Forum Dragon Ball Nao

» Wasza kondycja fizyczna

Strony:   1, 2
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wystarczy ludzie wam codzienne spacery (Dzokingi) wchodzenie po schodach może i jeszcze Nordic Walking gimnastyka... i będzie dobrze a stawy całe, inaczej pisząc WILK SYTY I OWCA CAŁA . Poza tym radzę ograniczyć spożycie fast fołdów Chipsów zwłaszcza z biedronki Lidla i Kauflandu, no i codzienna higiena stóp między innymi mycie zębów i czyszczenie uszu zapałkam. Zero papierosków i alkohol [ ort! ] no w ilościach ograniczonych.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
ahahahaha z pewnoscia po spacerowaniu beda w stanie na luzie przebiegnac 10km

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mycie zębów to jedna z form dbałości o czyste stopy?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rok temu chodziłem na basen od października, teraz nie mam czasu bo zaczynam mieć !? na uczelni, ale niedługo zacznie się lato, rower, pływanie to powinno być ok. Ostatnio sprzedałem auto, więc częściej przemierzam chodząc na piechotę, także nie korzystam z windy na uczelni i idę piechtą

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
także nie korzystam z windy na uczelni i idę piechtą
Graty. Ja też

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Biegam dwa razy w tygodniu, po 7 km, nie licząc okresu zimowego. Nie lubię się przemęczać, zdaję sobie sprawę że jest to krótki odcinek, ale pomaga mi się zrelaksować i o to właśnie chodzi. Bardzo lubię tą trasę i w sumie wątpię, żebym wzięła się za coś dłuższego, bo mam sentyment do tego obszaru. Przez kilka lat grałam w szkolnej drużynie damskiej piłki nożnej, co cholernie lubiłam. Ostatnio musiałam zrezygnować przez problemy zdrowotne, niestety, jest to bardzo krwawy sport, gorszy niż walka w kisielu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Gram w kosza, zamierzam pobawić się w 6. Weidera po raz kolejny, no i trochę ćwiczeń porannych. Przez kolana nie jestem w stanie biegać, a nawet szybciej wchodzić po schodach, więc za bardzo nie mogę się przepracowywać. Kondycja sprzed 3 lat, jak się trenowało judo, już chyba nigdy nie powróci.

Takeru Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Takeru
Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 19
Skąd: Nowy Targ
Moja kondycja jest raczej kiepska ;p po chwili biegania dostawałam zadyszki ale się okazało że miałam anemię xD ale to nie zmienia faktu że mam słabą kondycję ;p jedyna aktywność fizyczna którą uprawią to chodzenie na koncerty D i granie na basie ;p
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Gram w kosza , w nogę, czasami tenis stołowy jak i ziemny , mieszkam na 4 piętrze , więc z kondycją u mnie dobrze . Zadyszki za szybko też nie dostaję . Więc stan mojej kondycji fizycznej uważam za dobry , oby pozostała taka jak najdłużej .

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przestałem pić i liczę na to, że moja i tak przecież nie najgorsza kondycja się poprawi. Do tego mają dojść efekty treningu siłowego oraz biegów. Na wiosnę chcę być 2 najlepszym koszykarzem na dzielnicy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Całe wakacje jeździłam na rowerze, wiec moja kondycja była całkiem ok, ale później się rozleniwiłam...teraz kiedy już regularnie ćwiczę z hantlami i wykonują inne ćwiczenia rzeźbiące ciało, jest to niebo lepiej. Nie jem też już słodyczy oraz niezdrowych przekąsek i to chyba również pomogło.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja zapisałam się dwa miesiące temu na jogę, świetna sprawa. Bardzo pomaga zwiększyć kontrolę nad własnym ciałem. Na początku myślałam, że będą to raczej zajęcia relaksacyjne, pomagające się rozciągnąć, jednak wykonuje się też sporo ćwiczeń, które mogą mocno zmęczyć, jeśli ktoś nie ma kondycji.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gonardino napisał(a):
czyszczenie uszu zapałkam.
O_o a, koniecznie tą stroną siarkową

Ale wymyśliłeś. Ja dalej praktykuję spacery, znowu mam karnet na basen. Póki co, nie mogę się przemóc aby zacząć ćwiczyć aerobiczną szóstkę. A wiem, że by mi się przydało.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie ćwicz aerobicznej szóstki, nie warto. Po pewnym czasie zajmuje to prawie dwie godziny, a ćwiczenia na brzuch takie jakie tam są, nie dają pożądanych rezultatów. Lepiej robić to: https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moja siostra to ćwiczyła i brzuch ma płaski jak deska.

[ Dodano: 14.11.2012, 22:08 (po 2 minutach) ]
Endzik napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw
No i na co to ma być?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Brzuch płaski nie robi się od ćwiczeń, tylko od diety. Ćwiczenia mają co najwyżej pobudzać organizm do większego spalania, ale nigdy nie zastąpią dobrego odżywiania się.
Też robiłem szóstkę dwa razy i rezultaty były ok, bo oczywiste jest, że katowanie górnych mięśni brzucha przez 6 tygodni wpłynie na ich wzrost, ale pozostawia to nierozwiązaną kwestię reszty mięśni torsu. Poza tym użyteczność skurczy koncentryczno - ekscentrycznych w przypadku brzucha (a na takich opiera się szóstka) jest minimalna, w przeciwieństwie do skurczy izometrycznych. Jeśli już chce się wzmacniać brzuch za pomocą brzuszkopodobnych ćwiczeń, to tylko na stojąco.

[ Dodano: 14.11.2012, 22:16 (po 1 minucie) ]
Endzik napisał(a):
No i na co to ma być?
Na wszystkie mięśnie torsu.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mi chodzi o brzuch, a nie cały tors ;p Piersi mam w porządku

Dieta sreta. Widzę po moich koleżankach, które stosują dziwne diety, a w ogóle nie ćwiczą. Nie wierzę w żadne diety. Ewentualnie dieta "żryj mniej" ma sens.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
No i właśnie chodzi o dietę mniej żreć, a nie jakieś specyfiki typu schudnij w 30 dni jedząc co chcesz. Zasada jest prosta - z głodu się nikt nie zesrał - i o takiej właśnie diecie mówię. Jeśli twoje dziennie zapotrzebowanie na kalorie to 2500, a będziesz jadła 2550, to w ciągu roku złapiesz 2,5 kg tłuszczu. Jeśli będziesz jadła 2450, to w ciągu roku te 2,5 kg stracisz. Nie ma żadnej magii, a jedyny naprawdę działający środek odchudzający to ostry koks niedostępny w zwykłej aptece.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mój tata mówil, że jego brygadzista z PKSu powiadał, że z głodu jeszcze nikt nie pękł.
Jestem dziś naprawdę smutny, po raz kolejny zjechałem sobie stopę. Tym razem drugi raz zerwałem sobie tę samą, lewą, torebkę stawową. 10 dni przerwy to zdecydowanie za mało, ale ponadto mam słabe stopy. Nie zadbałem odpowiednio o leczenie, kiedy była taka potrzeba. Z prawą mam problemy od czasu zwichnięcia jej w I klasie podstawówki, a lewa dołączyła w liceum. Zamiast wsadzić je wtedy w gips zaufałem medycynie chałupniczej. Po wakacjach sypnę groszem i pójdę na prześwietlenie.
A smutny jestem, bo zbudowałem naprawdę dobrą formę fizyczną już w maju/czerwcu i miałem ochotę dotrzymać ją, a nawet poprawić, do września, by na pełnej kobiecie lekkich obyczajów wejść w sezon 2013/2014. Od wspomnianego momentu w zasadzie się nie męczę i nie potrzebuję zmian, a dodatkowo wyeliminowałem dokuczliwe bóle w łydkach, które mi towarzyszyły i ograniczały możliwości. Teraz zrobię sobie minimum miesiąc przerwy od gry w kosza i nie wiem czy nie przenieść tego także na inne formy wzmożonej aktywności fizycznej stóp.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jestem sztywny, dosłownie XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Wasza kondycja fizyczna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook