Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Zarys fabuły Dragon Ball Z: Battle of Gods

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.134
Posty: 15.236
Mysterio666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Mysterio666
Wiek: 33
Dni na forum: 4.541
Posty: 47
Skąd: Top Secret
Goku pokonany - i dobrze, w moim odczuciu będzie to dobre dla filmu. Inni się wykażą. Może Gohan go pokona, albo jakaś postać po fuzji? Zobaczymy ;p
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Hmm czyli Goku zaburzył równowagę pokonując Freezę? Trochę to naciągane... I chyba z lekka przysnął skoro obudził się dopiero po kilku latach po walce z Buu.

Ale zapowiada się fajnie, ciekawe kto będzie tym "silniejszym" aby pokonać Bilsa

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Oho ciekawie się zapowiada Tylko kto tam niby może być silniejszy niż Goku? Gotenks? Buu?
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Wiek: 36
Dni na forum: 4.444
Posty: 56
cziczi go pokona:D::
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sam się raczej nie przebudził

Ale motyw dość dobry z Freezą, Saiyanami i tą równowagą, jaką rządy Freezy zapewniały. Co się stało po jego pokonaniu, każdy wie. Gdyby nie istniał SSJ, Cell nie musiałby powstać, a Buu nie zdobyłby na Ziemi energii do wydostania się z kokonu. Ale to pewnie nie ma nic do rzeczy, jeśli chodzi o tok fabuły xD

Na razie ciężko spekulować, ale osobiście bym wolał widzieć Goku jako tego najlepszego. Pewnie pokonają go wspólnymi siłami. Oby fuzji nie było, bo to zbyt proste rozwiązanie. I pytanie, czy Whis to też wróg. Podejrzewałem, że Bils będzie dobry, a Whis wrogiem. Takie pozytywne wrażenie we mnie sprawia. Opis opisem, ale jeszcze nie powiedziane, że tak nie będzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.205
Plusy: 7
Posty: 346
mi się wydaję że zobaczymy znów fuzję goku i vegety, ale nie bedzie to jak walka z janembą tylko się nameczy i zmieni sie w ssj3
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fabuła brzmi nieźle. O dziwo podoba mi się, że Goku zostanie pokonany. Zazwyczaj w filmach Goku dostawał wciry, a potem działo się "to coś" i wygrywał. Tutaj pewnie będzie tak jak w przypadku walki z Brollym - Goku i spółka dostają po dupie, by na końcu była jakaś fuzja/przekazanie mocy i pokonanie przeciwnika.

Schemat przetarty, ale sprawdzony.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dokładnie, to że Goku na początku dostanie łomot, nie znaczy że nie pokona przeciwnika Mam jedynie nadzieję, że wyskoczą z czymś nowym.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Zarys fabuły Dragon Ball Z: Battle of Gods
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook