Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Takeda] Hayato

Strony:   1, 2, 3, 4  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
To nie jest ironia. Bo i przecież tych forumowych kozaków czy też laczków chyba nie przypominasz.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.787
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Omedetou! Obyś jak najdłużej czerpał radość z tego forum

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Drakan napisał(a):
To nie jest ironia. Bo i przecież tych forumowych kozaków czy też laczków chyba nie przypominasz.
Za to ty takiego peniska z glanami na jajkach i skórzanym napletem XD

[ Dodano: 25.08.2012, 21:10 (po 2 minutach) ]
Hayato bym zapomniał, ryczę... leją mi się łzy szczęścia z powodu twego juwilełuszu XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja Ujia lubie, ale mnie niemozebnie denerwuje swoim pesymizmem. Nie zebym ja sam nie byl pesymista, bo jestem, ale ze mnie to tak obrzydliwie nie splywa. Zauwazylem, ze w ciagu tych 4 lat upodabnia sie do typowych Polakow, katolikow-alkoholikow, ktorych codziennie przedstawia Wyborcza, czyli staje sie rasista, antysemita i nie lubi czarnych. Ba, nawet sie niz nie obrazil, jak Focus powiedzial cos o zoltkach. To juz nie ten Ujio z Nowega Wspanialego Swiata.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
upodabnia sie do typowych Polakow, katolikow-alkoholikow, ktorych codziennie przedstawia Wyborcza, czyli staje sie rasista, antysemita i nie lubi czarnych.
No wiesz? Nie rozpedzaj sie tak Joe. Wbrew temu co Ci sie wydaje, do wymienianych przez Ciebie rzeczy nadal mi daleko i raczej wolalbym, by sie to nie zmienilo.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tym razem to ja cos zacytuje i mam gdzies, ze Drakanka sie wkurzy na mnie za wywlekanie prywatnych brudow na forum publiczne:

Drakan napisał(a):
Coś zacytuję
Nie boj sie. Do Wloclawka ich nie zabiore, wiec az takiego wstydu nie bedzie.
Jak masz życzenie żreć się z Upkiem proszę bardzo, ale od reszty się *cenzura*. Bydgoszcz prezentuje podobny poziom syfu jak Włocławek, więc nie udawaj, że pochodzisz metropolii, tudzież nie uważaj się za lepszego od Włocławiakow, bo nie jesteś siedząc na dupie, narzekając i w sumie zachowując się podobnie jak włocławska patologia - bez pracy i bez wykształcenia. Zresztą przechodząc nawet bardziej personalnie i zawężając porównanie tylko do mojej osoby i Twojej, reprezentacja Włocławka w postaci mnie wypada lepiej niż Twoja - ot chociażby poprzez takie drobnostki jak studia czy wykorzystywanie swoich umiejętności, bo z tego co widzę Ty nie umiesz. Posiadając tak rzadką umiejętność jak znajomość japońskiego i nie umieć nic z nią zrobić może oznaczać, że albo jesteś nieudacznikiem, albo masz za dużo w dupie i Ci po prostu za dobrze. Tak bardzo, kryształowy królewiczu, gardzisz tymi, którzy mieli nieszczęście trafić w życiu gorzej? Ja gardzę jeszcze bardziej tymi co próbują mi, wmówić że są lepsi ode mnie, a generalnie mogą mi skoczyć. Słaby jesteś, kolego Hayato.
Otoz, wbrew temu co mogloby sie wydawac nie uwazam Wloclawka ani Wloclawian za gorszych od Bydgoszczy i Bydgoszczan. Wszelkie docinki z mojej stron mialy zartobliwy charakter, i byly jedynie czescia prowokacji przeciwko innemu uzytkownikowi - Joe, nijak majac sie do moich faktycznych pogladow.Nie uwazam sie tez za nikogo wyjatkowego czy lepszego od innych, jak nieopatrznie odebrala to Drakanka.Wrecz przeciwnie, brakue mi pewnosci siebie i mam kompleksy.Mam tez pewne zachamowania psychiczne, ktore faktycznie sprawiaja,ze wykorzystanie moich umiejetnosci jest bardzo trudne. Nie bede sie wdawal w szczegoly, ale lecze sie miedzy innymi z tego powodu farmakogicznie w klinice psychiatrycznej od 15 roku zycia. Wiec jezeli slaby charakter i schorzenia psychiczne sa synonimem nieudacznictwa, to faktycznie jestem nieudacznikiem.
Na koniec nie gardze nikim ze wzgledu na pochodzenie, wyksztalcenie czy warunki w jakich przyszlo mu zyc, bo sam mam jedynie mature, pochodze z rodziny wielodzietnej, a wychowywalem sie w biedzie i syfie. Nie uwazam sie za nikogo lepszego, a wrecz przeciwnie, za przegranego.
Nie rozumiem dlaczego naskakujesz na mnie, skoro wiesz, ze obrazajac Twoje miasto, nie robie tego na powaznie a jedynie probuje sprowokowac innego uzytkownika, z ktorym nonstop sobie dokuczamy. Troche wiecej luzu i wiary w ludzi Asiu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Drakan napisał(a):
Bo to jest chłop jaki chłop być powinien, grzeczny, miły i nigdy się nie ciska.
Zatrzymaj te wyobrażenie dla siebie XD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Toć się to przecie potwierdza.

Ale dobrze wiedzieć, Hayato, że wolno nie na poważnie w dyskusji z innym użytkownikiem czy kimkolwiek wyrażać się negatywnie czy nawet wulgarnie, np. o Twojej rodzinie. Matce, siostrze czy o kimkolwiek. W końcu uznasz to za żart.
Rzekłeś.
Amen.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Drakan napisał(a):
Ale dobrze wiedzieć, Hayato, że wolno nie na poważnie w dyskusji z innym użytkownikiem czy kimkolwiek wyrażać się negatywnie czy nawet wulgarnie, np. o Twojej rodzinie. Matce, siostrze czy o kimkolwiek. W końcu uznasz to za żart.
Jezeli urazilem Twoje uczucia Asiu, to przepraszam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie o urazy i przeprosiny chodzi a o poczucie dobrego smaku.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja tam nie wiem z czym problem, było widać, że to na żarty. Nie obraził bliskiej osoby a jedynie użył dygresji odnośnie miejsca zamieszkania.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
OK. Nie byl to wyszukany docinek. Przyznaje. Postaram sie na przyszlosc uwazac co mowie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Też nie rozumiem tej spiny. Wychodzi, że najlepiej w ogóle nie żartować, bo zawsze ktoś coś może potraktować serio.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja Drakan rozumiem. Wiem też, że Ujio nie miał zamiaru ciskać mi z powodu miejsca urodzenia, ale o Włocławku się już dosyć w życiu nasłuchaliśmy i raczej jesteśmy na to wyczuleni. Zwłaszcza jak cwaniakuje ktoś z większego miasta, które na ogół są równie syfiaste co Włocławek. Z wyjątkiem może Poznania, Wrocławia, Katowic, Trójmiasta i lewobrzeżnej Warszawy, polskie miasta nie ma się czym chwalić. A i te wymienione nie w całości.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A Hayato w ogóle był we Włocławku, że się może wypowiadać co do wyglądu i ludności?:p

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Aż mi się pewne powiedzonko przypomniało... Dlaczego Neron kazał spalić Rzym? Bo nie widział Bydgoszczy ;P

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ale szczegółowy profil i informacje Nie jesteś przegrany ani nieudacznikiem. kto Ci takie bzdury nagadał? Jesteś kulturalny, szkoda, że już niewiele wypowiadasz się w temacie DB.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Oj ja na miejscu Byczusi już bym się gotował ze złości, że ktoś chce podebrać : D

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Katz napisał(a):
Oj ja na miejscu Byczusi już bym się gotował ze złości, że ktoś chce podebrać : D
Nie mam o co Katzuś się gotować. Przecież Citrel go nie podrywa :

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.082
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Jesteś kulturalny
Dla mnie był, widać Shonen coś mu nagadał

[bajzel wycięty]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Takeda] Hayato
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook