Forum Dragon Ball Nao

» Traktowanie Byczusi na Forum

Strony: 1, 2  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Traktowanie, z jakim na Forum spotyka się Byczusia w ostatnich czasach, przechodzi wszelkie granice. Nie darzę jej sympatią i nie zamierzam się z nią przyjaźnić, jednak uważam, że nie zasługuje na to, jak się wobec niej wypowiadają użytkownicy. Najpewniej tylko niektórzy z nich prezentują w tym wypadku swoją podłość, w przypadku większości zachowanie wynika z czystej bezmyślności i "mody". Wygląda na to, że aktualnie modą jest krytykowanie Byczusi i każdy "chce się dołączyć". Ona sama mówi, że sprawia jej to przykrość i uważa za krzywdzące - i jeśli mimo tego użytkownicy kontynuują takie odnoszenie się do niej, świadczy to bardzo źle o ich poziomie.

Nie każdy musi być mądry albo (według uznanych standardów) piękny, ani nawet miły, jednak każdy ma prawo do podstawowego szacunku. Nie wiem, co użytkownicy chcą osiągnąć odzywkami, jakie się pod jej adresem rzuca - a które są na poziomie podwórkowym. Przecież ona się nie zmieni, nie stanie się mądrzejsza czy doroślejsza. Wydaje mi się, że zawsze taka była, i dziwię się, skąd to nagłe oburzenie na nią. Z drugiej strony jej komentarze, nawet jeśli infantylne bądź zupełnie głupie, a na pewno denerwujące, są zupełnie nieszkodliwe - w przeciwieństwie do komentarzy osób krytykujących ją, które są krzywdzące.

W każdym przypadku grupowe uwzięcie się na jedną osobę jest alarmujące i wymaga interwencji. Jestem zdania, że administracja i moderatorstwo Forum powinno wziąć sprawę w swoje ręce, bo fajnie jest być neutralnym "kumplem wszystkich", ale nie jest fajnie, kiedy ktoś na tym cierpi, bo adminowi bądź moderatorom brak odwagi wystąpić ostro przeciw innym użytkownikom.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pewne kroki zostały już podjęte. Zobaczymy co z tego wyniknie. Osobiście podzielam Twoje zdanie w 99%. Ten 1% dotyczy rzekomego braku zmiany zachowania Byczusi. Z tym się nie zgodzę - Bycza w ostatnim czasie zaczęła się gorzej odnosić do ludzi niż kiedyś. Jest bardziej nerwowa, używa również sformułowań, które nierzadko są gorsze niżeli zwykłe wyśmiewanie się. Jako moderator postaram się wyciągnąć wnioski i stosownie ukarać (o ile taka sytuacja znów wystąpi) zarówno jedną i drugą stronę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Myślałaś i pisałaś to chyba od 6 rano, bo Focus stoi już u bram ze swoją piką.
Po cóż jest agora? Bycza i Hayato vs świat.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale w tym wszystkim chodzi o to, że sama z siebie daje "słabe" zdjęcia, na których wygląda niekorzystnie i oczekuje opinii na swój temat, toteż taką otrzymuje. W wakacje jakoś były to jeszcze delikatne opinie. Skoro wrzuca swoją twarz to musi liczyć się z opinią innych. A ona zamiast wypuścić to drugim uchem i powiedzieć, że jest jaka jest i jej jest z tym dobrze, to bezczelnie potrafi powiedzieć, że jest najładniejsza i najmądrzejsza co nie jest dojrzałym zachowaniem i dlatego nie może liczyć na normalną reakcje ze strony innych użytkowników forum. Dodatkowo jak nie potrafi przygadać komuś, to atakuje jego rodzinę itp. Po części jest racja w tym, że niektórzy przęgięli z robili sobie z niej wołka do popychania i zasługujemy wszyscy po towarzyskim warnie. No i tyle coś więcej powiem może później, bo na Hobbita idę zara ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zgadzam sie w calej rozciaglosci ze zdaniem Clio, jednak ze wzgledu na moja przyjazn z Byczusia, kazda proba mojej interwencji w tej sprawie konczy sie posadzeniem o stronniczosc. Uwazam, ze uczestnicy nagonki na Byczusie sami powinni sie zastanowic, jaki w ten sposob poziom prezentuja. No ale coz... w kupie sila...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Clio pojechała Byczą jak Kacper burą sukę, i jeszcze stawia się w roli ostatniego sprawiedliwego. A Ujo mężnie jej przytaknął. Brawa dla tej dojrzałej pary.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Lepiej bym tego nie ujął, niż Katz.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Poniekąd sama robi wszystko aby ją tak traktować. Zamiast się śmiać z tego, co się o niej pisze usilnie pozostaje przy swoim i nie rozumie, że każdy może mieć inne zdanie. Wrzuci okropne zdjęcia i chce aby każdy się nad nimi rozpływał, jaka to piękna i śliczna jest, jak ktoś stwierdzi, że są złe to od razu się ciska. Wychodzi na to, ze nie można jej napisać, że uważa się ją za brzydką i głupią bo to jest wyśmiewanie i obraza i żąda za to osta. Za to ona od suk może wszystkich wyzywać i życzyć śmierci bo przecież to jest w obronie -.- Jakby miała dystans do siebie i czasami zastanowiła się co pisze, nikt by się z niej nie śmiał.

I trzeba w jej bronie stanąć bo Bycza jest biedna, wszyscy się na nią uwzięli a sama nie potrafi się w normalny sposób obronić bo dla niej wszyscy są idiotami, ślepcami, kretynami, fiutami i sukami jeśli nie uznają ja za królową. Kto ją nie podziwia to dla niej najlepiej jest aby umarł - ona sama z tego będzie się cieszyć bo na świecie pozostaną tylko osoby, które będą ją kochać i kłaniać się do stóp.

Jeśli jej zachowanie się nie zmieni to zawsze będą się z niej śmiać.

Tyle w tym temacie.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kyanna napisał(a):
Zamiast się śmiać z tego, co się o niej pisze usilnie pozostaje przy swoim i nie rozumie, że każdy może mieć inne zdanie.
No jak nie, przecież ciągle pisze o zdaniu każdego, że "to żart" xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Do takiego traktowania przywykłam, co nie znaczy,że mi się podoba, iż z byle powodu mnie się obraża i czepiają. Stałam się bardziej agresywna i gorzej traktować innych(tych co mi dokuczają): wyzwiska od ,,suk",etc. wzięło się m.in. od nazywania mnie pasztetem-sorry,ale nikt nie ma prawa wyśmiewać mojego wyglądu,bez względu na to,czy się komuś podobam czy nie. Cieszę się,iż Focus napisał,że kroki pewne zostały podjęte- w końcu nie może być tak,że ktoś mnie atakuje,a zarząd nie reaguje na takie coś.
P.S. Atakowałam bezpośrednio tę osobę, nie rodzinę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bycza to, że kroki zostały podjęte, nie będzie oznaczać, że masz prawo obrażać innych. Wszyscy są tu winni bez wyjątku. Musisz się liczyć z krytyką innych (oczywiście w odpowiedniej formię) i pewne rzeczy po prostu przegryź. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że skończy się era pasztetów, a przede wszystkim "suk". Bo wierz mi, jest to gorsze niż nazwanie kogoś artykułem spożywczym.

No a teraz zachęcam do dalszej wypowiedzi, jeżeli ktoś jeszcze chciałby swoje trzy grosze dodać.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Poza dyskusją o Najgorszym filmie świata - Iluzjoniście. To w sumie jakoś bardzo rażących wyczynów nie widziałem Co do zdjęć nawet za bardzo nie kojarzę jak bycza wygląda, a są pewnie osoby które widzieli 3/4 jej zdjęć tylko po to by wysmarować komentarz dla pośmiania się. Na tym forum musi być jakiś Wazon, ale faktycznie nigdy nie było tu tak wulgarnie (nadal twierdze że model społeczności jest wzięty spod obrazków kwejka).

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dobrze, że ktoś założył temat lepiej się tak rozmawia, niż w sb. W tej sprawie winny jest każdy, my bo śmiejemy się z Byczusi i Byczusia, także jest sobie winna, ponieważ bierze wszystkie nasze słowa do siebie i ciska się do każdego nie potrafiąc przeanalizować faktu, że ktoś sobie w tej chwili żartuje. Ja od siebie dodam, że może źle postąpiłem przyłączając się do grupy śmiejących się z Byczusi, bo sam kiedyś byłem wyśmiewany w podobny sposób, ale zrobiłem to z dwóch powodów :
- Nie podobały mi się zachowanie Byczusi względem Kyanny
Nie podobały mi się także zdjęcia dodawane przez Byczusie, 80% było tak brzydkie, że aż szkoda było otwierać temat wygląd forumowiczów, a ta mimo to pisała, że jest miss forum, każdy kto tylko myślał inaczej został wyzywany od fiutów i suk.
Dlatego myślę, że rozwiązaniem całej tej sytuacji mogło by być to, aby przez jakiś czas Byczusia przestała dodawać nowe zdjęcia, oraz przestała pisać, że jest najpiękniejszą z forum, ja ze swej strony obiecuje, że na ten temat już się nie wypowiem, mój pogląd znacie.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Nie martw się bycza, ja wciąż będę się śmiać z twojego wyglądu, pewnie zdarzy mi się przyrównać twoją zewnętrzną powłokę do szparagów w serze pleśniowym, ale możesz to interpretować jako komplement, że chętnie bym ciebie schrupał. Ja się śmieję, bo nie będę płakać, że jesteś paskudnej urody, ale nie znaczy to, że żartuję.

[ Dodano: 11.01.2013, 15:03 (po 4 minutach) ]
Zresztą, pasztet jest smaczny, nie masz się o co ciskać. Gdybym powiedział wyglądasz słodko niczym brzoskwinka, to pewnie nie poczułabyś się obrażona, ha!

No dobra, trochę zastopuję, może nawet bardzo, jak zauważę poprawę w twoim zachowaniu. Bo o to głównie chodzi.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dark napisał(a):
że ktoś sobie w tej chwili żartuje
Rzecz w tym, że niektórzy nie żartują. I nie ma co obracać prawdy w żart, bo to niedojrzałe.

Myślę, że sprawa ucichnie, kiedy Bycza zrozumie, że nie musi być w oczach każdego ładna, i kiedy zrozumie, że osoby te mają prawo do skrytykowania jej urody (choć nie powinno się używać niektórych słów, jednakże w przypadku Byczej, one wzięły się stąd, ze Bycza nie zrozumiała "nie podobasz nam się", więc użyto większego kalibru "pasztet").

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Skoro wyjaśniliście wszyscy skąd się to wzięło i jak to rozwiązać to oczekuję, że tak właśnie będzie. Wy nie próbujcie już na siłę nikogo uświadamiać, bo w pewnym momencie przekazywanie wiedzy stało się rozrywką dla Was. Nie próbujcie nawet oponować.

Bycza z kolei musi wziąć pod uwagę, że świat nie jest idealny i każdy w swoim momencie życia będzie przez kogoś wyśmiewany. Warto zatem trochę odpuścić i darować sobie zbędne epitety, bo nakręcasz i siebie i innych.

Nie każę się wszystkim miłować, ale wyrażanie opinii to jedno, a tyranie kogoś dla zabawy to drugie. Najchętniej bym pragnął byście nie tyle zmienili sposób działania (co już zauważam), co darowali sobie całkiem tego typu rozrywkę. Oczywiście duży wpływ ma tutaj podatność Byczej na to, a także niektóre jej komentarze.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mam propozycje, a właściwie trzy.

Propozycja A: Byczusia nie wrzuca swoich fotografii do tematu 'Wygląd forumowiczów'.
Propozycja B: Nie komentujemy zdjęć Byczusi w temacie wyżej wymienionym.
Propozycja C: Byczusia szanuje każdą opinię na temat swojego wyglądu i nie denerwuje się gdy ktoś napisze, że jest brzydka.

Wtedy nie będzie kłótni, bo one głównie stąd się biorą.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Myślę, że trzecia opcja jest najsensowniejsza, choć zmodyfikowałabym ją w sposób następujący:
Byczusia zgadza się z tym, że każdy ma prawo do własnej opinii, także na temat jej wyglądu. To, czy się denerwuje czy nie, jest jej prywatną sprawą.

Osobiście jednak uważam, że jeśli ktoś ma coś dobrego do powiedzenia, to powinien to powiedzieć, jeśli natomiast ma do powiedzenia coś złego, powinien to przemilczeć. Nikomu nie powinno sprawiać radości krytykowanie innych, a jeśli nie sprawia radości, powinien się od tego powstrzymać.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
clio napisał(a):
Osobiście jednak uważam, że jeśli ktoś ma coś dobrego do powiedzenia, to powinien to powiedzieć, jeśli natomiast ma do powiedzenia coś złego, powinien to przemilczeć. Nikomu nie powinno sprawiać radości krytykowanie innych, a jeśli nie sprawia radości, powinien się od tego powstrzymać.
Napiszmy jeszcze w regulaminie, że trzeba cukrować jak tylko się da, jeśli dany użytkownik nie ma zamiaru cukrzyć i słodzić, ma zakaz pisania pod groźbą poniesienia odpowiednich konsekwencji.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
clio napisał(a):
Osobiście jednak uważam, że jeśli ktoś ma coś dobrego do powiedzenia, to powinien to powiedzieć, jeśli natomiast ma do powiedzenia coś złego, powinien to przemilczeć.
A potem niech wszyscy mają przekłamany obraz rzeczywistości. Great idea!

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Traktowanie Byczusi na Forum
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook