Forum Dragon Ball Nao

» Rock & metal czy hip-hop

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Co wolisz?

Co wolisz?
Rock & metal 72,83% 67 72,83%
Hip-hop 27,17% 25 27,17%
Wszystkich głosów: 92
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie będe się rozpisywać...
Jeśli już dzielimy muzyke na gatunki, to zdecydowanie wole rock'a niż hh.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Taki kazik był prekursorem rapu w polsce , a teraz pseudo-fani hh napieral... by fanów kultu. Bzdura. Jeśli chodzi o modę to w 100% popieram szaraka

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
No nie wiem jak inni ale ja slucham hip hopu od 7 lat .A inni co Sluchali przezucili sie wlasnie na Tehno bo stalo sie modniejsze. Niektorzy Na Metal.Ale Bez Przesady.Ubieraja sie normalnie .A nie jak niektorzy Glany W lato .Jesli chodzi o szeroki spodnie JA zawsze w dresie sie wozilem nawet teraz w mojej klasie sa tylko 2 osoby co nosza dresy, reszta dzinsy Bo taka Moda.Moja zdanie.Nawet ja khip hop nie bedzie modny to dalej bede go sluchal bo ta muzyka tylko wpadla mi do ucha .ELo

pulkarecordzz.phorum.pl
manzdis_13 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.615
Posty: 20
Skąd: Ziemia
A czy ten kto robił ankietę uważa że istnieją tylko dwa rodzaje muzyki HH i metal ? Przecież jest jeszcze Techno które jest moim ulubionym rodzajem muzyki , czmu nie zostało umieszczone w ankiecie
No właśnie...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
azi Twoja pierwsza wypowiedź:

Oczywiscie HipHop .. Metalu i rocku nienawidze !! jak stoimy z ekipa idze jakis "Brudas" to go gnebimy
co do polskiego hiphopu HG kozacki jest czekam na nowa moleste
Nie jest w ogóle [ ort! ] adewatna do drugiej:

No nie wiem jak inni ale ja slucham hip hopu od 7 lat .A inni co Sluchali przezucili sie wlasnie na Tehno bo stalo sie modniejsze. Niektorzy Na Metal.Ale Bez Przesady.Ubieraja sie normalnie .A nie jak niektorzy Glany W lato .Jesli chodzi o szeroki spodnie JA zawsze w dresie sie wozilem nawet teraz w mojej klasie sa tylko 2 osoby co nosza dresy, reszta dzinsy Bo taka Moda.Moja zdanie.Nawet ja khip hop nie bedzie modny to dalej bede go sluchal bo ta muzyka tylko wpadla mi do ucha .ELo
Wynika, iznajpierw chciałeś zakozaczyć a po przeczytaniu wypowierdzi szaraka zmiekłeś, i zrobiło Ci się glupio, izwyszełeś na prostaka. Najlepiej obierz jakieś stanowisko a potem się go trzymaj.

i sorka za błedy...kalwa siepsuje

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
breaker2005
Ziemianin
Ziemianin
breaker2005
Dni na forum: 6.600
Posty: 1
METALL taki jak :
Green day
SOAD
Iron maiden
Pink floyd
KoRn
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Wynika, iznajpierw chciałeś zakozaczyć a po przeczytaniu wypowierdzi szaraka zmiekłeś, i zrobiło Ci się glupio, izwyszełeś na prostaka. Najlepiej obierz jakieś stanowisko a potem się go trzymaj.
mi chodzi o takich metali co co nosza dlugie wlosy glany i re dzinsy porwane . Takich my gnebimy.A co mamy chodzic po ulicy ty sluchasz metalu .Przestan czlowieku. W sumie metal to metal a ziomek to ziomek.Wiec jak sie niubiera jak te "brudasy" i zadaje sie z normalnymi ludzmi .To za co mamy go klepac ?? zastanow sie co piszesz

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Azi, ale co tobie przeszkadza że się tak ubierają? Skąd wiesz czy za rok czy dwa ciebie nie będą gnębić.
Wiec jak sie niubiera jak te "brudasy" i zadaje sie z normalnymi ludzmi
Tak? I powiedz mi kto jest normalny. hiphopowcy? dlaczego? bo jest ich większośc, a co za tym idzie, to jest moda, a ludzi trzeba szanować, za to że nie są tacy jak wszyscy, że są wyjątkowi. Ja uważam, że ktoś kto jest jak ja Szarakiem ( ) , czyli kimś kto się nie wyróżnia, jest masowy, niezuważalny, a ktoś kto nie patrzy się na to że wszyscy się z niego śmieją jest naprawdę twardy, o wiele twardzszy niż ktoś kto jest mądry w grupie. Bo nie sztuka napadać w pięciu gości jedego człowieka. Szczególnie za to jakie ma włosy czy ubiór.
Ps. Sam mam długie włosy. Czy za to nazwiesz mnie "brudasem"?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja tam wole hh zdecydowanie
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Ulubiony zespol to SOAD wiec metal rulez!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Oczywiscie to pierwsze trzeba czasem rozruszać mózg i wnętrzności oczywiście

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
no ja slucham polskiego bo dla mnie kozacki jest oczywiscie niedoruwna do usa, ale polak to polak Styl Polskiego Rapu

pulkarecordzz.phorum.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Teraz weszło w modę MÓWIENIE do muzyki (chodź ciężko to nazwać muzyką), i tego nierozumiem.
Wszystko OK , ale są wyjątki np. Świetliki

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego . Na serio to tak są wyjątki.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Saphira Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Saphira
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 8
Skąd: tam, gdzie nie widać już światła gwiazd...
Ja osobiście słucham death- i black-metalu. Co do hh... jest to dla mnie prymitywna, nic nie wnosząca do życia muzyka, której "wykonawcy" gadają ciągle o tym samym, czyli: "suczki", "!?", "kasa, kasa, kasa"... Czy to ma jakąś wartość? Nigdy nie wyobrażałam sobie zespołu, który gra metal, i w którym co drugie słowo pada "fuck".
Czy naprawdę uważacie, że metal to tylko walenie w gitary i wrzaski? Granie takich rzeczy wymaga niesamowitych umiejętności i ćwiczeń. A teksty... wystarczy się trochę wsłuchać. Są o wszystkim, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: o życiu, o bogu, o Szatanie.
Co do "brudasów". Dlaczego brudasy? Przecież żaden z nas nie śmierdzi, nie szlaja się po śmietnikach. Oczywiście nie wszyscy, wiem, że są wyjątki. Co do długich włosów, ja osobiście mam słabość do chłopaków z długimi włosami. Noszenie takiej fryzury nie jest wcale złe, i nie powinno przeszkadzać, ani obrzydzać, jeśli włosy są czyste, zadbane i uczesane. Poza tym, punki same na siebie mówią: "Punk to brudas, punk to śmieć. Punk nie zginie, Punk not dead!" Ale to są punki... Nie wiem jak to nazwać - metale, rockmani to jedna wielka rodzina. W pogo nikt nie robi nikomu na złość, po upadku wszyscy cię podnoszą. Praktycznie żadnej wrogości. To jest "taniec", w którym wszyscy mogą się "wyładować", poczuć muzykę. Muzykę, która często jest częścią naszego życia, przy której można zapomnieć o wszystkim i słuchając "Seek and destroy" Metallici wyładować emocje, które piosenka oddaje.
Ja osobiście bardzo lubię takie zespoły jak:
-Children of Bodom;
-Dimmu Borgir;
-Vader;
-Deicide;
-Amon amarth;
-Abigail;
-Trauma;
-Tiamat;
-Moonspell;
-Moon;
-Susperia;
-Hell Born;
-Behemoth;
-Gorgoroth;
-Setherial;
-Sirius;
-Metallica;
-Iron Maiden;
-Slayer.
Według mnie, Linkin Park to nie jest żaden metal. To metal połączony z hh i pop z elektroniką. Nie grają konkretnego rodzaju muzyki. Ale teksty mają naprawdę niesamowite, to im muszę przyznać. Chciałam tylko powiedzieć, udowodnić, że to wcale nie jest zła muzyka. Ale jak już ktoś jest prymitywem, to taki już zostaje i nie rozumie, że istnieją ludzie o różnym światopoglądzie, różnych problemach i różnych zainteresowaniach. Nagadałam się strasznie. Kończę i pozdrawiam całą "wiarę" słuchającą blacka!

P.S. Są gusta i guściki, a o tym się nie powinno dyskutować...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
. Kończę i pozdrawiam całą "wiarę" słuchającą blacka!
Ja pozostanę przy BLACK SABATH

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
oczywiscie, że rock (no i metal też) jest lepszy od hip-hop'u. Szczególnie lubie rock alternatywny, oraz nie pasujące do mocnego brzmienia- regee
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Hiphop nie potrzebuje bitów, to jest dodatek, już to wyjaśniałem Very Happy.
wlasnie ze sie mylisz bit jest potrzebny ale oczywiscie schodzi na 2 plan

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wielu raperów zaczynało nagrywać bez niczegokoliwek, sam tekst przez nich mowiony, i po takich pisoenkach, zauważali ich sponsorzy. No troche przesadziłem że nie jest to potrzebne.... ale rock nie może istnieć bez muzyki hiphop tak,

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Wielu raperów zaczynało nagrywać bez niczegokoliwek, sam tekst przez nich mowiony, i po takich pisoenkach, zauważali ich sponsorzy. No troche przesadziłem że nie jest to potrzebne
to ztego co muwisz jak ja nagrywam to bit moze byc * a text dobry ??

pulkarecordzz.phorum.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Rock & metal czy hip-hop
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook