Forum Dragon Ball Nao

» Sprawy Kosmiczne

Strony: 1, 2, 3  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nikt nie chciał założyc, a wypadało mnie wyręczyć, bo się trochę napisałem w SB.
Więc sprawa wygląda tak, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Co więcej, istnieje sporo cywilizacji inteligentnych, o których wiemy. Niektóre nawiązały z nami bezpośredni kontakt i dały znać o tym, że nadchodzi ważny przełom. Otóż Ziemiane (czyli my) wejdą niebawem na kolejny poziom rozwoju, nazywany gęstością - z poziomu 3 przejdziemy na 4 i będziemy w stanie zauważyć już fizyczną obecność rasy, która nas niestety kontroluje, czyli Jaszczuroludzi zwanych Reptilianami pochodzącymi z konstelacji Oriona. Wraz z nimi współpracują m. in. Szaraki (których część być może zbuntowała się przeciw Reptillianom) i Orionidzi(prawdopodobnie stojący na wyższym poziomie od Reptillianów, jednak nie mają z nami chyba styczności i powiązań; być może Reptillianie dla nich pracują).

Ziemianom wyrwać się spod dominacji Reptillian chcą m. in. Andromedania i Plejadanie, którzy kontaktują z niektórymi ludźmi, którzy potrafili uświadomić sobie, że żyjemy w rodzaju Matrixa. Polega on na tym, że Reptillianie odżywiają się energią powstałą z naszych negatywnych emocji.

No i w ogóle to jest temat na wszelkie takie rozważania. Zapraszam serdecznie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Co dokładnie wiadomo o tych Reptilianach? Wiadomo kim są i jaki mają cel?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Są rasą humanoidalną, lecz ich skóra, oczy, uszy itd. przypominają gadzie. Osiągają zwykle wzrost ok. 1.8-2m, lecz na pewno są też jakieś anomalie i skrajności. Są znacznie bardziej zaawansowani technicznie i umysłowo niż ludzie, gdyż są obecnie na 4 poziomie gęstości (czyli inaczej poziomie rozwoju psychicznego). Dawno temu, w czasach nie znanych z pisemnych i prawdopodobnie też wykopaliskowych źródeł, przechytrzyli ludzkość, która zgodziła się na ich osiedlenie. Reptillianie to wykorzystali i zeszli pod ziemię, gdzie mieszkają. Oczywiście mieszkają w wielu miejsach wszechświata, głównie w konstelacji Oriona skąd pochodzą. Mieszkają pod ziemią, gdyż reagują negatywnie na światło słoneczne, stąd wniosek, że ich ciała nie są przystosowane do tak intensywnego światła i pewnie też temperatur - ich pierwotne siedziby muszą być więc zimniejsze i ciemniejsze od Ziemi. Obecnie prowadzą wojnę z krewnymi nam Plejadanami i Andromedanami, którą to wojnę przegrywają. Niebawem nasz gatunek ma wkroczyć na wyższy poziom rozwoju, czyli 4 gęstość. Pozwoli to nam na fizyczny kontakt z Repitllianami i możliwość uniezależnienia się. Oni tego nie będą chcieli, ponieważ chcą dalej odżywiać się naszą energię, oraz chcą byśmy im służyli w wojnie. Jako rasa już bardziej zaawansowana będziemy już w stanie opanować telepatię, poruszanie się po tunelach czasoprzestrzennych, zaginanie przestrzeni, przekraczanie bariery światła, kontrolowanie energii swojej planety. Póki jesteśmy na naszym poziomie możemy im dać jedynie energię, będąc na wyższym poziomie możemy już faktycznie przydać im się w wojnie. Andromedanie i Plejadanie (oraz inne rasy, np. Hoova) chcą nam pomóc wyzwolić się i dołączyć do ich sojuszu, zwanego Federacją Galaktyczną. Wiadomo też, że Reptillianie mogą kontrolować umysły najważniejszych rządzących, badź nawet przybierać tymczasowo ludzką postać na czas wystąpień publicznych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 12.11.2012, 2:20
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co ćpasz Ali? Też chcę!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli Reptilianie nie mogą żyć na słońcu, to jak mogą występować publicznie w ludzkiej postaci?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nic nie ćpię, to poważne sprawy.

Być może nie mogą wcale i dlatego używają zastępczego ciała do którego przenoszą jedynie swój umysł, bądź czas ich ekspozycji na światło słoneczne może być bardzo ograniczony, a sama parogodzinna obecność bolesna, ale jednak nie zabójcza. Myślę, że to jest poświęcenie, które są zdolni ponieść, w końcu stawka dla nich jest wysoka, bo liczą się dla nich losy wojny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Reptalianie stoją za ludźmi, którzy "rządzą" światem, a ci z kolei kontrolują prezydentów, polityków, itd. W sumie niczym nowym mnie nie zaskoczyłeś, nie tylko ty masz zrytą banię. Ich celem jest zniewolenie ludzkości i wykorzystanie we własnych interesach.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Yasiek napisał(a):
zryty beret
?

Laru napisał(a):
Co ćpasz Ali? Też chcę!
Nie ładnie tak Dominiko.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Cyceron napisał(a):
?
Miałem na myśli to, że obejrzyliśmy/przeczytaliśmy wystarczająco informacji, które przez większość osób nie są traktowane poważnie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Al Ed Upek napisał(a):
w stanie zauważyć już fizyczną obecność rasy, która nas niestety kontroluje, czyli Jaszczuroludzi zwanych Reptilianami pochodzącymi z konstelacji Oriona.
Czyli co, że czeka nas historia, rodem z rpg Risen?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie znam Risen, przybliż o co tam poszło.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Cóż za historia...ubawiłam się tak tylko kiedyś, jak jakiś pseudonaukowiec udowadniał istnienie UFO i to, że ufole regularnie nawiedzają naszą planetę gwałcąc kogo popadnie, wszczepiają nam chipa pod lewe kolano i wymazują pamięć.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Podobno ignorancja jest błogosławieństwem.
Jak można udowodnić istnienia NOL'i?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trzeba wejść w bezpośredni kontakt telepatyczny z Andromedianami i Plejadanami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Albo przeprowadzić się do Meksyku, ewentualnie Brazylii
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Yasiek, bo ta sprawa jest raczej niewyjaśniona, a widzę, że ty poważnie podszedłeś do tej sprawy. Jak to jest z tymi Szarymi i ich relacjami z Reptillianami? Był faktycznie twoim zdaniem jakiś bunt i oni próbują się dostosować do życia społecznego podpatrując nas? Bo jako biocyborgi nie potrafią żyć inaczej niż pod batutą panów, jednak buntując się muszą wykształcić własną cywilizację, obyczaje obcowania między sobą i z obcymi itd.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chodzi raczej o to, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające u nas się raczej nie pojawiają. Skoro znajdują się informacje dotyczące tych obiektów, tzn., że zostały zidentyfikowane. A ona będzie mi tu *gadać* o udowadnianiu lol.

wgl faza http://www.youtube.com/watch?v=T7bvo_o7pqw

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Z tym poważnie to bym polemizował Chodziło mi raczej o to, że mało kogo takie rzeczy interesują, gdyż spora część informacji to pierdoły, a ludziom nie chce się oddzielać prawdy od fikcji. Wolą mieć wyłożone dowody na tacy, a najlepiej żeby kosmici 'zrespili się' u nich na podwórku Zresztą to, że coś na ten temat wiem, nie znaczy że w to wierze. Z tego co słyszałem, to szarzy podpatrują ludzi z przynajmniej dwóch powodów. Raz, że nie potrafią wyrażać emocji tak jak my, o ile w ogóle je posiadają. Dwa, że coś zmieniło się w ich kodzie genetycznym (co wiąże się zresztą z tymi emocjami).

PS. Co do UFO/NOL to polecam film 'The Day Before Disclosure', dostępny z polskimi napisami.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Yasiek napisał(a):
Z tym poważnie to bym polemizował Chodziło mi raczej o to, że mało kogo takie rzeczy interesują, gdyż spora część informacji to pierdoły, a ludziom nie chce się oddzielać prawdy od fikcji. Wolą mieć wyłożone dowody na tacy, a najlepiej żeby kosmici 'zrespili się' u nich na podwórku Zresztą to, że coś na ten temat wiem, nie znaczy że w to wierze.
Prawda to często pojęcie subiektywne i nie składaj na lenistwo ludzi, bo np. zdjęcie z niby UFO łatwo zrobić domowym sposobem i weź później zbadaj co tak naprawdę ono przedstawia...nie mówię już nawet o różnych programach do modyfikacji obrazu.

Co do wcześniejszego posta, nie wie o co Wam chodzi...pewien koleś, wymyślił sobie jakieś niby naukowe metody, zrobił na ich podstawie badania i pitoli smuty na ten temat, dlatego nazywam to udowadnianiem (przez niego), bo chce przedstawić swoje tezy na ten temat, na nie ogół zebranych informacji.

Wolę być ignorantem, i tak nie mam wpływu na losy innych cywilizacji (których nie spotkałam), więc się tym nie podniecam.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Co za bzdury! Przeciez wiadomo, ze Obcy, ktorzy przeprowadzaja inwazje na Ziemie, to Retikulanie!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Sprawy Kosmiczne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook