Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Flow zagra "Cha-La Head-Cha-La" dla Battle of Gods

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Osobiście wolałbym nowsza wersję Hironobu Kageyamy, albo w ogóle całkiem nowy utwór od tego pana. Była to kultowa piosenka, a i Kageyama ma się jeszcze całkiem nieźle, więc nie widzę zbytnio powodu przerabiania tej piosenki przez kogoś innego.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Flow akurat jest dość dobrym zespołem, a przynajmniej ja lubię ten zespół, więc może być coś ciekawego.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
A ja już nie mogę słuchać tej pisoenki w wykonaniu Kageyamy, szlag mnie trafia po prostu Te pierdzące głosy utworu jak się zaczyna i w sumie jakieś w ogóle to nie pasujące do dosyć nowoczesnego filmu

Zresztą dziwie się, że użyją akurat "Cha La" a nie "We gotta power", które towarzyszyło sadze Buu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo co by nie było, to Cha-La Head-Cha-La jest najpopularniejszym kawałkiem serii śpiewanym na karaoke (), a nie We Gotta Power.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
"Dan Dan Kokoro Hikareteku" jest chyba równie znany
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
W Polsce czy Francji może i ten opening ...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No w Polsce i we Francji zdecydowanie.

Ale z Dan Dan to też nie trafiłeś, bo DBGT to najmniej znana seria i przez wielu nieuznawana. Może i opening sam w sobie znany, ale niekoniecznie lubiany. Już pomijając, że film jest spod znaku DBZ, więc byłby to strzał w kolano ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Czy ja wiem czy strzał w kolano? A film "Dragon Ball: The Path to Power" spod znaku "DB" czyli pierwszej serii ... cała ścieżka dźwiękowa pochodziła z serii GT a endingiem było właśnie "Dan Dan ...".

W Polsce na pewno więcej osób kojarzy "Dan Dan" niż "Cha la", gdyż opening w GT był emitowany w oryginale, a w Zetce mieliśmy francuski twór.

A tak na marginesie: ciekawa wersja "Cha La"
http://www.youtube.com/watch?v=m_gyME0RN9o
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak już Franek wrzucił opening z francuskiej wersji, przypomniała mi się cała gama uczuć, jaka towarzyszyła mia na samym początku kontaktu z tą serią. Prawie się bałem tego openingu - jakieś potwory, wszyscy pokrwawieni, wywoływało to we mnie straszny niepokój. Dragon Balla zacząłem oglądać od Android Sagi o ile się nie mylę, więc tam przynajmniej obserwowałem dość ludzie twarze, nie miałem pojęcia o co biega z zielonym spaślakiem (Guru) czy gorylem (Oozaru Vegeta). Hah, jak to nic się nie rozumialo wtedy.

Osobiście zdecydowanie wole We Gotta Power i nie narzekałbym wcale, gdyby to ten utwór otwierał ten film.

Mogliby otwierać to tym coverem -> KLIK.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Flow zagra "Cha-La Head-Cha-La" dla Battle of Gods
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook