Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Uwielbiam Star Wars, szczególnie 3 część, Zemsta Sithów. Ja po prostu uwielbiam Ciemną Stronę

No i wcale mnie nie zaskoczył wynik tego testu, do którego link znajduje się na 2 stronie:

Obraz

Dobrze, że przynajmniej taka brzydka nie jestem
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
mihesz napisał(a):
Mroczne Widmo, po pół godzinie ma się go po prostu dość, z resztą to samo można powiedzieć o całym Mrocznym Widmie.
Zgadzam się, aczkolwiek jest jeden plus, jak dla mnie to Darth Maul.
Thorik napisał(a):
Ps. Jedną z fajniejszych postaci był Jar Jar Binks, który pojawiał się w kilku częściach, aczkolwiek większą rolę odgrywał tylko w pierwszej
Pokemon z niego, postać chybiona i zupełnie do niczego nie potrzebna. Papcio Lucas tak się zachłysnął efektami, że zapomniał że większość fanów to już nie siuś majtki i nie jara ich żaden wygenerowany komputerowo stworek.

Ogólnie nowa trylogia nie umywa się do Klasycznej Sagi, smutne ale prawdziwe.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Piechu napisał(a):
Ogólnie nowa trylogia nie umywa się do Klasycznej Sagi, smutne ale prawdziwe.
I tu się muszę zgodzić. Może stara trylogia SW nie jest tak doskonała pod kątem efektów specjalnych co Nowa Trylogia , ale ma po prostu ten klimat. Klimat, którego zabrakło w Nowej Trylogii.

Szczerze to spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie narzekam. Bo mimo wszystko obejrzeć przemianę Anakina Skywalkera w mrocznego Dartha Vadera jest warta obejrzenia całej "Zemsty Sithów". Po za tym w Nowej Trylogii pojedynki na miecze były po prostu dobre, czego niestety nie można powiedzieć o Starej Trylogii. Aż przypomniał mi się pojedynek Bena Kenobiego z Darth Vaderem. Po prostu ręce opadają ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Shiro napisał(a):
Szczerze to spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie narzekam.
Dokładnie tak jak ja, liczyłem na mroczne podejście, a nie takie świzdu pizdu. Mówię sobie nowa technika, tego nie można zepsuć, można panie Lucas.
Shiro napisał(a):
Bo mimo wszystko obejrzeć przemianę Anakina Skywalkera w mrocznego Dartha Vadera jest warta obejrzenia całej "Zemsty Sithów".
Masz racje,ale gdyby klimat nowej trylogii był taki jak w połowie Zemsty, to mogło by być lepiej.
Shiro napisał(a):
Po za tym w Nowej Trylogii pojedynki na miecze były po prostu dobre, czego niestety nie można powiedzieć o Starej Trylogii.
No tak zle nie było, nie licząc nieszczęsnej walki Ben vs Vader. W klasycznej trylogii mamy najbardziej klimatyczna walkę, oczywiście moim zdaniem. Pojedynek Vader i Luka w mieście chmur kosi wszystko.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Gwiezdne wojny są jak woda- temat rzeka

Stare są lepsze, bo są stare. Nowe zostały nakręcone w celu uzupełnienia czegoś wcześniejszego, a nie żeby pokazać nową klasę. W tym cały problem z nową trylogią....

Fanem jestem, odkąd nauczyłem się odczytywać godzinę z zegarka na wskazówki, a i wtedy znałem Star Wars z filmów o historii kinematografii.
Stara trylogia nie jest pozbawiona wad, ale potrafimy je wybaczyć, bo stara trylogia jest Starą Trylogią- czymś, co było prekursorem tego typu kina, pierwszym z gatunku.

Po nowej trylogii oczekiwałem tak wiele, że w zasadzie sam nie wiedziałem, czego oczekuję. Oczekiwałem, że Lucas zaskoczy nas kolejną rewolucją.
A nakręcił "tylko" serię dobrych filmów, z których ostatnia część była prawie tym, czego oczekiwałem od epizodu pierwszego: miejscami zabawna, pełna akcji i mocno osadzona w starych Gwiezdnych wojnach.

Jak dla mnie najlepszym elementem- i najbardziej nie wykożystanym- w całej sadze były Wojny klonów. Pierwszy epizod powinien się zaczynać właśnie od Wojen klonów, gdzie w czasie zawieruchy wojennej odkryty zostaje przypadkiem Anakin Skywalker. Wojna spowodowałaby zmianę w jego psychice, jeszcze jako u młodego padawana, a Palpatine skrzywiłby ją do reszty....

Moim zdaniem Nowe Gwiezdne Wojny powinny być, jak "Imperium Kontratakuje". Wtedy wszyscy byliby zachwyceni
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
paintball_0 napisał/a :
Jak dla mnie najlepszym elementem- i najbardziej nie wykożystanym- w całej sadze były Wojny klonów. Pierwszy epizod powinien się zaczynać właśnie od Wojen klonów, gdzie w czasie zawieruchy wojennej odkryty zostaje przypadkiem Anakin Skywalker. Wojna spowodowałaby zmianę w jego psychice, jeszcze jako u młodego padawana, a Palpatine skrzywiłby ją do reszty....
Może i masz rację, ale gdyby nie Mroczne Widmo nie poznalibyśmy młodości Anakina, co w konsekwencji stało by się jednym z powodów narzekań (przynajmniej u większości oglądających). Oprócz tego Lucas, przedstawia nam zaczątki nauk Obi-Wana. Poznajemy go jako młokosa i niedoświadczonego Jedi, pobierającego nauki od swojego mistrza. Nie zapominajmy, że Kenobi staje się potem jednym z najpotężniejszych i najrozsądniejszych Jedi. Kolejna rzecz bez, której Gwiezdne Wojny były by uboższe.
Dlatego moim zdaniem, kolejność jest dość dobrze osadzona i ładnie spaja całą sagę.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Star Wars to jeden z najlepszych filmów fantastycznych( przynajmniej dla mnie). Najbardziej podobają mi się epizod II Atak Klonów, III Zemsta Sithów i VI Powrót Jedi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zacytuję swój komentarz, zamieszczony na jednym z serwisów informacyjnych "I have a bad feeling about this..."

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na razie mnie to nie przekonuje, mimo, że oddał bym nerkę za kolejne części, ale nie jesli ma je robić Disney....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie będę kolejną, która będzie krzyczeć, że z pewnością zrobią szmirę, że zepsują całą sagę. Mam niedosyt po ostatnich częściach i chętnie się dowiem, co tam nowego nawymyślali, a jak mi się nie spodoba, to na kolejne części z pewnością się nie wybiorę : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni chcą zrobić kompletnie nową historie. Jeżeli by się chociaż wzorowali na książkach, to obaw by nie było. W tym przypadku mamy pełne prawo się obawiać...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Focus napisał(a):
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni chcą zrobić kompletnie nową historie.
Oh no!

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Nowa trylogia będzie kontynuacją tej pierwszej, tj. Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi. Chętnie zobaczyłbym jak starzy bohaterowie radzą sobie z budową Nowej Republiki, ale wolałbym, żeby akcja filmów przypominała bardziej Jedi Academy, albo KotORa. Więcej mroku i naturalności, mniej "mitologii" i fantasy. Ktoś gdzieś trafnie zauważył, że świetnie z Gwiezdnymi Wojnami poradziło sobie BioWare na filmikach do ich MMO, The Old Republic. Oglądałem te filmiki i muszę przyznać, że faktycznie tak mógłby wyglądać film kinowy. Ale jestem przeciwnikiem Starej Republiki. Usiłują na siłę uwsteczniać i uprymitywniać technologię. Niepotrzebne to i głupie, skoro Stara Republika przeżywała wtedy złotą erę i właśnie w tamtym okresie wszystko powinno być naj-naj.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
No o trzeciej trylogii już mówiło się od dawna, ale przejęcia projektu przez Disney'a to się nie spodziewałam. Pożyjemy, zobaczymy, chociaż średnio to widzę.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Każdy ma obawy, każdy wywody ale i tak większość pójdzie, więc jeszcze będąca w sferze planowania część VII praktycznie już na siebie zarobiła.

Prędzej czy później było wiadomo, że Lucas pęknie albo zmieni zdanie i będą kolejne filmy, marka SW przynosi grube mld zysku, jednak w ostatnich latach trochę stanęła, dlatego potrzebne było coś, co na nowo tę machinę rozrusza.

Co do tego jakby miał wyglądać ten film, to chciałbym aby został zachowany pewien kanon i niektóre wspomnienia z oryginalnej sagi. Fajno by było jakby został przedstawiony konflikt z Yuuzhvan Vongami, czy też Akademia Jedi Luke'a Skylwakera na Yavin IV, chociaż nie wiem czy byłby sens szukać nowego odtwórce Luke'a bo Mark Hamil by musiał trochę zrzucić ; p . Reszte niech wymyślą sami, tak jak Lucas wymyslił pierwszą część. Uniwersum SW jest w pewnym stopniu ukształtowane, ale też pozwala na tworzenie nowych historii, co śmiało można wykorzystać i przedstawić wiernym fanom i nowemu pokoleniu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Lucas sprzedał firmę za grube miliardy, bo jest już stary i ma w dupie co się stanie dalej.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
A to nie będzie przypadkiem o dzieciach Solo i Lei?

paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
A to co, Luke dzieci mieć nie może?

Nie wiadomo nic na temat fabuły nowych Star Warsów. No, może poza tym, że to nie będzie adaptacja żadnej z książkowych historii. Trudno się Disneyowi dziwić, musiałby wykupić prawa autorskie do którejś, albo licencję chociaż.

Osobiście obstawiam, że bohaterowie będą albo wcale, albo bardzo daleko spokrewnieni z bohaterami oryginalnej trylogii. I historia będzie opowiadać o Nowej, nie Starej Republice.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A to nie będzie przypadkiem o dzieciach Solo i Lei?
Na razie nic nie wiadomo i gwarantuje, że raczej do końca przyszłego roku nic się nie dowiemy.

paint napisał(a):
I historia będzie opowiadać o Nowej, nie Starej Republice.
Skoro ma to być kontynuacja oryginalnej trylogii, to musi być o Nowej.

Chociaż mogliby coś nakręcić o Starej, kiedy Sithowie naprawdę byli potęgą i złem w galaktyce.

http://www.filmweb.pl/news/Luke+Skywalker+bo ... n%22-90297

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Star Wars
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook