Forum Dragon Ball Nao

» DBGT z polskim dubbingiem

krykoz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.473
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Cześć, szukam ludzi którzy pomogą w stworzeniu odcinków DBGT z polskim dubbingiem, wybrałem akurat GT bo ma najmniej odcinków ma

video: 640x480 http://chomikuj.pl/krykoz/05,2084586512.jpg
audio: i tu coś naprawdę ciekawego, oryginalna ścieżką do podłożenia dubbingu, zero dialogów, a reszta dokładnie taka sama jak w anime, muzyka, odgłosy uderzeń i świata, pojazdów itd

daje próbkę w mp3 http://chomikuj.pl/krykoz/05,2084593056.mp3

czy są osoby chętne do czegoś takiego?
do pomocy w tłumaczeniu i do nagrania dialogów

obie próbki: obrazek i dźwięk, z odcinka 05
delikwent
Saiyanin
Saiyanin
delikwent
Dni na forum: 4.260
Plusy: 1
Posty: 200
Z takim projektem lepiej uderzać chyba w stronę grup fandubbingowych, chociaż znając ich "regularność" to będzie trwało latami.

no elo #pdk
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jednak lepiej szukać wśród pasjonatów tej serii, a nie "zawodowców", bo oni i tak nie podejmą się tak długiej serii, a gdyby już podjęli, nikła szansa na zakończenie, bo nie czują wewnętrznej potrzeby i nie mają zacięcia typowego dla fanów. Ale znaleźć ludzi z zacięciem i ogarniętych też niełatwo, więc pozostaje mi życzyć powodzenia.

Gdybyś sam również miał nagrywać, to mógłbyś przedstawić swoją próbkę i zachęcić tym potencjalnych współpracowników, bo do projektów w fazie zerowej mało kto się deklaruje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
delikwent
Saiyanin
Saiyanin
delikwent
Dni na forum: 4.260
Plusy: 1
Posty: 200
Pytanie tylko, czy pasjonaci mają warunki na takie coś - zarówno głosowo, jak i technicznie. Mógłbym pomóc co nieco z montażem materiału, ale trzeba by jednak ogarnąć takie rzeczy jak liczbę potrzebnych osób, zrobić coś na kształt castingu itp.

No i 64 odcinki to mimo wszystko kupa roboty - przy innych sagach DB wydaje się to względnie krótko, ale nie słyszałem jeszcze o projekcie fandubowym, który nagrałby więcej niż jeden odcinek danego serialu...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pewnie nie, bo nie są aktorami. Ja wiem, że polska scena aktorska mocno podupadła po komunie, ale jednak aktor dubbimgowy nadal zrobi to lepiej niż fan, który może i czuje wewnętrzną potrzebę, ale niezbyt się do takiej roboty nadaje. Więc jesteś jakby to powiedzieć w dupie, ale jak ci zależy to już lepiej szukać na takich forach. Może nie otrzymasz oszołamiającego efektu, ale zawodowców nie masz co pytać nawet, bo się tym nie zajmą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sytuacja jest taka, że aktor nie zrobi tego lepiej, bo w ogóle tego nie zrobi, a fan może. Moim zdaniem lepiej, żeby taki projekt w ogóle ruszył niż nie. Ktoś ma czas, ochotę i możliwości - niech próbuje. Chęci i zapał ważniejsze od wykształcenia czy talentu.

Al Ed Upek napisał(a):
Może nie otrzymasz oszołamiającego efektu, ale zawodowców nie masz co pytać nawet, bo się tym nie zajmą.
Tu chodzi o "zawodowe" grupy fandubberskie Oni mają swoje małe projekty i się ich trzymają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DBGT z polskim dubbingiem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook