Forum Dragon Ball Nao

» Przemoc werbalna na Nao

Strony: 1, 2  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Majac na uwadze ostatni spor na lini Byczka-Kaio, bedacy kolejnym przykladem przemocy slownej pomiedzy uzytkownikami, a takze brak reakcji i tolerowanie tego zjawiska przez admina, postanowilem zalozyc temat sluzacy glebszej refleksji nad istniejacym problemem, tudziez wyciagnieciu odpowiednich wnioskow, majacych na celu unikniecie podobnch sytuacji w przyszlosci. Zapraszam do dyskusji.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ostateczne rozwiązanie każdego problemu na forum:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gdy obu stronom nie przeszkadza, że się wyzywają, to moderatorom nic do tego, dopóki nie jest to wulgarne i nie psuje ogólnej atmosfery. To tak odnośnie ostatniej sytuacji w Ustępie, który dodatkowo przystosowany jest do mniej godnych wypowiedzi.
Nękanie to inna sprawa, z którą się tu można spotkać w skrajnych przypadkach, wtedy warto mnie o tym poinformować, a nie samodzielnie reagować na każdą zaczepkę, wyzywać i w ten sposób karmić trolla.

Ale niech Hayato przedstawi też własne propozycje. Bo zbanować każdego, kto jest trochę upierdliwy, to nie rozwiązanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ujio, czy wyście na łeb upadli? Jaką to rzekomą przemoc słowną stosuje Kaio wobec Byczusi? Że matury nie zdała? Już myślałem, że chociaż będziesz ciskał po mnie albo Cycu, lol.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jaką to rzekomą przemoc słowną stosuje Kaio wobec Byczusi?
Przeczytaj temat jeszcze raz Joe. Tym razem dokladnie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Akurat tam przemocy słownej specjalnie nie ma. Jedynie jeżeli już to Bycza do Kaio, ale to też w tak w takiej podwórkowej formie, że nie ma co sobie tym dupy zawracać.

Tym niemniej ideę tematu rozumiem, szerzej podyskutować się da.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie ,wcale ze strony Kaio nie ma, jak mnie wyśmiała to przecież żadna przemoc.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak się zachowujesz tak, żeby cię wyśmiewać, to cię wyśmiewają. Nikt nie jest świętą krową, żeby nie można mu powiedzieć, że jest głupi, że jest ignorantem a potem obśmiać jego zadufanie w sobie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Odezwał się nie zadufany,pff.Głupio się czepiają i tyle.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To może wyjaśnij czemu jesteś mądrzejsza, czemu głupio się czepiają, czemu to, czemu tamto, zacznij w końcu odpowiadać jak poważny człowiek, a nie ciskać kliszkami, że ktoś jest głupi, że jest debilem, że ma ze sobą problem. Bo takie coś to każdy może napisać. Spróbujesz jakoś uzasadnić swoje zdanie? Skoro masz rację, a pewnie masz, to ci to przyjdzie bez problemów.
Stawiam, że nie potrafisz, ale za to dalej będziesz się rzucać jak pchła na grzebieniu, No i jak tu z tobą normalnie gadać, lol.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bo nie wyzywam innych z byle powodu, a tylko jak ktoś mnie obraża a raczej jestem miła dla innych. Czemu często piszę :,,Ty debilu"? Bo mnie obrażają.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ktoś do ciebie pisze "ty debilko"? Nie. Zaczyna się od tego, że każdy pisze, że to co piszesz, jego zdaniem, to głupoty. Zawsze jest tak, że napominasz o prawie do własnego zdania, ale odmawiasz go wtedy, kiedy nie zgadza się z twoim. Tak samo wczoraj nie mogłaś się pogodzić się z tym, że nikt poważnie nie potraktował twojego zdania nt Iluzjonisty. Madao napisał nawet posta, specjalnie na potrzeby tej sprawy, ale ty nie raczyłaś się do niego odnieść i zrozumieć. Może spróbujesz teraz?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Może nie pisze, co nie znaczy,że nie obraża. Nie odmawiam jak ktoś nie zgadza się z moim, jak nie rozumie,że mam prawo mieć własne zdanie, tylko go bronię a nie pogodziłam się, bo powinni inni to uszanować i się nie czepiać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A jak nie napisze wprost, to co? Może jeszcze powiesz, że cię w myślach obrażamy?
Chodzi o to, że wyraziłaś swoje zdanie i nie spotkało się ono ze zrozumieniem. Ale nie to, że masz inne zdanie, tylko że budujesz bardzo radykalny osąd na kruchych podstawach. Potem nie wsłuchujesz się argumenty reszty, tylko powtarzasz jak mantrę, że jesteśmy debilami i masz prawo do swojego zdania. Odpowiedz może jeszcze raz, tym razem postaraj się zrobić to na poważnie, na post Madao o filmach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak powiem to przecież nie usłyszycie. Bo to jest internet. W myślach?A w myślach róbta co chceta. No bo o gustach się nie dyskutuje, wszyscy nagle postanowili mnie przekonać do zmiany zdania, bo w końcu, nie może mi się nie podobać, gdyż innym się to podoba i trzeba przekonać. Mogą nie rozumieć, nie rozumieją trudno.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Byczusiu, lubię Cię, ale bywasz irytująca. Nie rozumiem, dlaczego chęć dyskusji odbierasz jako atak na swoją osobę. Zauważyłam to w temacie "Najgorsze filmy na świecie". Pół godziny siedziałam i zastanawiałam się, skąd Twój dziwny upór i złość. Nikt Cię nie obrażał. Chcieli tylko, abyś rozwinęła swoją wypowiedź. Zamiast to zrobić, użyłaś argumentu "Ja tak sądzę i już".

Ludzie, to forum dyskusyjne, gdzie spotykają się ludzie o bardzo różnych poglądach. To nie jest kółko wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy będą się oblewać lukrem i zlizywać sobie go z dup.

Olga, trochę dystansu do siebie. Po mnie ludzie w realu potrafią gorzej jeździć. Kumpel powiedział mi, że mam uszy jak Legolas. I co? Mam mu strzelić focha i odwrócić się na pięcie? Potraktuj to jako dobrą radę. Świat nie jest różowy. Olewaj ich opinie i śmiej się z tego. Gdy ktoś Ci np. napisze w temacie o wyglądzie, że jesteś brzydka, to odpisz, że nadrabiasz świetnymi cyckami ;p Na każdego jest metoda. Nie można się dać prowokować głupimi zaczepkami.

Tak więc więcej dystansu do siebie


Hayato napisał(a):
a takze brak reakcji
Jak dwie osoby dyskutują, to trzecia się nie wpi...ala Łukasz To nie przedszkole, żeby pani przedszkolanka rozdzielała rozwydrzone dzieciaki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Laru napisał(a):
Olewaj ich opinie i śmiej się z tego.
Niech nie olewa, tylko myśli.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tu akurat miałam na myśli te docinki do wyglądu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Laru ale nie musisz dawać takie, prostackie rady, Mateusz już lepiej napisał,
Z mojej strony to nic nie będzie, ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Można to załatwić jeśli się pomyśli.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A może to nie jej wina? może to my za dużo myślimy? Może czasem wszyscy zgodnie powinniśmu przystać na jednym i tak ma byc i już? może dzieki temu świat stał by się prostszy i przyjemniejszy ?; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Przemoc werbalna na Nao
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook