Forum Dragon Ball Nao

» Kasabian

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kasabian to zespół grający rock alternatywny oraz po trochu indie rock. W ich muzyce słuchać także sporo elektroniki. Pochodzą z Anglii.

Nie przepadam za wszystkim co związane z indie rockiem, ale gdy poznałem twórczość Franza Ferdinanda i właśnie Kasabiana to zmieniłem zdanie. Jednak oba te zespoły mocno różnią się brzmieniowo od np. Arctic Monkeys czy The Killers. Znacznie bardziej mi podchodzą.

Byłem na ich koncercie, grali przed Red Hotami na Impact Festiwalu. Żałuję, bo wcześniej znałem ich może trzy piosenki i podszedłem obojętnie. Jednak już pierwszy utwór zaskoczył. Mają świetny rytm w piosenkach, melodyjny wokal, kilka ciekawych riffów gitarowych i dobre wstawki elektroniczne (przykładowo Switchblade Smiles). Lubię także ich teledyski. Brakuje trochę typowych rockowych solówek, ale nic się nie zrobi. Już taki mają styl i raczej ich nie grają.

Z ulubionych kawałków to Fire, L.S.F, Shoot The Runner i Re-Wired.

http://www.youtube.com/watch?v=agVpq_XXRmU

Słucha ktoś? Polecam jak nie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jakoś ich muzyka mnie nie powaliła, lubię 'Empire' i 'Re-Wired', ale dłuższe słuchanie tego zespołu mnie męczy. Ich utwory są zbyt monotonne, przyjemne w odbiorze, ale na dłuższa metę nie dla mnie.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja osobiście bardzo nie lubię tego zespołu, muzyka kompletnie do mnie nie przemawia, nie ma w sobie nic charakterystycznego, ot taki kolejny rockowy zespół. Zawsze wydawało mi się, że ich muzyka skierowana jest raczej w stronę przesadnie alternatywnych nastolatków czyt. hipsterów i z takimi mi się kojarzy.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kasabian
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook