Forum Dragon Ball Nao

» Feminizm

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonardino napisał(a):
Dam wam ciekawy przykład. Służby mundurowe.
Czy na patrol puszczą dwie same policjantki.
Odpowiedzcie sobie na to pytanie. Słuchajcie. Sama idea nie jest na tyle głupia co sprawiedliwa. Wiadomo, że kobieta jest słabsza fizycznie (ale to nie jest regułą).
Tak, bo w dłoniach kobiety pistolet słabiej strzela.

Gonardino napisał(a):
Jak musi. Od wiele osób słyszę, że. Tak mamy komunę chociaż jej nie widać i słychać.
Ale Ty chcesz to rozwinąć, tzn. popierasz NWO.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Przepraszam za odgrzebywanie starego tematu, ale dopiero teraz zauważyłam, że jeszcze się w nim nie wypowiadałam.

Szczerze mówiąc, obecny stan rzeczy bardzo mnie skrzywdził. Moim marzeniem jest być panią domu, stworzyć swojej rodzinie ciepły, czysty, dobry dom. Żeby mój partner i dzieci zawsze miały posprzątane i ciepły obiad na stole, kiedy wrócą z pracy/szkoły. Niestety, będę to musiała robić dopiero po powrocie z męczącej pracy, a teraz męczę się na studiach, co wcale nie realizuje moich ambicji. Wolałabym już teraz założyć rodzinę, patrzeć codziennie jak moje dzieci rosną i nie przegapić żadnych ważnych momentów, no ale niestety, teraz wszyscy na około wymagają ode mnie, żebym była niezależna i samowystarczalna.
Prawo wyborcze? Mój obecny facet ma dokładnie takie same poglądy jak ja, więc sądzę, że jego głos by wystarczył za nas oboje.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Znajdź bogatszego faceta, najwyraźniej twój obecny jest za mało jaskiniowy, żeby zapewnić bezpieczeństwo domowego ogniska
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie każdy facet godzi się na to żeby kobieta tylko siedziała w domu i nie dokładała się do finansów, ale to akurat nie mój problem, raczej mój brat mi się przypomniał, który nie pozwolił swojej dziewczynie się do niego wprowadzić aż do czasu, kiedy znalazła sobie pracę.
Mój chłopak jest przede wszystkim za młody, żeby już teraz zapewnić mi wit i opierunek.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Niech kobity robią, mógłbym być nawet na jej utrzymaniu
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Słusznie. W ogóle to propaganda popchnęła kobiety do wielkiego biznesu, do tego jeszcze ludzie naoglądają się filmów i seriali, gdzie 20-letnie babki są co najmniej wiceprezesami wielkich firm, pracują ciągle nad odważnymi i innowacyjnymi projektami i potem tego samego oczekuje się w życiu. W rzeczywistości jest jednak tak, że chłop zazwyczaj robi fizycznie i potem chce w domu zjeść i się położyć, ale nikt mu obiadu nie zrobi, bo żona 2h później przychodzi również zmęczona jak reks i też idzie się położyć. Oczywiście tak być musi, bo ktoś sobie wymyślił, że człowiekowi należą się zabezpieczenia socjalne, becikowe, emerytury, dopłaty, do tego każdy chce dodatkowych urzędów by państwo się tym zajęło itd. A potem nie ma dzieci, bo kobieta ciągle w robocie, a nawet jeśli by chcieli, to od tego stresu i gonitwy ludzie porobili się masowo bezpłodni, albo ze stresu chłopom nie staje. No więc dzieci nie ma, i dorośli jeszcze bardziej muszą zasuwać i biorą kolejny etat. No i tak właśnie wygląda zawodowa emancypacja kobiet. Były takie, co nie potrzebowały żadnej ideologii, partii politycznej i propagandy, jak Maria Skłodowska-Curie, ale świat wielkiego biznesu, nauki, zarządzania i w ogóle jest stworzony głównie dla mężczyzn. Natury się nie oszuka, kobiety nie są tak przysotosowane do pracy jak mężczyźni i to dlatego ludzie pierwotni wymyślili, że chłop będzie polował, a kobita gotować to co on upolował. I sprawdziło się, bo ludzie pierwotni przestali być pierwotni. I tak się świat rozwijał pod samczą dominacją. Kobiety były bite, poniewierane, nieszanowane i w ogóle. Dziś wszystko się zmieniło, kobiety mają parytety, a świat europejski zdycha, a zajmują jego miejsce muzułmanie, którzy mają w dupie parytety.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Lol.Joe jeszcze zony nie ma, a juz chce ja do garow zapedzac.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
O, taka ciekawostka jeszcze ode mnie. Moja baba, jak ją tylko poznałem, była straszną feministką. Ja, według standardów europejskich, jestem szowinistą. Powiedziała mi po pewnym czasie w związku już, że ją strasznie na początku *wnerwiałem*. Na szczęście wlałem jej kilka razy porządnie i wybiłem głupoty z głowy przekonałem ją moją charyzmą i teraz jest tak konserwatywna, że ja *nie mogę*.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ty nigdy w życiu nawet lalki nie poruchałeś, a już wiesz, że dziwka cię zbruka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mój post ok. 3 lat temu napisany.
Ale co do takiego czegoś jak :,,Kobieta do garów"-Jeżeli ona chce być tzw. kurą domową- to proszę bardzo. Ale jeśli ktoś ją przymusza czy coś takiego- ja np. po urodzeniu dzieci siedzieć tylko w domu nie zamierzam. To po prostu uwłaszcza mojej godności osobistej. Może jeszcze się do średniowiecza cofnijmy i zabrońmy kobietom pracować?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
A ty nigdy w życiu nawet lalki nie poruchałeś
No dmuchanej lalki z sexshopu akurat nie...,ale z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze Ty takie doswiadczenie masz za soba...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Byczusia napisał(a):
Mój post ok. 3 lat temu napisany.

Ale co do takiego czegoś jak :,,Kobieta do garów"-Jeżeli ona chce być tzw. kurą domową- to proszę bardzo. Ale jeśli ktoś ją przymusza czy coś takiego- ja np. po urodzeniu dzieci siedzieć tylko w domu nie zamierzam. To po prostu uwłaszcza mojej godności osobistej. Może jeszcze się do średniowiecza cofnijmy i zabrońmy kobietom pracować?
Wy chyba nie rozumiecie co to jest praca. Z tego co mi wiadomo, a wiadomo, to kobiety zasuwały, i to ładnie. Ale dla was praca to tylko praca poza domem w biurowcu jako sekretara jakiegoś bogatego skurczysyna, bycie biurwą, sędziną i wszystkie takie wysokopłatne posadki, jakie mają kobity w tych fajniutkich serialach obyczajowych. W domu się opieprzają.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Praca- w sensie zawód. Nie widzę nic złego w pracującej kobiecie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A jak matka wam w domu gotuje to nie pracuje?

A wy Ujio rozumiem, że nie macie zdania o małżeństwie i podziale ról, i nie będziecie go mieć tak długo, jak długo nie będziecie mieć żony?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
Wy chyba nie rozumiecie co to jest praca. Z tego co mi wiadomo, a wiadomo, to kobiety zasuwały, i to ładnie.
Dokładnie Bycza. Widać, że nigdy sobie rączek robotą domową nie ubrudziłaś, skoro uważasz, że opiekowanie się domem to lenistwo. Ja już teraz bywam czasem zmęczona po obowiązkach domowych, a na razie sprzątam tylko po sobie, a jak sobie dodać jeszcze męża i kilkoro dzieci, to już w ogóle odlot. A w przyszłości będę to musiała robić po całym dniu pracy poza domem, bleh.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Czy ja tak uważam to za lenistwo? Nie. A to,że ,,rączek domową robotą nie ubrudziłam"- to nieprawda. Uważam,że nie ma nic złego,jeżeli kobieta ma zawód i zarabia.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Niech wszyscy robią to co lubią. Taka powinna być definicja równouprawnienia. Jak babka się czuje szczęśliwa, piorąc, gotując, sprzątając etc. to czemu tego zabraniać?

W ogóle nie rozumiem jak można sobie pozwalać dyktować co inni każą ci robić. Gdzieś mam co każą mi konserwatyści czy feministki. Uczynię tak, jak mi się przyda i co wypracuję z bliskimi. Reszcie won mi stąd.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
Kobiety były bite, poniewierane, nieszanowane i w ogóle.
Jak facet ma ugotowany obiad, posprzątany dom, dzieci nie płaczą tylko grzecznie się uczą, a w łóżku jest mu dobrze, a babka nie wydaje pieniędzy na głupoty to narzekać nie będzie. Chyba, że jest degeneratem, czego już nie akceptuję.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No i znowu Byczusia nie rozumie. Napisałaś, że w średniowieczu zabraniano kobietom pracować, więc powinnaś to jakoś udowodnić. Stąd nasze przypuszczenia, że w ogole nie wiesz co to znaczy praca, skoro piszesz takie brednie,
Z tym biciem to celowo podkolorowałem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie lubię zarówno męskich szowinistów jak i feministek. Zgadzam się z Drakan. Jeśli kobieta lubi siedzieć w domu i nim się zajmować, to niech to robi. Jeśli dochodzą dzieciaki, to jest to bardzo ciężki i niestety mało doceniany etat.

Zarabiania kobietom też nikt nie powinien zabraniać.


Generalnie brzydzę się feminizmem. "Feminizm pojawia się w głowie kobiety tylko i wyłącznie dlatego, że jej z chłopem nie wyszło. Nie ma innych przypadków" - Wojciech Cejrowski

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Feminizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook