Forum Dragon Ball Nao

» Sprawy Kosmiczne

Strony:   1, 2, 3  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Miyako napisał(a):
Wolę być ignorantem, i tak nie mam wpływu na losy innych cywilizacji (których nie spotkałam), więc się tym nie podniecam.
Nie mi jest dane zabraniać udzielania się w danych tematach, ale... sprawiłaś mi uśmiech na twarzy, szyderczy uśmiech. Raczej nie, ale gdybyś się obudziła u nich na stole to byś się obsrała, chyba, że byś nie miała już odbytnicy, bo by ją Tobie wydrążyli laserowo, czy wtedy również byś twierdziła, że nie masz na to wpływu? xD

Są raporty pilotów, polskich również, ale smutno mi, że nie chce mi się ich szukać, mimo że się na nie powołuję.

Chociaż mam pod ręką link do oficjalnej strony FBI, czy takie źródło informacji jest dla Ciebie wystarczające? Czy może jak Tuskievsky nie powie, że istnieje, to nie istnieje?
Proszę: http://vault.fbi.gov/search?SearchableText=ufo

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
My się jednak nie rozumiemy, ale dobra... nawet jeżeli wierzę/nie wierzę to mam prawo ignorować, co taki człowiek może sobie zrobić, oprócz gówna, o którym już wspomniano powyżej, i co mi da wiara w coś, jak nie mogę temu przeciwdziałać i o jakim wpływie mu tu *lol* mówimy?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Te... macie grubo XD Ja mówię wam że Reptalilianie stoją za NWO.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kurde, jak zobaczyłem nazwę tematu, to spodziewałem się jakichś nawiązań do fizyki kwantowej i matematyki, a tu takie coś
Ja kilka lat temu, jak byłem w Finlandii, czytałem trochę z tych:
http://cassiopaea.org/category/volumes/the-wave/
http://cassiopaea.org/forum/index.php?board=48.0
Założenia w sumie podobne, też twierdzą, że w okolicach 2014 wejdziemy na czwartą gęstość, szczegółów nie pamiętam.
Zagadnienie samo w sobie ciekawe i pobudzające wyobraźnię, naprawdę byłoby fajnie gdyby to była prawda. A jeżeli kogoś interesuje bardziej naukowe i namacalne podejście do różnych fascynujących spraw związanych z kosmosem, polecam książkę
http://www.amazon.co.uk/The-Hidden-Reality-P ... 896&sr=8-1
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja muszę poczytać książki Michio Kaku, bo jeden gruby i łysy doktor polecał, a on też chyba porusza tego rodzaju tematy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
clio napisał(a):
Co za bzdury! Przeciez wiadomo, ze Obcy, ktorzy przeprowadzaja inwazje na Ziemie, to Retikulanie!
Czyli nie bzdury, bo zgadza się to z tym, co zostało wcześniej napisane. Retikulanie, czyli pochodzący kosmici z systemu Zeta Retikuli, to m. in. Szarzy (którzy podobno tak naprawdę nie są szarzy, tylko mają na sobie bardzo cienki kombinezon).

Co do skali, to moglibyśmy już być typem 1, ale przecież nieodnawialne źródła energii są nieopłacalne
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Obcy istnieją na 100% - Fakt
Wiele obcych to rozwiniete istoty - Fakt
Obcy raczej nie byli nawet w układzie słonecznym - Fakt
Obcy mieli by nas gdzieś jesli by nas odkryli - Fakt

To tylko do tematu...
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
A ludzi nie interesują murzyni? Nie interesują nas zwierzęta? To też nazwiesz faktami?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kasjopejanie też są zainteresowani całą tą sprawą i też aktywnie uczestniczą w międzgalaktycznych potyczkach. Endzik, ty widzę czytałeś o nich więcej, co powiesz ciekawego?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Cyceron napisał(a):
A ludzi nie interesują murzyni? Nie interesują nas zwierzęta? To też nazwiesz faktami?
Murzyni to inna rasa Homo Sapiens więc logiczne.. ludzie to też zwierzeta.. ogólnei skoro człowiek ni ewidzi specjalnej różnicy miedzy szympansem a gorylem to taki obcy też nie zauważy miedzy człowiekiem a szympansem.. zresztą w kosmosie zapewne sa miliardy planet z bogata fauna..
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A skąd ty niby wiesz, że się nie zainteresują? Powiedzieli ci?
Skoro naukowcy szukają za jakimiś mikrobami i się jarają tym, że jest woda na Marsie, to czemu Obcy nie mieliby się podjarać życiem intelignetnym? Taka sama relacja przecież może występować na linii bakteria-człowiek co człowiek-obcy. Lolkbai. Lepiej się poedukuj z zakresu logiki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Al Ed Upek napisał(a):
Skoro naukowcy szukają za jakimiś mikrobami i się jarają tym, że jest woda na Marsie, to czemu Obcy nie mieliby się podjarać życiem intelignetnym? Taka sama relacja przecież może występować na linii bakteria-człowiek co człowiek-obcy. Lolkbai. Lepiej się poedukuj z zakresu logiki.
Hymm, jak dla mni z tego logiczno wynika ino to że obcy zainteresowaliby się mikrobymi i wodą.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeśli szukają miejsca dla siebie to owszem, zainteresowaliby się wodą. Ale jeśli interesują ich mikroby, to życie inteligentne jeszcze bardziej, bo zawsze na coś może się przydać. Na przemiał, na handel na cokolwiek. A mikroby?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tak się tylko czepiam.

Jeśli szukają miejsca dla siebie to owszem, zainteresowaliby się wodą. Ale jeśli interesują ich mikroby, to życie inteligentne jeszcze bardziej, bo zawsze na coś może się przydać. Na przemiał, na handel na cokolwiek. A mikroby?
To jest podejście zdroworozsądkowe. Wynika z dodatkowych danych etc. Natomiast nie ma logicznego wynikania między tym że człowiek interesuje się robalem a tym że ulol zainteresuje się człowiekiem. To najwyżej jest analogia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Muszę przyznać, że masz rację. Zbyt pochopnie tak założyłem. W każdym razie chciałem powiedzieć nowemu koledze, że skoro nasi naukowcy interesują się prymitywnym życiem z Marsa, to zaawansowane rasy mogłyby się zainteresować równie prymitywną, wg ich skali, naszą rasą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Obcy nie musza wcale pić wody.. z pewnoscią są gatunki pijący ale nie wszystkie.. ludzie nie są rozwinietą cywilizacją.. gdybysmy mieli napęd Warp to nie interesowalibysmy sie byle jednokmórkowcami
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Te... ty tak na serio ? Ten co założył ten temat to ma jakieś problemy z życiem, ostatni trochę fiksuje XD
Ten zapodał w miarę "poważny" temat oparty jakimiś sofizmatami, a reszta za nim XD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ci kosmici mają jakiś związek z końcem świata w 2012?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kto wie. Wygląda na to, że starożytne cywilizacje mogły mieć w przeszłości jakieś kontakty z Reptillianami, stąd wiele dziwnych smoczych elementów w różnych kulturach albo dziwnych przedstawieniach bóstw. Jeśli koniec kalendarza Majów ma wyznaczać koniec jakiejś epoki, to może będzie to właśnie koniec epoki 3 gęstości. Pytanie tylko, skąd ktoś miałby o tym wiedzieć - ewolucji nie da się przewidzieć dzień do dnia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Sprawy Kosmiczne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook