Forum Dragon Ball Nao

» Demokracja ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Czy jesteś zwolennikiem demokracji?

Czy jesteś zwolennikiem demokracji?
Tak 30,00% 6 30,00%
Nie 70,00% 14 70,00%
Wszystkich głosów: 20
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Demokracja to syf. NIE ISTNIEJE nic gorszego..
Istnieje - dyktatura.
Dyktatura moze byc dobra lub zła. Demokracja ZAWSZE (nie ma tu wyjatków) jest głupia. Nawet faszyzm bywa do przyjacia. Demokracja nie.

Uważam że demokracje jest najgorsza bo jest całkowicie bezsensowna. Ludzi w wieksozści zaglosuja na tego kto im obieca cos wygodnego

Np: Jestes leniem i idiotą (nie mówie że wy tacy jestescie) i nieudaczkiem życiowym. Nie mozesz znaleźć pracy i nie rozumiesz gospodarki itp. Jakis pajac w rządzie obiecuje duży zasiłek. Automatycznie na niego glosujesz... A później sie dziwia ze podatki sa wysokie i jest bezrobocie. Zreszta w demokracji rzad działa skrajnie powolnie... jedna decyzje musza uzgodnic wszyscy itp.. to bardzo powolne. O podatkach liniowych dyskutuje sie od 2004 r. Król jednego dnia mógłby zmienic cały ten system. Królewicz od dziecka byłby wychowywany na dobrego króla.. zreszta czego demokracji nie praktykuje sie juz w sadach itp? Wyobraźcie sobie że potraciliście psa ktory zginał.. ktos wprowadził pomysł by zamknac was na zawsze w w wiezieniu. W miejscach w sadzie siedza psycho obroncy zwierząt. Jak myślicie.. skończycie do końca życia w wiezieniu czy zostaniecie zamknieci za taka bzdure? Oczywiście że zostanie zamknieci.. Włądza powinien sprawować wyksztalcony Król. Powinna byc ona przekazywana z pokolenia na pokolenie
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Coz...w demokracji, gdy ludzie sa niezadowoleni z wladzy, zmieniaja ja w wyborach na inna. Natomiast w dyktaturze, gdy ludzie sa niezadowoleni z wladzy,to albo musza stulic pysk i siedziec cicho,lub po prostu owa wladza ich uciszy za pomoca odpowiednich sluzb.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Jests zadowolony z władzy? Nie. Czy ja jestem zadowolony z władzy? Nie. Czy ktokolwiek inny (pomiajjac kilkanascie procent) jest zadowolony z władzy? Nie. Czy te władze zmieniamy/obalamy? NIE!!!

Demokracja to rządy idiotów a nie wiekszości..
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Son Wojtek napisał(a):
Czy te władze zmieniamy/obalamy? NIE!!!
Cierpliwosci. Nastepne wybory juz za 3 lata.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Coz...w demokracji, gdy ludzie sa niezadowoleni z wladzy, zmieniaja ja w wyborach na inna. Natomiast w dyktaturze, gdy ludzie sa niezadowoleni z wladzy,to albo musza stulic pysk i siedziec cicho,lub po prostu owa wladza ich uciszy za pomoca odpowiednich sluzb.
Albo odda władzę z powrotem demokracji, albo odda królowi, który wszystko *.
Ujio nie ma pojęcia o co chodzi. Chodzi mu tylko o to, żeby polskość skarlała do reszty, żeby dokonał się postęp, żeby zabić Kaczora i rozebrać kościoły, bo go dzwony z rana budzą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Albo odda władzę z powrotem demokracji, albo odda królowi, który wszystko *.
Tak po dobroci? Ot tak?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Czy te władze zmieniamy/obalamy? NIE!!!
Cierpliwosci. Nastepne wybory juz za 3 lata.
Wygra Tusk.. zreszta teraz wybory sa fałszowane chyba że tylko idiotów dopuszcza sie do głosów..
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Son Wojtek napisał(a):
Wygra Tusk..
Jezeli taka bedzie wola Narodu, bedziesz musial sie z nia pogodzic.

Son Wojtek napisał(a):
zreszta teraz wybory sa fałszowane
Masz na to jakies dowody?


Son Wojtek napisał(a):
chyba że tylko idiotów dopuszcza sie do głosów..
Nawet jesli glosuja "idioci", to tak samo ich kraj jak i Twoj.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ale ty jesteś żenujący Ujio. No i co z tego, że ich kraj? Mi np. nie chodzi o to, żebyś był prawicowcem, tylko żebyś się szczerze wstydził tego że jesteś takim indyferentem i żebyś nie otwierał pyska.

Tak, tak po dobroci. Pinochet przegrał plebiscyt w Chile i nie startował potem w demokratycznych wyborach prezydenckich. A Franco przekazał władzę Janowi Karolowi. Może nie czaisz bazy, ale Franco był konserwatystą, więc po zrobieniu porządku liczył na to, że Jan Karol nie dopuści do tego, co się działo w Hiszpanii przed wojną, ale niestety ten się nie udał na króla i wszystko */zepsuł.

Wstrzymuj się z tymi wulgaryzmami.
Shounen

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 07.01.2013, 22:57
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Wygra Tusk..
Jezeli taka bedzie wola Narodu, bedziesz musial sie z nia pogodzic.
Wola narodu to akurat mnie gó.. stolec obchodzi. To ze czegos chce wiekszosc nie znaczy ze jest to lepsze. Oddanie władzy kraju kilku milionom przypadkowych ludzi jest idiotyczne. Zreszta wybory mozna sfałszowac.. Zreszta nie ma potrzeby. Wystarczy znieść demokracje. Wola narodu nikogo nie powinno obchodzic

Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
zreszta teraz wybory sa fałszowane
Masz na to jakies dowody?
Tusk nie wygrałby tych wyborów.. to niemożliwe. Nikt go wczesniej w całm kraju nie cierpiał..

Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
chyba że tylko idiotów dopuszcza sie do głosów..
Nawet jesli glosuja "idioci", to tak samo ich kraj jak i Twoj.
I co z tego? To ze ktos jest idiota jst absolutnie wystarczajacym powodem by mu odebrac pawo wyborcze... Jesli juz ma być demokracja to powinno sie do głosowania dopuszczać JEDYNIE osoby z odpowiednim wykształceniem którem aja IQ powyżej 120 i są po 30 roku życia. Wiele osb mówi "To ze ktos jest głupszy nie znaczy ze jest gorszy".. w tym brolem że JEST gorszy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Son Wojtek napisał(a):
Wystarczy znieść demokracje. Wola narodu nikogo nie powinno obchodzic
To zamiast zmieniac wladze, lepiej zmien kraj. Sugeruje Bialorus, lub jak lubisz egzotyke Koree Polnocna. Tam maja dyktatorow, ktorzy nie licza sie z wola narodu. Powinno Ci sie podobac.


Son Wojtek napisał(a):
Tusk nie wygrałby tych wyborów.. to niemożliwe.
Twoje zdanie na temat mozliwosci sukcesu wyborczego PO mnie nie interesuje. Ja pytam o dowody rzekomego falszerstwa.

Son Wojtek napisał(a):
To ze ktos jest idiota jst absolutnie wystarczajacym powodem by mu odebrac pawo wyborcze...
Aha.A kto i na jakiej zasadzie bedzie klasyfikowal ludzi kto jest idiota, a kto nie, i wedlug jakich kryteriow?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dyktator na Białorusi, tj. Łukaszenka, to akurat lewus, ale nie jest dzikim zachodnim postępowcem i ma w dupie naciski kół intelektualnych. W każdym razie darzę go jakimkolwiek szacunkiem w odrożnieniu od demokratycznych polityków. Szanuję również Assada i Ahmadineżada. Cała trójka (nie powiem, że ich lubię, chociaż do Ahmadineżada faktycznie czuję jakiś rodzaj sympatii) to poważni ludzie, którzy zapewnieją swoim krajom w ogóle niezależnośc na arenie międzynarodowej o jakiej my w Polsce możemy sobie tylko pomarzyć. Niedawno obalono Kaddafiego, skurczysyna zresztą, ale tu się nasuwa pytanie: czy demokracja coś tam zmieni? Nie sądzę.

A ty Wojtek zacznij lepiej argumentować swoje zdanie, bo aż wstyd, żeby cię Ujio cisnął.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Właśnie zauważyłem, że Hay znalazł sobie odpowiedniego przeciwnika do dyskusji

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mateusz napisał(a):
Hay znalazł sobie odpowiedniego przeciwnika do dyskusji
Daj spokoj... Mialo byc o feminizmie, a zeszlo na demokracje...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czuje się jak ryba w wodzie, w końcu może na kogoś nacisnąć.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Wystarczy znieść demokracje. Wola narodu nikogo nie powinno obchodzic
To zamiast zmieniac wladze, lepiej zmien kraj. Sugeruje Bialorus, lub jak lubisz egzotyke Koree Polnocna. Tam maja dyktatorow, ktorzy nie licza sie z wola narodu. Powinno Ci sie podobac.

W Białorusi maja idiotyczny system jak w Polsce, w kori pólnocnej maja komunizm.. mi odpwiadało by mi cos w stylu rządów Pinocheta w Chile. Liczenie sie z wola ludu to głupota. Wiekszośc nie musi mieć racji.

Hayato napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
To ze ktos jest idiota jst absolutnie wystarczajacym powodem by mu odebrac pawo wyborcze...
Aha.A kto i na jakiej zasadzie bedzie klasyfikowal ludzi kto jest idiota, a kto nie, i wedlug jakich kryteriow?
Po prostu ludzie bez wykształcenia i z małym IQ nie mogli by głosowac.

Al Ed Upek napisał(a):
A ty Wojtek zacznij lepiej argumentować swoje zdanie, bo aż wstyd, żeby cię Ujio cisnął.
Nikt mnie nie ciśnie.. jestem nieomylny i pokazuje to w postach
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mów za siebie, bo jak ja cisnę Wojtka to sam od siebie. A już tym bardziej nie wychodzę z jakiejś lewackiej pozycji jak ty.

To dawaj Wojtek wracaj do tematu o broni, bo tam ci się niezbyt szło.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wojtek, ale w Korei Pł. jest Twoja uwielbiana dyktatura. Niestety, al Ty nie masz wpływu na to czy będzie kapitalizm czy komuna, kiedy do władzy dojdzie dyktator.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Patrząc po statystykach można śmiało założyć, że jaka dyktatura tam nie będzie, to będzie syf, brud i ubóstwo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Demokracja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook