Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Pierwszy trailer Dragon Ball Z: Battle of Gods w Fuji TV

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.441
Posty: 99
o kurcze super się zapowiada widać również stare postacie jak gdyby włączały się do walki np: Kame Sennin,Piccolo
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
w końcu [ ort! ] jakas nowosc
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na pełnoprawny trailer to moim zdaniem ciut za krótkie i brak w nim ciągłości muzyki.

Ale widać, że Gohan wchodzi na SSJ, więc pewne jest, że ten na plakacie nie był tylko na pokaz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
mam takie pytanie bo już dobrze nie pamietam jak było z gohanem jak stał sie mystic On nie mógł się zmieniać w ssj czy nie musiał ale mógł ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To nie zostało nigdy wyjaśnione. Na pewno mógł zamienić się w SSJ, bo nie ma powodu, dla którego miałby stracić tę możliwość.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
mi sie wydaje ze w filmie wyjasnią to tak ze gohan zaprzestał treningów i już nie ma takiej siły jak podczas walki z Buu i musi sie zmieniać do walki
JuNioR90
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.268
Posty: 2
siwy777 napisał(a):
mam takie pytanie bo już dobrze nie pamietam jak było z gohanem jak stał sie mystic On nie mógł się zmieniać w ssj czy nie musiał ale mógł ?
Podczas treningu, który przeprowadził Senior Bogów stał się Mystic i jego siła była porównywalna z siłą SSJ2 a może nawet SSJ3 więc nie było powodu aby się zmieniał w SSJ czy SSJ2 podczas walki z Buu....
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.126
Posty: 22
Chyba nie mogę się z tym zgodzić, ponieważ mystic gohan przewyższał siła ssj3 i to dużo xD Dowodem na to są słowa goku po transformacji gohana oraz porównanie walki mystic gohana z gotenks-buu i goku ssj3 z gotenks-buu. Goku od początku nie miał żadnych szans a gohan stawiał opór przez pewien czas
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pytanie było o możliwość przemiany, więc nie mieszajcie w to poziomów mocy, bo o tym był już niejeden temat we właściwym dziale.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Pierwszy trailer Dragon Ball Z: Battle of Gods w Fuji TV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook