Forum Dragon Ball Nao

» Feminizm

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To po prostu uwłaszcza mojej godności osobistej.
Zdefiniuj godność osobistą, i zastanów się czy to jej uwłacza. Żartowałem. Nie jesteś w stanie.

W ogóle nie rozumiem jak można sobie pozwalać dyktować co inni każą ci robić. Gdzieś mam co każą mi konserwatyści czy feministki. Uczynię tak, jak mi się przyda i co wypracuję z bliskimi. Reszcie won mi stąd.
To się właśnie nazywa konserwatyzm. W twoim przypadku tylko pogratulować. W innym - zapytać co miała taka z biologii, bo z niej wypływają rzekome ograniczenia kobiet.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Teskt Franka zmiażdzył wszystkie poprzednie związane z Byczusią.

Ja skomentuję na swój sposób post Drakan.
Drakan napisał(a):
W ogóle nie rozumiem jak można sobie pozwalać dyktować co inni każą ci robić. Gdzieś mam co każą mi konserwatyści czy feministki. Uczynię tak, jak mi się przyda i co wypracuję z bliskimi. Reszcie won mi stąd.
Więc tak. Uważam, że lepiej jest, jak kobieta zajmuje się domem i zajmuje pozycję, którą ugruntowała nie tylko wielowiekowa tradycja, ale i ewolucja poprzez wywarcie takich a nie innych cech fizycznych i psychicznych u obu płci. M. in. dlatego jestem konserwatystą, bo popieram ten model. Jako że konserwatyzm i liberalizm nie muszą się sobie przeciwstawiać (bo nie muszą, to tylko wymysł lingwistycznych manipulatorów i lewicowych propagandzistów - zresztą oba terminy mają inne źródło), to mogę być sobie także liberałem. A więc, jeśli zachodzi potrzeba, a boję się że taka zajdzie, to niech kobieta pracuje jeśli musi czy mocno tego pragnie. Niech pójdzie poszuka roboty, zarabia w robocie i dysponuje tymi pieniędźmi. Szczerze mówiąc wolałbym takiego modelu uniknąć, ale jak już będzie trzeba, a pewnie będzie trzeba, to dam sobie z tym radę. Jeżeli jakaś babka samodzielnie, bądź razem ze swoim chłopem do takiego wniosku dochodzi, no to ok. Tylko cała magia polega na tym, żeby ona sama chciała, a nie została wpychana do roboty, bo tego wymaga idea feministyczna, bo Europa się zmienia itd. W takim przypadku mowy nie ma o żadnej emancyopacji, bo jak kiedyś zabraniano kobietom np. podejmowania studiów, tak dzisiaj obraża się i dewaluuje te, które wcale się nie garną do wielkiego świata, wolą zajmować się domem, nie chcą się skrobać, a nie daj Donku chodzą jeszcze do kościoła w niedzielę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Laru napisał(a):
Generalnie brzydzę się feminizmem. "Feminizm pojawia się w głowie kobiety tylko i wyłącznie dlatego, że jej z chłopem nie wyszło. Nie ma innych przypadków" - Wojciech Cejrowski
Zgadzasm się, wystarczy spojrząc na najbardziej znane aktywistki.

Mart napisał(a):
Jak facet ma ugotowany obiad, posprzątany dom, dzieci nie płaczą tylko grzecznie się uczą, a w łóżku jest mu dobrze, a babka nie wydaje pieniędzy na głupoty to narzekać nie będzie. Chyba, że jest degeneratem, czego już nie akceptuję.
Gdyby ci kiedyś z twoim nie ten teges, to podaj na PW adres, na który mam wysłać swój konterfekt i inne interesujące cię detale.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ale ty masz dziewczynę Endzik. To ja nie mam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Czasami chciałbym mieć dwie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
franqey napisał(a):
Zdefiniuj godność osobistą, i zastanów się czy to jej uwłacza. Żartowałem. Nie jesteś w stanie.
Mojej to uwłąszcza.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mojej to uwłąszcza.
aha

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Uwłąszcza. Uwłacza ci pranie, czy po prostu nie chce ci się prać i chcesz zarabiać jak bogate panny, które widujesz w serialach? Masz inną godność niż inne kobiety, skoro kurom domowym to nie uwłacza a tobie już tak?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nic złego w zarabianiu przez kobietę nie ma. Ja nie chcę być kurą domową i nie będę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kurą domową można być jedynie na własne życzenie (no chyba, że ma się patologicznie despotycznego chłopa, ale to inna sprawa). Wszystko zależy od postrzegania, od tego czy się babka ceni. Nawet łażąc do pracy możesz nie znaczyć nic. Kura domowa siedzi w głowie kobiety. Nie zależy od innych.
Uwłaczać to może nakaz, zarówno ten, który każe Ci pracować (bo jak nie to jesteś zdrajczynią płci) jak i ten, który każe Ci stać przy garach (bo jak nie, to '*nara* szmato') oraz brak szacunku. Masz prawo, a nawet obowiązek wymagać szacunku do siebie, pod warunkiem, że siebie uszanujesz i w ogólnym rozrachunku jesteś tego godna.
Zresztą taki ciekawy przykład z mojego podwórka: za czasów szczenięcych to moja stara pracowała zaś stary siedział w domu sprzątał, gotował i za *nic* nie był pod pantoflem. Nikomu to nie uwłaczało. Można? Jasne, że tak.

Generalnie brzydzę się feminizmem. "Feminizm pojawia się w głowie kobiety tylko i wyłącznie dlatego, że jej z chłopem nie wyszło. Nie ma innych przypadków" - Wojciech Cejrowski
Też, ale raczej będę zdania, że z charakteru, a konkretnie jego braku. Nie ma przysłowiowych jaj i pomysłu by zawalczyć o swoje, więc podpina się pod wielką ideologię i myśli, że jest ok, a to gówno prawda. Rozumiem, że kobita nie ma takich predyspozycji fizycznych jak chłop, ale czemu w takim razie nie widzę kobiet informatyków, elektroników, logistyków, inżynierów, architektów i generalnie większości zawodów z zestawu 'ukończona politechnika'? Bo wygodniej pić kawę w biurze?

Co z kolei zaś o sobie rzec? W przeciwieństwie do feministycznych pań, które krzyczą o wykształceniu i pracy, ale praktykują zawody czysto damskie ja jestem na studiach z przekonania i zamierzam pracować już nie tylko z przekonania, ale i kwestii jakichś tam moralnych, bo po prostu nie lubię i nie umiem być darmozjadem na czyimś utrzymaniu. Studia też powiązane są z hobby, więc to wszystko tym lepiej wygląda. Tematyka ich również damska nie jest, bo informatyka i to specjalność w jakiej podobno kobity sobie nie radzą czyli programowanie. Zamierzam to wszystko oczywiście kontynuować na drugim stopniu na programowaniu gier komputerowych, czyli nadal w temacie. Innym babom nakazywać czegoś takiego nie zamierzam w przeciwieństwie do feministek. To też bolączka tych pań, że nie potrafią spojrzeć indywidualnie i ocenić kto do czego się nadaje.
Co do brudzenia sobie rączek pracą fizyczną nie mam problemów z naprawieniem sobie szafki, podłączaniem i ustawianiem urządzeń domowych, noszeniem węgla, rąbaniem drzewa a motor chłopa bywa, że naprawiam razem z nim.
Godności nie uwłacza mi też robienie prania, czy gotowanie żarcia rodzinie. W tym przypadku nie lubię jedynie wyzysku i lenistwa innych. W sumie chłop w tej części się ze mną zgadza, sam też chętnie wykonuje domowe robótki więc jest ok i wszyscy są szczęśliwi.
Co zaś do mojego postrzegania konserwatywnej rodziny szanuję ten pogląd, bo jest potrzebny. Wprawdzie w wielu miejscach uważam go za dziwny, czy też po prostu mi niepasujący, ale nikogo z kijem ganiać za to nie będę. Ktoś się czuje z tym dobrze i po co mu to psuć?

Odnoście feminizmu(bzdura) i dyskryminacji kobiet(jest) mam jeszcze parę wniosków i pomysłów. Kiedyś napiszę jak to sobie ładnie ogarnę.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Drakan napisał(a):
W ogóle nie rozumiem jak można sobie pozwalać dyktować co inni każą ci robić.
Widzisz, jest ze mną taki problem, że bardzo, bardzo kocham moich rodziców. Miałam cudowne dzieciństwo, wspaniały dom, zawsze miałam na kim polegać i czułam się kochana. Wiadomo, bywały czasy lepsze i gorsze dla mojej rodziny, ale zawsze mieliśmy w sobie oparcie.
Moi rodzice to bardzo poczciwi ludzie, którzy większą część swojego życia poświęcili na to, żeby mojemu bratu i mnie żyło się w przyszłości jak najwygodniej. Dbali o to, żebyśmy się pilnie uczyli od najmłodszych lat, pomagali w obowiązkach domowych, spotykali się z kolegami i koleżankami, nie wpadając przy tym w złe towarzystwo i nie popadając w żadne kłopoty. Oboje, ja i mój brat, mieliśmy idealne warunki do wszelkiego rozwoju swojej osoby, dzięki temu, jak wiele czasu i pieniędzy wydali na nas rodzice, marząc sobie, że zrobimy zawrotne kariery i w przyszłości będą z dumą patrzeć, jak odnosimy sukcesy.
Rodzice nigdy nie zmuszali mnie, ani nawet nie nakłaniali, żebym poszła na jakiś konkretny kierunek studiów. Ha, nawet mnie nie zmuszali, żebym na nie szła. Jednak ja znam ich dobrze i wiem, że zostając w domu i odrzucając to wszystko co dla mnie przygotowali, cholernie bym ich zawiodła. Dlatego chcę zrobić wszystko, żeby być taką córką, jaką sobie wymarzyli i z jakiej będą naprawdę dumni. Nie zawsze można robić wszystko tak, jakby się chciało, nie licząc się z opinią innych.

A dlaczego moi rodzice mają taki pogląd na odniesienie sukcesu? Właśnie przez ten obecny wszędzie stereotyp, o spełniającej się w zawodzie kobiecie. Bo kobieta, która nie idzie na studia i zajmuje się domem to przecież tępa dzida bez ambicji której w życiu nic nie wyszło.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Drakan napisał(a):
Też, ale raczej będę zdania, że z charakteru, a konkretnie jego braku. Nie ma przysłowiowych jaj i pomysłu by zawalczyć o swoje, więc podpina się pod wielką ideologię i myśli, że jest ok, a to gówno prawda. Rozumiem, że kobita nie ma takich predyspozycji fizycznych jak chłop, ale czemu w takim razie nie widzę kobiet informatyków, elektroników, logistyków, inżynierów, architektów i generalnie większości zawodów z zestawu 'ukończona politechnika'? Bo wygodniej pić kawę w biurze?
Mimo, że nie dyskutuje w tym temacie i nie bardzo też chce to robić myślę, że uchwyciłaś to idealnie ( wiem lecę na sępa ). Tak już na marginesie życzę Ci powodzenia w kierunku studiów jaki obrałaś. Ja chciałem tworzyć grafikę do gier niestety nie mam talentu do programowania i ogólnie jako technik informatyk jestem totalna noga z tematu informatyki : D

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
To o czym piszesz Mart jest trochę inną sprawą. Rodzice się Tobą opiekowali i troszczyli o Ciebie, nie wprowadzali dyktatury, a o dyktaturę trochę mi chodzi. Zresztą bardziej nakazy ze środowisk różnych, aniżeli rodzinę, przejmowanie się opinią osób postronnych praktycznie do niczego niepotrzebnych. Zresztą przytoczę jeszcze raz:
W ogóle nie rozumiem jak można sobie pozwalać dyktować (...) Uczynię tak, jak mi się przyda i co [u]wypracuję z bliskimi[u].
Sądzę, że ta końcówka mimo wszystko jest istotna, praktycznie to samo co:
Nie zawsze można robić wszystko tak, jakby się chciało, nie licząc się z opinią innych.
Ty właśnie skłoniłaś się ku swojej rodzinie i nie jest to niczym złym. Z rodziną jeszcze liczyć się wypada w niektórych przypadkach.
A tak na marginesie z praktycznego punktu widzenia studia mogą się kiedyś przydać. Popatrz na nie może tak jak na inwestycję w siebie, która może okazać się niezbędna na czarną godzinę. Założyć rodzinę zresztą możesz już, studia w tym mocno nie przeszkodzą o ile nie będziesz musiała godzić ich z robotą.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Feministka nie moze być mądra... po prostu jest to niemożliwe. Feministki nie używaja mózgu.. powinno sie ich przymusowo poddawać leczeniu albo izolować.. same kobiety sa ok.. chgca to niech pracuja (sam nie chciałbym sie dzielic wypłata z kobieta...). Powinien tylko być zakaz kobiet w polityce.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co, obawiasz się konkurencji dla mężczyzn?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
A co, obawiasz się konkurencji dla mężczyzn?
Widac "Seksmisja" powinna byc od 18lat

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wojtek, odstaw Korwina. Kobiety jak najbardziej powinny dzialac w polityce, natomiast glupimi pomyslami sa oczywiscie parytety.

Obraz
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Mateusz napisał(a):
Wojtek, odstaw Korwina. Kobiety jak najbardziej powinny dzialac w polityce, natomiast glupimi pomyslami sa oczywiscie parytety.
Kobiety do polityki sie nie nadaja

Wiekszosc kobiet interesujacych sie polityka ma idiotyczne poglądy.. po prostu sa lewaczkami
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To prawda, ale większość mężczyzn też. Zobacz na polski sejm, jest tam ze 300 facetów i żaden nie jest prawicowy. Kobiet jest mniej i wszystkie lewicowe. Czyżby wniosek z tego że mężczyźni są bardziej lewaccy od bab? A może taki, że najlepiej obrać dyktatora, który nie będzie musiał się słuchać lewackiego sejmu? Takie żarciki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
To wszystko przez demokracje... głosuja ludzie bez wykształcenia itp oraz kobiety.. i wszystko jasne.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Feminizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook