Forum Dragon Ball Nao

» Pacman

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W tę grę chyab każdy grał ! Jest to według mnie klasyk nad klasykami Wypas gierka, przy której w starych czasach spędzało się czas
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
w starych wersjach jest to rozrywka dla zacofanych w czasie, ale np w wersji ulepszonej 3D jest na prawde spoko i godna uwagi, moze wciagnac na dlugi czas

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak jak napisał eMate klasyk i co tu dużo mówić. Nie ma chyba żadnego gracza, który nie miał styczności z tą gierką. Wyszło jej wiele wersji, ale każdy z nas pamięta pewnie jak poruszaliśmy się po planszy kulką żrąc co popadnie i uciekając przed jakimiś tam stworkami.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
gra jest dosc konkretna, ja w nią grałem dość dawno temu, głownie to mozna powiedziec ze na czymś co było... hm... baaaardzo dawnym przodkiem PSA

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Osatnio przeglądam stare tematy z tego działu co zresztą widać, więc nie widze powodu by i nie napisać czegoś tu.

Pacman to gra legenda, niczym wcześneij Tetris podbiła serca graczy na całym świecie. Miałem oczywiście styczność z tą grą, lecz nie spodobała mi się. Nie lubie sciagania z czasem, wole powolne analizowanie lub akcjie w innej formie (np. Commandos są świetni, te biegi przełajewe, by uciec grupie SS i nie wpaść przy okazji na szwadron pilujący wejścia do budynku).

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.595
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Paccman za swoich czasów cieszył się ogromną grywalnością jednak teraz wymięka przy innych.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a jak byl rekord, ze koles gral 6h bez straty zycia i zbierajac wszystko co bylo mozliwe?... maaasakra...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
eMate widzialem to wlasnie na MTV. Widzialem tych maniakow Pacmana i jestem pełen podziwu dla nich. Sam nieraz lubie sobie dla odprezenia pograc w to. Tak jak wspomniales jest to klasyka i dla mnie ma wartosc sentymentalna.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja uwazam 1 pacman był najlepszy ^^ rezalbym i rezalbym

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Po raz pierwszy zagrałem w Pacmana jak miałem kilka lat. Grałem na Atari
Ta gra to chyba największy z klasyków
Wielki sentyment...
Ale wydaje mi się, że próby reaktywacji Pacmana w świecie gier PC< grafika 3d itp> były nieudane...
Stary dobry Pacman jest najlepszy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kiedys to się grało w Packmana na Pegazusie. Fajnie było zdobywac te poziomy. Ale Mario jest dla mnie lepszy, tak samo jak Contra.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pacman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook