Forum Dragon Ball Nao

» Kid Gohan, Teen Gohan, czy Adult?

Strony: 1, 2, 3  

Który?

Który?
Kid Gohan 32,76% 19 32,76%
Teen Gohan 48,28% 28 48,28%
Adult Gohan 18,97% 11 18,97%
Wszystkich głosów: 58
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kolejny temat z tej serii Wprawdzie zawsze ta sama postac, lecz inna jej osobowosc. Gdy byl maly, z poczatku w glowie mu tylko nauka (oczywiscie wszystko przez jego matke), z czasem po treningach u Piccolo, to wlasnie one wziely gore. Pozniej jako malolat, ciagle cwiczyl, ale bic to sie nie lubial... No i jak byl dorosly ta czasteczka z niego wyszla no i nic mu nie przeszkadzalo na drodze, aby skopac tylki takim jak np. Daburze. Ja najbardziej polubilem Gohana w srednim wieku, ahh ta jego postac w SSJ2!! Choc juz jako maly zadziwial mnie, kiedy np. uratowal Dendiego z pod rad Dodori
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Mie najbardziej podoba się Gohan z Cell sagi!!! Zainponował mi w niej siłą no ale jagby w czaie walki z Cellem się z nim nie bawił to by goku nie zginoł!!!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gohan: 19.11.2005, 17:50
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
No mi się trudno zdecydowac
Kid Gohan był spox, bo gdy się wkurzył to był bardzo silny; wyglądał jako najmłodszy z wojowników i tak bardzo walecznie, zwłaszcz\a w stroju od Piccolo. I miał zupełnie inne podejście do walki niż Kid Goku - po prostu (w późniejszym okresie) nie patyczkował się z przeciwnikami (np. z Garlicem Jr.)
Teen Gohan Mozna powiedzieć ze jego lubiłem najbardziej, wyglądał bardzo fajnie jako SSJ2 (ten starszy równierz) jedynie był słabszy z powodu szkoły Ale i tak bardzo mi się podobał.
Adult Giohan Jeżeli można do niego zaliczyć Mistic to myślę że on też był bardzo dobry, Cool Look miał i w ogóle super; a w GT to już się kompletnie stoczył wyglądało to tak, jakby był jednym ze słabszych wojowników no i się już nie denerwował (co może pomogło by mu wyzwolic ukrytą Energię, o ilę ją jeszcze posiadał).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mi się podobał Teen Gohan za ssj2 oraz Adult Gohan oczywiście za poziom mistic
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mnie najlepszy był Adult Gohan. Był już poważny, przystojny, a i siłą nie grzeszył! Poza tym, poznał tajniki bycia Mistic!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mi najbardziej do gustu przypadł Gohan SSJ i Mistic. Młodszy też był fajny, lecz dopiero gdy trochę dorósł stał się pełnowartościowym wojownikiem. Z sentymentu do siły Mistica wole jednak tą postać,mimo że jako SSJ2 też był bardzo fajny. (tylko szkoda że potem się zaczął uczyć...)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Otoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Otoshi
Wiek: 31
Dni na forum: 6.712
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Najlepszy był Teen Gohan, wtedy był najsilniejszym wojownikiem i najlepiej wyglądał, za to w GT to jakaś parodia
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
chibi gohan, za jego sile, charakter i to, jaki byl rozkoszny : D szczegolnie podczas cell games

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ale chyba Chibi Gohan to nie podchodzi już pod Cell Game, gdyż w ten czas był już nastolatkiem (miał 11-12 lat) więc chyba Teen Gohan nie?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
No popieram to jest nastolatek czyli teen gohan!!!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
podczas cell games gohan mial teoretycznie 9 lat, chociaz chichi wysnula teorie, ze jednak 11 [przez trening w rosacie]. z nastepnych wydarzen wynikaloby jednak ze byl wtedy dziewieciolatkiem [podczas buu sagi mial przeciez 16, czyz nie?].
w kazdym razie ja ogladajac db rozpisywalam sobie wiek bohaterow i tak wynika z moich ustalen : P

ale jesli chcecie, moze to byc teen gohan. ja jednak zawsze uznawalam gohana za nastolatka dopiero w buu sadze. zreszta niewazne, gdzie go zaszufladkowac, koncowa konkluzja jest taka, ze wtedy [cell saga] byl boski : D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
poczekaj..
Pojawia się Radiz- gohan 4 lata
Vegeta i Nappa - Gohan 5 lat
Nameck + czas spełniania życzeń (2/3 roku) oraz prawie rok czekania na Goku - 7 lat
pojawienie się cyborgów - 10 lat
Cell game -11 lat

Haha i kto ma racje!!??

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
dobra, pochrzaniło mi sie. sprawdzilam jeszcze raz i przyznaje racje [sorr ze dopiero teraz, klopoty z kompem].

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
jedynie był słabszy z powodu szkoły
(tylko szkoda że potem się zaczął uczyć...)
Jak widać, szkoła szkodzi.

Był już poważny, przystojny, a i siłą nie grzeszył!
Czy ty wiesz, co piszesz? "nie grzeszył siłą" czyli był słaby. Takie jest znaczenie tego związku. Trzeba było napisać, że słabością nie grzeczył, albo brakiem siły. Tak czy owak, inaczej.

Ja wybieram (tamtaraaam!) Teen Gohana. Był specyficzny i nie do podrobienia . Fantastyczny!

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Najbardziej polubilam tego Gohana co pojawił się bodajże w 17 - 18 tomie mangi i gdzieś blisko startu Dragon Ball Z w telewizji. Był taki słodki - i taki odważny.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja wole Gohana w postaci Mistic. Tam wygląda prawie tak jak swój ojciec

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
tez najbardziej podoba mi sie mystic, chociaż z Cell sagi tez jest fajny. Tylko w gt nie wiadomo czemu zrobili z niego ciote Wogle Gohan jest fajny
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No w gt taki kujon jakis. Taki jakiego wymarzyla sobie jego matka na poczatku sago DBZ. Gohan jest spox

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mi najbardziej przybadl do gustu gohan ssj2 i mistick umieli sie dobrze bic i w ogóle [ ort! ] kozackie postacie.

pulkarecordzz.phorum.pl
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.627
Posty: 31
Mnie najbardziej podobał się Gohan jak osiągnął poziom Mistic byl poważny i najprawdopodobniej był także najsilniejszy z całej drużyny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Kid Gohan, Teen Gohan, czy Adult?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook