Forum Dragon Ball Nao

» Tenkaichi Budokai 25

Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Jak go sobie wyobrażacie jakby miał się skończyć Ja chyba tak:

1/8:

Kuririn - Punta
Kaioshin - Piccolo
Videl - Sporowicz
Kibito - Gohan
C18 - Satan
Goku - Vegeta
Gotenks - Kira
Yamu - Jueru

1/4:

Kuririn - Kaioshin
Sporowicz - Gohan(pomściłby Videl)
C18 - Goku
Gotenks - Yamu

1/2:

Kaioshin - Gohan
Goku - Gotenks

FINAŁ:

Gohan - Goku


p.s.Pisząc Gotenks chodziło mi o Gotena i Trunksa w ciuchach tego jakiegoś zamaskowanego wojownika
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
wynik finału.. hmm.. moim zdaniem wygralby Goku... choc... prawdy nie dowiemy sie nigdy, pozostaja nam tylko domysly... ale za to jaki trening dla wyobrazni
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pisząc Gotenks chodziło mi o Gotena i Trunksa w ciuchach tego jakiegoś zamaskowanego wojownika
Ten zamaskowany wojownik, to Majti Mask(dosłownie- MAJTI)
Zastanawia mnie nie tylko wynik finału ale tez reakcja publiczności na porażke, juz w pierwszej rundzie , zbawcy ludzkości...
Moż eprawda o Cell Game wyszłaby na jaw?
A może Mr. Satan jakos wybrnąłby z tej sytuacji... Jak sadzicie??
W finale wygralby Goku.
Gohan był bez formy...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Zastanawia mnie nie tylko wynik finału ale tez reakcja publiczności na porażke, juz w pierwszej rundzie , zbawcy ludzkości...
Pewnie udawałby ,że przegrał specjalnie, po dźentelmeńsku oddał zwycięstwo kobiecie... W każdym razie na pewno zrobilby z siebie idiotę Jak zwykle nasz "wybawca" świata górą! Mr.Satan rules!

W finale zdecydowanie stawiam na Goku. Po pierwsze Gohan nie przykładał się do treningów, jego forma była kiepska. Po drugie, na ojca nie potrafiłby się ponieść emocjom, najwyżej by próbował "dorównać" tatusiowi. Po trzecie Goku w zaświatach trenował w pocie czoła i był w bardzo dobrej formie. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Chętnie także zobaczyłbym walkę w 1/8 finału, mianowicie Goku vs. Vegeta. Oczywiste jest kto by wygrał, ale jednak. Goku vs. Vegeta (tym razem bez pomocy Babidiego...). Mogłoby być ciekawie... Ciorny, całkiem fajny temat założyłeś.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Mistrzu napisał(a):
W finale zdecydowanie stawiam na Goku.
Szczerze to też stawiam na Goku, ale z sympatii dla Gohana obstawiłem taki rezultat
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pewnie udawałby ,że przegrał specjalnie, po dźentelmeńsku oddał zwycięstwo kobiecie... W każdym razie na pewno zrobilby z siebie idiotę Jak zwykle nasz "wybawca" świata górą! Mr.Satan rules!
No ale wztumacyenie, że przegrał z kobietą, bo jest gentelmanem, nie wiele by dało... W końcu obiecał pomścic porażkę Videl...
No cóż... z cała pewnością wybrnąłby jakoś z tej trudnej sytuacji, a to, że zrobiłby z siebie idiotę, nie ulega wątpliwości
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Goku wygrałby i to spokojnie Gohan przecież nie trenował a Goku był na poziomie SSJ3
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
A co z trzecim, czwarty i piątym miejscem?
Przecież rozdawano nagrody także za te osiągnięcia, więc zapewne trzeba było dalszych rozstrzygnięć...
według mnie 3 byłby Kaioshin, 4 byłaby C18(Majti Mask<Gotenks>zostałby zdemaskowany w chwili wręczania nagrody za 4 miejsce, która przypadłaby automatycznie C18 ) a piąte miejsce przypadłoby Kuririnowi.
Tak więc:
1- Goku
2- Gohan
i wyżej wspomniani wojownicy na kolejnych miejscach
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
A szkoda, że nie skończył się ten turniej Moim zdaniem by wygrał Son Goku, no ponieważ Gohan nie trenował ok. 7 lat Ale najciekawsza by była walka Goku vs. Vegeta.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja bym chciał zobaczyć zwycięstwo Gohana nad Sporowiczem i to zdziwienie na trybunach
p.s. Nie ma tu żadnego fana Gohana żeby zaakceptować mój typ na finał
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
gohan jak juz to by dostal baty od goku ^^ ale zeby trenowal te 7 lat to ktoo to wie

pulkarecordzz.phorum.pl
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
mógłby też trenować przez GT.....
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie ma tu żadnego fana Gohana żeby zaakceptować mój typ na finał
obawiam się, że to nie kwestia komu byśmy kibicowali, ale druzgocących faktów- Gohan na początku Buu era był SŁABY i nie miałby szans w walce z Goku:
Po pierwsze Gohan nie przykładał się do treningów, jego forma była kiepska. Po drugie, na ojca nie potrafiłby się ponieść emocjom, najwyżej by próbował "dorównać" tatusiowi. Po trzecie Goku w zaświatach trenował w pocie czoła i był w bardzo dobrej formie.
Te wyjaśnienia sa chyba wystarczające...
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
A mi się wydaje, że gdyby naprawdę zaczęła się walka Son Goku z Vegetą, to ten drugi by niewytrzymał i zmieniłby się w SSJ. A wtedy mógłby w przypływie złości zniszczyć cały stadion...
I tyle by było z tego Budokai Tenkaichi...
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
poieram pomysl ktory wymyslil zalozyciel tematu choc wydaje mi sie ze walka po miedzy goku a gohan by wygral goku o gohan dlugo nie treniowal a na planete bogow polecial po turnieju

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Goku wygralby caly turniej bez zadnych problemow...Nom moze troche by sie namczeyl z Vegeta, jezeli by sie nie zamienil w SSJ3...Z Gohanem poszlo by jak po masle...kilka ciosow i bylo by po synalku...Oczywiscie wg. o wiele ciekawsza i o wiele emocjonujaca by byla walka pomiedzy Goku i Vegeta niz pomiedzy Goku i Gohanem...poniewaz podtrzymuje to co napisalem w innym temacie, ze Vegeta na pewno [ ort! ] uzyskal moc SSJ2 i byl o niebo lepszy od syna Goku...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tenkaichi Budokai 25
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook