Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Kisame Hoshigaki

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Myślę, że jedna z ciekawszych postaci w Naruto. Choć występował od początku serii, to stosunkowo rzadko się pojawiał i zwykle jako dodatek do Itachiego. Ale ostatnia walka, w tym oszukanie Killer B i Raikage, aż w końcu zakończenie żywota jak u prawdziwego shinobi, świetne.

Tak pomyślałem, że założę temat, bo niedawno czytałem ten tom, a jego śmierć mnie urzekła kolejny raz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.819
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Śmierć Cię urzekła, no pięknie...

Jak na Akatsuki Kisame jest naprawdę fajny. Na luzie, z poczuciem humoru i jakiś taki niefrustrujący. Zgadzam się, że jego opowieść i jego śmierć Kishimoto potraktował bardzo porządnie. Mam wrażenie, że Kisame nigdy nie starał się być kimś, kim nie był. Solidnie wywiązywał się z powinności, nie robił żadnej prywaty na boku - po prostu wykonywał polecenia: najpierw Mizukage, potem Tobiego (co na jedno wychodzi). Cała reszta Akatsuki miała jakieś urojenia odnośnie własnej osoby, plany, jakieś myśli nadwartościowe i dorabiane ideologii do swoich poczynań, podczas gdy Kisame żył swoim mieczem i robił swoją robotę. I przez to wyszedł na postać całkiem sympatyczną - w przeciwieństwie do 90% kolegów.

O Kisame udało mi się popełnić fanfica - jedynego poza tematem Naruto-Sasuke - i kiedy po latach do niego wracam, wydaje mi się całkiem oryginalny, choć z początku kompletnie mi nie pasował do całości klimatu. Ha.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Kisame Hoshigaki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook