Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Tu możemy zamieszczać aktualne wiadomości, które jakoś nas zainteresowały, zaszokowały lub zwróciły na siebie naszą uwagę, ale niekoniecznie zasługują na oddzielny temat.

Właśnie oglądam sobie "Dzień po dniu" na TVN24 i jestem w ciężkim szoku, jak słucham o 7-letnim chłopcu, którego pobił 28 letni facet i złamał mu nogę w udzie. Dzieciakowi wypadła piłka na ulicy (kiedy przechodził na zielonym świetle) i uderzyła w koło samochodu ciężarowego. Właściciel pojazdu nie przebierał w środkach i załatwił dzieciakowi druty w nodze. Pomijam obrażenia fizyczne, chociaż one też są ważne, ale to zdarzenie, tak młodej osobie odbija się głęboko w psychice. Jak wytłumaczyć poszkodowanemu czemu do czegoś takiego w ogóle doszło? No nie da się. Jakie kary stosować względem tak agresywnych ludzi?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
faranek22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.692
Ostrzeżenia: 1
Posty: 13
Skąd: Warszawa
wobec takich ludzi powinno się stosować ciężkie więzienia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
O matko. Takie prawo sobie ustawili, to go przestrzegają. Niech je zmienią. Takich cyrków jak w USA to nigdzie na świecie nie ma

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Cyrki są wszędzie, tylko tymi z USA się wszyscy najbardziej podniecają. Chciało się demokracji i równości to mają. Szkoda tylko że w Teksasie, bo to ten stan, który ma lepszą reputację od tego komunistycznego gówna ze wschodniego wybrzeża.

Ujio rozbawił do łez.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czytałem o tej sprawie jakiś czas temu w Najwyższym Czasie. No i popatrzcie teraz, tylko 1 był przeciw i to o dziwo jest Marek Sawicki z PSL. PiS ma do takich spraw takie samo podejście jak PO tylko się tego nie widzi, bo na wierzchu zawsze jest ta rywalizacja.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nowy Ekran - oaza pseudointelektualnego bełkotu podszytego teoriami spizgowymi,

Wyobrażacie sobie panie z Sanepidu wchodzące z buta w asyście Policji do Twojego mieszkania, zakuwającą Was w kajdany pod pretekstem ... napisania maila? A jak jest naprawdę? Ustawa zmienia strukturę Sanepidu, nie zezwala na "przymus" leczenia, szczepienia, natomiast jeśli byłeś w Afryce i przywiozłeś wirusa Zachodniego Nilu, poproszą Cię o listę osób z którymi się kontaktowałeś, celem ochrony tych ludzi. To się nazywa prewencja epidemiologiczna panie Pawle Pietkun. Nie ćpaj Pan.

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
A ja się zastanawiam jaką wersję zmian do ustawy czytali twórcy artykułu, bo przeczytałam ustawę i widzę te zmiany trochę inaczej, np. obowiązkowemu leczeniu podlegają tylko niektóre choroby, wyliczone enumeratywnie w ustawie, poza tym najpierw powiadamia się pacjenta o tym obowiązku a potem organ, gdy chory się od niego uchyla. Rozumiem obawy, ale bardziej bałabym się np. chorego na gruźlicę, który może swobodnie zarażać, bo nie da się go zamknąć i leczyć.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mężczyzna próbował zorganizować grupę zbrojną
Celem niedoszłego zamachu miał być Sejm - poinformował we wtorek prokurator Mariusz Krasoń z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie. Podejrzany - jak poinformowała prokuratura - próbował zorganizować grupę zbrojną i werbował inne osoby.


http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/prok ... st56046231

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po tym jak Michnik napisał, że byli i dobrzy endecy to jakoś nie wierzę w to, że taki zamach miał mieć miejsce. Może i się mylę, ale moim zdaniem to próba wywindowania prezydenta do góry. który to znajduje się na celowniku podłych Polaków-antysemitów. Coś w stylu: wyciągnęliśmy do was rękę nacjonalistyczne ścierwa, a wy zamach robicie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W wyniku przeszukań odnaleziono materiały wybuchowe takie jak: heksogen, pentryt, trotyl, proch - powiedział prok. Mariusz Krasoń z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.
Skąd wiadomo że tym razem trotyl nie pochodzi ze szminki?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Albo może ze Smoleńska przywiózł.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sukces fińskiej policji, udaremniono akt piractwa, skonfiskowano narzędzie przestępstwa
Sukces byłby niewątpliwy, gdyby nie to, że "przestępca" to 9-letnia dziewczynka, a "narzędzie" to laptop z Kubusiem Puchatkiem...


http://pclab.pl/news51722.html


Tylko czekać aż to do Polski dojdzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Polska jest 120 lat za Skandynawią, nie musisz się obawiać, aczkolwiek clio nie będzie mogła ściągać Naruto tylko oglądać onilne.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Minus dla pracownika: nie dostanie pieniędzy za nadgodziny, nawet jeśli w lepszych dla firmy czasach będzie pracował dłużej niż kodeksowe osiem godzin dziennie.

Genialne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook