Forum Dragon Ball Nao

» Uprising44 - The Silent Shadows

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 29
Dni na forum: 4.273
Plusy: 26
Posty: 5.106
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Uprising44 to gra stanowiąca połączenie strzelaniny oraz strategii czasu rzeczywistego, za przygotowanie której odpowiedzialne jest rodzime studio deweloperskie DMD Enterprise. Akcja gry osadzona jest w trakcie II wojny światowej, nawiązując do jednego z najgłośniejszych wydarzeń z tamtego okresu, a mianowicie Powstania Warszawskiego. W trakcie zabawy śledzimy losy Cichociemnych, spadochroniarzy będących prekursorami współczesnych członków jednostek specjalnych, zrzucanych w miejscach zajmowanych przez okupanta. Teatrem prowadzonych działań jest leżąca w gruzach Warszawa.
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=pha6D2AI7vk

Pograłem dzisiaj, gra wypada dosyć słabo pod względem grywalnosći jak i technicznej. Grafika stoi na średnim poziomie jak na dzisiejszy gry w dodatku optymalizacja jest średnia, czasem przycina. Co do grywalności, to także nie najlepszym poziomie, bo po kilku levelach jakie przeszedłem Niemcy tylko stoja i strzelają więc całkiem łatwo ich ustrzelic, w dodatku animacja padającego nazisty jest wręcz komiczna, tak samo jak głównego bohatera.

Gra została stworzona przez polaków, jednak jednak straciła dóch wydawców w naszym kraju; Cenegę i LEM. wyszła dzisiaj za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej w jezyku angielskim, okej.. ale główni bohaterowie nazywają się swojsko John i Jimmy lol...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 28
Dni na forum: 5.221
Posty: 1.100
Skąd: Kraków
Dobra gra, oglądałem jej gameplay i byłem pewien podziwu dla dziennikarza, który dał radę spędzić przy niej dwadzieścia minut. Szkoda, że ten tytuł wyszedł tak słabo.

Obraz
szeos
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.522
Posty: 8
Przynudnawe troche.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Uprising44 - The Silent Shadows
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook