Forum Dragon Ball Nao

» Chomikuj.pl

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dziś lub najpóźniej jutro kilkunastu wydawców książek złoży pozew zbiorowy przeciw portalowi Chomikuj.pl. Nie wnioskują o odszkodowanie za poniesione straty w związku z łamaniem ich praw autorskich. Chcą uznania portalu za nielegalny.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/661796,c ... galny.html

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Najlepiej usuńmy wszystkie serwery hostingowe, przecież to jest zło...... Kolejne jelenie, które klepią bidę mają nadzieje, że będą zarabiać jak usuną jeden serwis... ale cóż jaki kraj, taka wojna.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To chyba zmieniają rewir

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Raczej powiększają, ale fakt, że zaczynają blokować konta. Sprawdziłem w regulaminie i to jest firma tych samych ludzi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Jak wiemy serwis www.chomikuj.pl to najlepszy Polski serwis w któym można wrzucac i pobierać DOSŁOWNIE wszystko co jest w necie. Zdjecia, napisy, filmy, gry, programy.. Mozna też przechowywac pliki. Ja ogólnie jedynie przechowuja tam pliki. Mam zamiar wrzucić wszystkie moje pliki ale tylko do przechowywania na wypadek gdyby mi sie stało. NIestety przesyłą sie BARDZO wolno. Czasem 6 KB/s. Wolniej niz mój net.. ogólnie pobiera sie też wolniej niz z innych portali.Nie wiem w sumie co robic... Aczkolwiek boje sie klopotów z prawem jeśli chodzi o dodawanie plików. Ale nie udostepniam im nikomu iopróćz mnie wiec myssle ze to nie bedzie karalne
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Nie rozumiem w czym ten chomik jest lepszy od chociażby takiego mediafire?
Darmowe konto, nie trzeba doładowywać tego gówna za smsy, 50gb wolnego miejsca, co prawda jest ingerencja co do piractwa, ale co w tym trudnego, żeby skrócić nazwę płyty, szybkie ściąganie/ładowanie na stronę, minus tylko taki, że góra 200mb, ale też nie widzę problemu w podzieleniu pliku.
Mam mf konto już trzecie, nauczyliśmy się z kumplami, że żeby wrzucać muzykę prawie codziennie (blog) musimy pozmieniać nazwy najnowszych płyt i wtedy nic nam nie usuną.

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jonga napisał(a):
50gb wolnego miejsca
Na chomikuj ludzie wrzucają terabajty, a pewnie nawet jeszcze rząd więcej. Jest po prostu wygodniejszy i nie trzeba kombinować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I jest po polsku. Wielu ludzi nauczyło się obsługiwać komputer bez znajomości angielskiego, jak np. moja mama, więc dla niej chomik jest lepszy niż inne. A kobitka nie zna angielskiego, jak większość ludzi w Polsce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam konto na chomiku, ja także uważam chomika za bardzo wygodny portal. Wysyłam raz na jakiś czas sms'a za te 7 zł i ściągania mam moc.
Ostatnio dzięki chomikowi zacząłem sobie kompletować odcinki ulubionych seriali, polecam. Szybko ściąga.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Jonga napisał(a):
Nie rozumiem w czym ten chomik jest lepszy od chociażby takiego mediafire?
Darmowe konto, nie trzeba doładowywać tego gówna za smsy, 50gb wolnego miejsca, co prawda jest ingerencja co do piractwa, ale co w tym trudnego, żeby skrócić nazwę płyty, szybkie ściąganie/ładowanie na stronę, minus tylko taki, że góra 200mb, ale też nie widzę problemu w podzieleniu pliku.
Mam mf konto już trzecie, nauczyliśmy się z kumplami, że żeby wrzucać muzykę prawie codziennie (blog) musimy pozmieniać nazwy najnowszych płyt i wtedy nic nam nie usuną.
Ale mi sie NIE CHCE dzielic pliku. Zreszta chomikuj to póki co NAJWYGODNIEJSZY Polski serwis. Pliki wrzuca sie za darmo... Zresztą wczoraj wyłaczałem komp gdy wrzuciłem przez chomikbox film i wrzuca sie od tamtego momentu... To wygodniejszy.. Ogólnie jest to bardzo wygodny serwis. Tylko wysyłanie i ściaganie wolne

Dark napisał(a):
Szybko ściąga.
Według powszechnej opinni z chomikuj ściaga sie nawet 10x wolniej niz z innych portali.. ja nie odczułem róźnicy ale..
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, skąd bierzesz te swoje "powszechne opinie", ale mi się nieraz pobierało maksymalną prędkością, czyli kilka MB/s.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A mi nigdy. 700MB zawsze pobiera mi w granicach godziny, choć powinno zdecydowanie szybciej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
A mi nigdy. 700MB zawsze pobiera mi w granicach godziny, choć powinno zdecydowanie szybciej.
Ja kiedys 700 MB ściagałem 6 godzin...

[ Dodano: 04.02.2013, 10:15 (po 19 godzinach 47 minutach) ]
Na chomikuj przydaly by sie 2 opcje

1. Przy wyłączaniu chomikbox gdy pobieraja/wysyłaja sie pliki powinna być opcja - Wyłącz po zakończeniu OBECNIE dodającego sie pliku. Gdy mam ponad 8 GB plików tam zapisanych to by mi ułatwiło zadanie

2. Przydała by sie opcja ściagniecia pliku bezpośrednio na swojego chomika. Nie musiałbym sciagac pliku i go wrzucać znowu na chomikuj by był bezpieczny. Tym bardziej że mam gdzies 2 TB danych do wrzucenia a pliki wrzucaja sie skrajnie wolno. Pewnie wrzucenie tych 2 TB zajmie mi z kilka lat...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, kiedy zaczęli, ale wczoraj się spostrzegłem, że kasują pliki z folderów prywatnych (wcześniej też to robili, ale sporadycznie) i bez jakiejkolwiek informacji. W końcu na nich i tak nie zarabiają, więc co się będą przejmować. Porażka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Też właśnie coś mi nie pasiło ostatnio. Zaczęły mi znikać pliki i myślałem początkowo, że to ja musiałem przypadkiem usunąć, ale teraz jak się przyjrzałem to parę filmów mam pokasowanych...
Jednak dobrze mieć dysk zewnętrzny

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli używacie, to lepiej sprawdźcie skrzynkę.

Obraz

[*]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
delikwent
Saiyanin
Saiyanin
delikwent
Dni na forum: 4.260
Plusy: 1
Posty: 200
Wcześniej były robione podobne akcje, z tym, że o tym nie informowali - obecnie część moich plików prowadzi donikąd, a support twierdzi, że im przykro, najwyraźniej była awaria...

no elo #pdk
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli pliki są na liście, ale nie działają, to raczej po prostu błąd, dość częsty u nich. Tutaj to jednak zaplanowane działanie. Tyle dobrze, że poinformowali i dali trochę czasu.

Szkoda tylko, że dyski twarde od lat są w tych samych cenach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Chomikuj.pl
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook