikogo kupic,chlopaki po prostu [ ort! ] chcieli pokazac siebie poprzez DB bo kazdy sie na tym wychowal. Ja osobiscie przyznam,ze nigdy nie ogladalem DB, ale nadrobie to:) Balem sie,ze nie uda mi sie uzyskac dobrego efektu muzycznego bez zrozumienia historii calej serii. Ale przez to jak bboy's byli podjarani temat zrozumialem to mniej wiecej:) Musze zmartwic poniewaz kolejnego showcase'u DB nie bedzie. Chcemy w finale pokazac prawdziwy bboying , ale tak samo jak z DB bez komercyjnej sciemy. pozdrawiam
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Akurat kupić nie było tutaj powiedziane w złym znaczeniu. Po prostu pokazaliście ludziom kawałek życia, o którym być może mało osób już pamięta. To fajny zabieg, który warto nagrodzić. W takim razie pozostaję mi życzyć wam powodzenia, a Tobie byś nadrobił tę serię - warto

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
zielakdj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 4.168
Posty: 3
Dodam jeszcze ,ze na samym poczatku show najmlodszy minigun doznal kotuzji kolana, przebywa caly czas w szpitalu, czeka na operacje wiec tak naprawde jeszcze nie wiadomo co z tym finalem..
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Szczerze nie lubię serii DBGT bo wszystko się kończy, a główny bohater odchodzi for ever :p Fanem takiego, bądź innego tańca nie jestem, ale gratuluję za odwagę.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Sorki, że odkopuje temat sprzed 6 ! lat, ale ma ktoś może jakiś link albo cokolwiek, żeby zobaczyć ten występ? Chciałbym sobie przypomnieć. (Chciałbym zobaczyć występ, nie posłuchać jedynie podkładu który jest dostępny na YT).
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Dzięki za odkopanie tematu, bardzo fajny występ, może nie jakiś niesamowity, ale sama muzyka, głosy z DB, to wszystko spowodowało, że aż cieplej się zrobiło na sercu.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball w Got to Dance. Tylko taniec
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook